Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV RÖD P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning lag gul P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 19:30

      Träning P-12


      21:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning NT ligan


      19:45
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning lag gul P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV RÖD P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 6Lör
    • Heldag

      Poolspel Sunnersta F-11

    • 10:00

      Gamla Upsala SK Gul (hemma) P-06


      12:00
    • 11:30

      Märsta IK Svart (borta) P-10


      13:30
    • 11:30

      Alsike IF 09 (borta) F-09/10


      15:00
    • 11:40

      Seriematch mot Sirius P16


      13:40
    • 12:00

      Dalkurd FF P07 (hemma) P-07


      14:00
    • 12:30

      Matcher lag Svart Rimbo P-11


      15:00
    • 12:30

      Matcher lag Röd i Rimbo P-11


      15:00
    • 13:00

      Träning F U-lag


      14:00
    • 13:30

      Bio!!! F07/08


      18:00
    • 15:15

      Alsike IF P08 Gul (borta) P-08


      17:15
    • 18:00

      Grillkassen F U-lag


      19:00
  • 7Sön
    • 08:45

      Poolspel P-12


      12:45
    • 09:00

      Poolspel P-12


      12:45
    • 10:00

      Upplands-Ekeby/Almo BK (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Danmarks IF P09 Vit (hemma) P-09


      11:30
    • 11:00

      Roslagsbro IF P10 Röd1 (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Håbo FF (hemma) F-09/10


      14:00
    • 11:00

      Håbo FF (hemma) F U-lag


      13:00
    • 11:30

      Roslagsbro IF 1 (hemma) P-09


      13:30
    • 11:30

      IK Fyris P09 (borta) P-09


      13:30
    • 13:15

      FC Arlanda U13 (borta) P-07


      15:15
    • 13:15

      Matcher Lag Blå P-11


      15:30
    • 13:15

      Matcher Lag Gul P-11


      15:30
    • 14:00

      GoIF Kåre (borta) BKV 2


      16:00
    • 14:00

      Träning Dam Senior


      15:30
    • 15:00

      Knivsta IK Vit (hemma) P-10


      17:00
    • 17:00

      Riala GoIF P05 (borta) P-05


      19:00
  • 8Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV RÖD P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning lag gul P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning NT ligan


      19:45
    • 17:30

      Träning lag gul P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 18:05

      IK Sirius FK (borta) P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      IK Sirius (hemma) P-07


      20:30
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV RÖD P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 19:00

      Träning F07/08


      20:15
    • 19:00

      Storvreta IK P06 Blå (borta) P-06


      21:00
  • 12Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 13Lör
    • 00:00

      Märsta IK (hemma) P-05


      02:00
    • 10:00

      Rimbo IF P08 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Roslagsbro IF 2 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      Upsala IF 06 Svart (hemma) P-06


      12:30
    • 10:40

      Match i Lagga BKV/Röd P-11


      12:45
    • 11:00

      Upsala IF P09 Vit Vit (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Alsike IF P07 (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Roslagsbro IF (hemma) P16


      14:00
    • 13:00

      Träning F U-lag


      14:00
    • 14:00

      Gefle IF FF (hemma) U17


      16:00
    • 15:00

      Funbo IF P10 (hemma) P-10


      17:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Bälinge IF P06 (borta) P-06


      02:00
    • 09:15

      Matcher Lag Gul P-11


      13:00
    • 09:15

      Matcher Lag Blå P-11


      13:00
    • 10:00

      Sunnersta AIF F07 (hemma) F07/08


      12:00
    • 10:00

      Träning F U-lag


      11:30
    • 11:15

      Poolspel 14 juni - Sigtuna F-11


      14:15
    • 12:00

      Sunnersta AIF P09 Svart (borta) P-09


      14:00
    • 12:30

      Träningsmatch mot Spånga P-08


      14:00
    • 13:00

      Riala GoIF (borta) BKV 2


      15:00
    • 13:30

      Almunge IK FP10 (borta) P-10


      15:30
    • 14:00

      Vaksala SK (borta) F-09/10


      17:00
    • 14:00

      Träning Dam Senior


      15:30
    • 14:00

      Sandvikens IF (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Gamla Upsala SK P07 Gul (borta) P-07


      16:00
    • 16:00

      Internmatch Gul - Blå P-10


      17:30
  • 15Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV RÖD P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning lag gul P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      19:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Häverödals SK (borta) Dam Senior


      20:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning lag gul P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:30

      Danmarks IF (borta) F U-lag


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Söderbykarls IF (hemma) BKV 2


      21:30
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV RÖD P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 19:00

      Vaksala SK (borta) P-06


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 21Sön
    • 00:00

      UIF/Dalkurd FF (borta) F07/08


      02:00
    • 14:00

      Dalkurd FF P06 (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      FC Gute (borta) U17


      16:00
    • 15:00

      Skepptuna IK P08 (hemma) P-08


      17:00
    • 17:30

      IK Apollon (borta) BKV 2


      19:30
    • 18:00

      Rosersbergs IK (hemma) Dam Senior


      20:00
  • 22Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Gul P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Röd P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning BKV 2


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:00
    • 19:30

      Rådmansö SK (hemma) Herr Senior


      20:30
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Gul P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning BKV-09 Lag Blå P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:30
  • 25Tor
  • 26Fre
    • Heldag

      Lägerhelg F U-lag

    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:30

      Pizza P-07


      19:30
  • 27Lör
    • Heldag

      Lägerhelg F U-lag

    • 11:00

      Sunnersta AIF (borta) P16


      13:00
    • 12:00

      Vaksala SK Gul (borta) F07/08


      14:00
    • 14:00

      BP 07 (borta) P-07


      16:00
  • 28Sön
    • Heldag

      Lägerhelg F U-lag

    • 07:45

      Poolspel P-12


      11:35
    • 09:30

      Poolspel P-12


      11:30
    • 11:00

      Alsike IF P06 Svart (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      IFK Uppsala (hemma) P-06


      14:00
    • 14:00

      Gefle IF FF (borta) U17


      16:00
    • 16:00

      Östhammars SK 2 (hemma) Dam Senior


      18:00
    • 18:00

      Spelarmöte och pizzabuffé Dam Senior


      20:00
  • 29Mån
    v.27
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning F U-lag


      18:30
      Spc