Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
    • 10:00

      Träningshelg dag 2 Dam Senior


      18:00
    • 10:00

      Träningsläger F07/08


      15:00
    • 14:00

      IK Brage (hemma) U17


      16:00
  • 2Mån
    v.31
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 19:30

      Rö IK (hemma) BKV 2


      21:30
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 5Tor
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 19:00

      Träning F U-lag


      20:15
    • 19:00

      Träning F07/08


      20:15
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
  • 7Lör
    • 08:00

      Match P-11


      12:00
    • 10:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Sigtuna IF FK P10 Blå (borta) P-10


      12:00
    • 12:00

      FC Arlanda P10 (hemma) P-10


      14:00
    • 14:00

      IK Franke (hemma) A-Lag


      16:00
    • 16:00

      Sollentuna FK (borta) U17


      18:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Turnering F U-lag


      18:00
    • 10:30

      Alsike IF P07 Gul (borta) P-07


      12:30
    • 10:30

      Knivsta IK 2 (borta) Dam Senior


      12:30
    • 11:00

      IK Fyris (hemma) F-09/10


      15:00
    • 12:15

      Sigtuna IF FK P09 Blå (borta) P-09


      14:15
    • 13:30

      Knivsta IK (borta) BKV 2


      15:30
  • 9Mån
    v.32
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Märsta IK (hemma) P-07


      20:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Roslagsbro IF P09 Svart (hemma) P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Hallsta IK (hemma) P-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 19:00

      Träning F U-lag


      20:15
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träningsmatch: BKV P09 Blå - Djurgårdens IF P09-8 P-09


      19:00
  • 14Lör
    • 09:10

      UNT-Cup i Uppsala P-11


      15:00
    • 09:30

      IFK Uppsala Vit (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      Upsala IF Fotboll P07 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      SK Wigör P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      FC Arlanda P09 Grön (hemma) P-09


      12:00
    • 13:00

      Matchvärd BKV-Sala FF F07/08


      17:00
    • 14:00

      Sala FF (hemma) A-Lag


      16:00
    • 14:00

      Strands IF (hemma) U17


      16:00
    • 14:10

      UNT-Cup i Uppsala P-11


      20:00
  • 15Sön
    • 06:40

      UNT-Cup i Uppsala P-11


      13:30
    • 07:30

      UNT-Cup i Uppsala P-11


      16:00
    • 10:00

      Brottby SK F11 (hemma) F-11


      12:00
    • 11:00

      Roslagsbro IF (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Sunnersta AIF F05 (hemma) F U-lag


      13:00
    • 11:00

      Östhammars SK FP08 (hemma) P-08


      13:00
    • 11:30

      Riala - BKV Blå F07/08


      13:00
    • 12:00

      Enköpings SK FK P06 Vit (borta) P-06


      14:00
    • 12:00

      SK Wigör F10/11 (borta) F-11


      14:00
    • 14:00

      FC Arlanda 2 (hemma) BKV 2


      16:00
    • 16:00

      Vaksala SK 3 (hemma) Dam Senior


      18:00
    • 16:00

      Bollmoror F-09/10


      19:00
  • 16Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 19:30

      Rosersbergs IK F13 (borta) F07/08


      21:30
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 19:00

      Östhammars SK P10 (borta) P-10


      21:00
    • 19:15

      Hallsta IK (borta) P-08


      21:15
  • 18Ons
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:45
    • 16:45

      Träning P-14


      17:45
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:15

      Roslagsbro IF P10 Lag 2 (borta) P-10


      20:15
    • 18:30

      Vaksala SK Svart (hemma) P-07


      20:30
    • 18:30

      Roslagsbro IF P09 Röd (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 19:30

      IK Sirius FK (hemma) P-06


      21:30
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Roslagsbro IF F08 (hemma) F07/08


      20:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 19:00

      Träning F U-lag


      20:15
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
  • 21Lör
    • 09:45

      Vaksala SK 2 (borta) F07/08


      11:45
    • 10:00

      FC Arlanda U14 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Films SK/IFK D-Ö P10/11 Blå (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Roslagsbro IF P09 Röd (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Intresseanmälan Poolspel P-12


      15:00
    • 10:00

      Poolspel P-12


      15:00
    • 11:30

      Dalkurd FF (borta) U17


      13:30
    • 11:45

      Vaksala (borta) F-09/10


      15:00
    • 12:00

      IF VP Uppsala Blå (hemma) P-10


      14:00
    • 13:30

      Träning F U-lag


      14:45
  • 22Sön
    • 10:00

      Vaksala SK Gul 1 (hemma) F-11


      12:00
    • 11:00

      Alsike IF F13 (hemma) F07/08


      13:00
    • 11:00

      Olands FF P08 (hemma) P-08


      13:00
    • 11:30

      SK Wigör F10/11 (hemma) F-11


      13:30
    • 12:00

      IFK Uppsala (borta) P-06


      14:00
    • 12:30

      Knivsta IK P2007 (borta) P-07


      14:30
    • 12:30

      Knivsta IK P2009 Svart (borta) P-09


      14:30
    • 16:00

      Vaksala SK Gul 1 (borta) P-10


      18:00
    • 16:15

      Alsike IF Damjunior (borta) F U-lag


      18:15
    • 16:30

      Match P-11


      18:00
    • 18:30

      Newroz FC (borta) A-Lag


      20:30
  • 23Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 25Ons
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:45
    • 16:45

      Träning P-14


      17:45
    • 16:45

      Match P-11


      19:30
    • 16:50

      Match P-11


      19:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Knivsta IK F10 (2011) (hemma) F-11


      19:30
    • 17:30

      Brottby SK F11 (hemma) F-11


      19:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Sigtuna IF FK (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Väddö IF P0809 (borta) P-08


      20:15
    • 18:30

      SK Wigör P09 (hemma) P-09


      20:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
  • 28Lör
    • 10:00

      Rimbo IF P07 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Knivsta IK P10 Röd (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      SK Wigör P09 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Alsike IF F11 Gul (borta) F-11


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag Knatteligan Knivsta F-12/13


      13:00
    • 12:00

      Gefle IF FF (hemma) U17


      14:00
    • 14:00

      Heby AIF (hemma) A-Lag


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar till A-laget P-07


      16:00
    • 14:45

      Danmarks IF P2010 Röd (borta) P-10


      16:45
    • 15:00

      Alsike IF Damjunior (hemma) F U-lag


      17:00
  • 29Sön
    • 10:00

      IF VP Uppsala Blå (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      IK Sirius FK P07E (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Roslagsbro IF P10 Lag 1 (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Rimbo (hemma) F-09/10


      15:00
    • 12:00

      Enköpings IS (hemma) BKV 2


      14:00
    • 12:30

      Knivsta IK F10 (2011) (borta) F-11


      14:30
    • 14:00

      Bälinge IF P15 (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      Match P-11


      16:45
    • 16:00

      SK Wigör F08/09 (borta) F07/08


      18:00
    • 16:00

      Sunnersta AIF 09 (borta) F-09/10


      18:00
    • 16:00

      Brottby SK 2 (borta) Dam Senior


      18:00
    • 16:15

      Almunge IK P09 (borta) P-09


      18:15
    • 16:20

      Match P-11


      18:15
  • 30Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Unik FK F08 (hemma) F07/08


      20:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      BKV Norrtälje F08 Blå mot Unik FK F08 F07/08


      19:45
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV 2


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00