Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Örnen Örnsköldsvik

Följ

BK Örnen Örnsköldsvi

Följ oss för uppdateringar
Följ
BK Örnen Örnsköldsvik
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 16:35

      Träning F-08


      18:15
    • 16:45

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:30

      KB65 (borta) P-09


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
  • 2Ons
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:10

      Hägglunds IoFK 3 (borta) P-12


      18:30
    • 18:00

      Husums IF FK (borta) F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:10

      Hägglunds IoFK 2 (borta) P-12


      19:30
    • 18:30

      Sidensjö (borta) P-10


      20:00
  • 3Tor
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Anundsjö (borta) P-09


      19:15
    • 18:50

      Träning F-08


      20:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
  • 4Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
  • 5Lör
    • 10:00

      Domsjö IF (hemma) P-06


      12:00
    • 10:20

      Själevads IK lag 1 (borta) P-11


      11:20
    • 10:30

      Gideaälvdal UF (hemma) F-08


      12:30
    • 11:00

      Moelven (borta) P-08


      13:00
    • 11:40

      Själevads IK lag 2 (borta) P-11


      12:40
    • 13:00

      Höga Kusten (hemma) P-07


      15:00
    • 15:30

      Härnösands SK (hemma) F-06


      17:30
  • 6Sön
    • 09:30

      Skorpeds SK/Anundsjö IF (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Arnäs IF F-09 Lag 1 (hemma) F-09


      12:00
    • 11:00

      Hägglunds IoFK 2 (borta) F-12


      12:00
    • 14:00

      Modo FF (borta) F-12


      15:00
    • 15:30

      Hägglunds 1 (hemma) F-10


      17:00
    • 16:00

      Hägglunds 1 (hemma) F-11


      18:00
    • 16:00

      Långsele/Forsmo (hemma) F-05


      18:00
    • 18:15

      Domsjö IF 2 (hemma) F-12


      19:15
  • 7Mån
    v.37
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
  • 8Tis
    • 16:35

      Träning F-08


      18:15
    • 16:45

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
  • 9Ons
    • 16:45

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:20

      Träning F-08


      19:10
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 10Tor
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Moelven (borta) P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Arnäs Gul (hemma) P-08


      19:30
  • 12Lör
    • 10:30

      Mellansel (hemma) P-08


      12:00
  • 13Sön
    • 12:00

      Härnösands SK (borta) F-05


      14:00
    • 12:30

      Arnäs IF F-09 Lag 2 (borta) F-09


      14:30
    • 13:00

      Bik Sportklubb P07 (borta) P-07


      15:00
    • 15:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 (borta) F-08


      17:00
    • 15:00

      Domsjö Svart (borta) P-09


      16:00
    • 15:15

      Bik Sportklubb F06 (borta) F-06


      17:15
    • 15:30

      Arnäs 1 (hemma) P-09


      16:30
    • 16:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF F07 (borta) F-07


      18:00
    • 16:00

      Moffe BK (borta) P-06


      18:00
  • 14Mån
    v.38
    • 16:30

      Träningsmatch F-13


      19:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:45

      Domsjö IF F06 (borta) F-06


      19:45
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
  • 15Tis
    • 16:35

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      säsongsavslutning F-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
  • 16Ons
    • 17:20

      Träning F-08


      19:10
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Själevad (hemma) P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 18Fre
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Avslutning P-06


      19:00
  • 19Lör
    • 10:00

      Själevads IK P07 (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      KB 65 (borta) P-06


      13:00
    • 14:00

      Själevads IK F 08 (hemma) F-08


      16:00
  • 20Sön
    • 11:00

      Husums IF (borta) F-07


      13:00
    • 14:00

      Match mot Sollefteå IK P-07


      16:00
    • 14:45

      Hägglunds IoFK F07/08 (borta) F-08


      16:45
    • 16:00

      Själevads IK F 09 (borta) F-09


      18:00
    • 16:00

      Själevads IK F06 Grön (hemma) F-06


      18:00
  • 21Mån
    v.39
    • 17:00

      Föräldramatch F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:20

      Träning F-08


      19:10
      Bodum 7-manna 17.20-18, 11-manna 18-19 helplan
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 23Ons
    • 17:15

      Hägglunds IoFK (borta) P-09


      18:45
    • 17:20

      Träning F-08


      19:10
  • 24Tor
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 25Fre
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
  • 26Lör
    • 16:00

      Avslutningsmiddag P-09


      18:00
  • 27Sön
    • 13:00

      Långsele/Forsmo (borta) F-05


      15:00
    • 13:30

      Modo FF F08/09 (hemma) F-08


      15:30
    • 16:00

      Sollefteå GIF FF (hemma) P-07


      18:00
    • 17:30

      Avslutning P-07


      19:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30