Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Fram

Följ

BK Fram

Följ oss för uppdateringar
Följ
BK Fram
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      match P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 10:00

      Match mot Mörarp P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning MiniFram


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14-15


      11:00
    • 10:30

      Hittarps IK grå (borta) P-12


      11:30
    • 13:00

      Billeberga GIF (borta) Seniorer


      15:00
  • 6Sön
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF svart (hemma) P-11


      11:45
    • 12:00

      Svalövs BK (hemma) P-11


      12:45
    • 16:00

      Löberöds IF (borta) Seniorer


      18:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 9Ons
    • 18:00

      Styrelsemöte BK Fram


      19:30
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Match i Häljarp P-11


      18:45
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Träning MiniFram


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14-15


      11:00
    • 11:30

      Brunnby FF vit (borta) P-11


      13:30
  • 13Sön
    • 10:00

      Svalövs BK (hemma) P-12


      11:00
    • 11:00

      Glumslövs FF (hemma) P-12


      12:00
    • 12:00

      Match mot Häljarp P-13


      13:30
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
    • 18:30

      Stehags AIF (hemma) Seniorer


      20:30
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
      Exan 5-mannaplanen vid omklädningsrummen
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 18Fre
    • 19:00

      Teknologkårens IF LTH (borta) Seniorer


      21:00
  • 19Lör
    • 09:00

      Match mot Eskilsminne P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning MiniFram


      11:00
    • 10:00

      Landskrona BoIS vit (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14-15


      11:00
    • 11:00

      Landskrona BoIS svart (borta) P-12


      12:00
  • 20Sön
    • 11:00

      Teckomatorps SK (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      Eslövs BK svart (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      Lunds BOIS (hemma) Seniorer


      14:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning F-14-15


      18:30
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 23Ons
    • 17:45

      Kågeröds BoIF (borta) P-11


      18:45
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 10:00

      Eskilsminne IF blå (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Råå IF (hemma) P-12


      13:00
    • 14:00

      Bjuvstorps FF vit (borta) P-11


      15:00
    • 15:00

      FC Helsingkrona (borta) Seniorer


      17:00
  • 28Mån
    v.40
    • 19:00

      Marieholms IS (borta) Seniorer


      21:00
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning F-14-15


      18:30
    • 18:30

      Träning Seniorer


      20:00
  • 30Ons