Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 09:30

      Träning F-09/10


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatch F U-lag


      13:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Intern träningsmatch F07/08


      10:30
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 13:00

      Träning F U-lag


      14:15
    • 14:15

      Internmatch! P-11


      16:00
    • 16:00

      Märsta IK (borta) U17


      18:00
  • 3Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
      Konstgräs Sportcentrum Norrtälje
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Inställt: Träningsmatch mot Rimbo P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 7Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:00

      Roslagsbro IF (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      VÄDDÖ IF P10 (borta) P-10


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatch Roslagsbro, Blå F07/08


      13:00
    • 14:00

      Träning F U-lag


      15:30
    • 14:00

      Träningsmatch Rosersberg. Röd F07/08


      16:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Roslagsbro IF (borta) P-07


      12:30
    • 11:00

      Roslagsbro IF P10 (hemma) P-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F U-lag


      14:15
    • 14:00

      Roslagsbro IF (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Hemmamatch P-08


      16:00
    • 14:30

      Internmatch BKV 2


      17:00
    • 15:00

      Träning A-Lag


      17:00
    • 15:00

      Rimbo IF P10 (borta) P-10


      16:00
  • 10Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:25

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 12Ons
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:45
    • 16:45

      Träning P-14


      17:45
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Match Robro-BKV Röd P-09


      19:45
  • 13Tor
    • 09:30

      Träningsmatch! P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch Lag gul mot Robro röd P-09


      11:30
    • 11:00

      Träning P-11


      12:30
    • 11:00

      Roslagsbro IF P10 (hemma) P-10


      12:30
    • 13:00

      Träning Dam Senior


      14:30
    • 16:00

      Träning U17


      17:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 14Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 15Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:30
    • 10:00

      Vaksala SK Gul 1 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch Häverödal,Blå F07/08


      13:00
    • 14:00

      Träningsmatch F U-lag


      16:00
  • 16Sön
    • 08:30

      Träning U17


      16:00
    • 10:00

      Alsike IF P07 Gul (hemma) P-07


      12:00
    • 10:15

      IF VP Uppsala Blå (borta) P-10


      12:15
    • 10:30

      Rimbo IF P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 12:00

      Enköpings SK UK F16/17 (hemma) F U-lag


      14:00
    • 13:00

      Films SK/IFK D-Ö P10/11 Blå (borta) P-10


      15:00
    • 13:30

      Träningsmatch F U-lag


      15:30
    • 14:00

      Knivsta IK P2007 (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Träning A-Lag


      16:00
    • 14:00

      Roslagsbro IF (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Träning F-09/10


      17:00
    • 14:30

      Riala GOIF P10 (hemma) P-10


      16:00
    • 15:30

      Match P-11


      17:00
    • 16:00

      Sigtuna (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Roslagsbro IF P09 Röd (borta) P-09


      18:00
    • 16:00

      Intern match P-07


      17:30
    • 16:30

      Match P-11


      18:00
  • 17Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 18Tis
    • 00:00

      Persien FC (hemma) BKV 2


      02:00
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 19Ons
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:45
    • 16:45

      Träning P-14


      17:45
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 21Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
  • 22Lör
    • 10:00

      Roslagsbro IF P10 Lag 1 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Rimbo IF (hemma) P-06


      11:00
    • 10:00

      Almunge IK P09 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:15

      IF VP Uppsala Blå (borta) P-09


      12:15
    • 11:00

      SK Wigör F08/09 (hemma) F07/08


      13:00
    • 11:00

      Upsala IF Fotboll U17 (borta) F U-lag


      13:00
    • 12:00

      Danmarks IF P2010 Röd (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      SK Wigör P09 (borta) P-09


      14:00
    • 14:00

      Roslagsbro IF (hemma) BKV 2


      16:00
    • 14:00

      Träning F U-lag


      15:30
    • 14:15

      Upsala IF Fotboll P07 (borta) P-07


      16:15
    • 16:00

      Bälinge IF P15 (borta) P-06


      18:00
  • 23Sön
    • 11:00

      Rimbo IF P07 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Österlövsta FF/Karlholms GoIF (borta) F07/08


      13:00
    • 13:00

      Träning F U-lag


      14:15
    • 13:00

      Knivsta IK P10 Röd (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      Dalkurd FF (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      FC Arlanda (hemma) U17


      16:00
  • 24Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning F-14/15


      17:45
    • 16:45

      Träning P-14


      17:45
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 28Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning A-Lag


      19:00
  • 29Lör
    • 09:30

      Väddö IF P1011 (borta) P-10


      11:30
    • 10:00

      Vaksala SK (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Rimbo IF P10 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Hallsta IK (hemma) P-06


      11:00
    • 12:00

      Örsundsbro IF (borta) BKV 2


      14:00
    • 12:15

      Sigtuna IF FK P09 Blå (borta) P-09


      14:15
    • 14:00

      Träning F U-lag


      15:30
    • 14:45

      Sigtuna IF FK F08 (borta) F07/08


      16:45
  • 30Sön
    • 10:00

      Upsala IF Fotboll P07 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Vaksala SK Svart/vit (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Films SK/IFK D-Ö F08 (hemma) F07/08


      13:00
    • 12:00

      Vaksala SK (hemma) F U-lag


      14:00
    • 13:00

      Träning F U-lag


      14:15
    • 13:00

      Gefle IF FF (borta) U17


      15:00
    • 16:00

      Riala GoIF (borta) P-10


      18:00
  • 31Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00