Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Örnen Örnsköldsvik

Följ

BK Örnen Örnsköldsvi

Följ oss för uppdateringar
Följ
BK Örnen Örnsköldsvik
Välj lag

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 10:00

      Hägglunds IoFK lag 2 (hemma) P-11


      11:00
    • 10:30

      Arnäs Blå (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Hägglunds IoFK lag 1 (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Arnäs IF (borta) F-11


      13:00
    • 12:00

      Domsjö Svart (borta) P-09


      13:00
    • 12:10

      Moelvens FC (hemma) P-12


      13:30
    • 14:10

      Själevads IK 2 (hemma) P-12


      15:30
    • 14:30

      Arnäs IF 1 (borta) F-12


      15:30
  • 2Sön
    • 10:00

      Bik Sportklubb F06 (hemma) F-06


      12:00
    • 10:30

      Själevads IK (hemma) F-12


      11:30
    • 12:00

      Själevad 1 (borta) F-10


      13:30
    • 13:00

      Sidensjö IK F 09 (hemma) F-09


      15:00
    • 15:00

      Själevad/Moelven F03/04/05 (hemma) F-05


      17:00
    • 15:30

      Domsjö IF 1 (borta) F-12


      16:30
    • 16:00

      Hägglunds 3 (hemma) P-10


      17:30
    • 18:30

      Arnäs 2 (hemma) P-09


      19:30
    • 18:30

      Domsjö IF F08 (borta) F-08


      20:30
  • 3Mån
    v.32
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 19:15

      Träning F-05


      20:30
  • 4Tis
    • 16:35

      Träning F-08


      18:15
    • 16:45

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:50

      Träning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
  • 5Ons
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Kramfors-Alliansen F07 (hemma) F-07


      20:00
    • 19:00

      Domsjö IF F09 (hemma) F-09


      21:00
    • 19:00

      Själevads IK F06 Grön (borta) F-06


      21:00
    • 19:00

      Remsle UIF FF (borta) F-05


      21:00
  • 6Tor
    • 16:00

      Modo 1 (borta) P-08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:50

      Träning F-08


      20:30
    • 19:15

      Träning F-07


      20:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:15

      Träning F-05


      20:30
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
  • 8Lör
    • 10:30

      Modo 2 (hemma) P-08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 11:00

      Anundsjö (borta) P-10


      12:30
    • 12:00

      Domsjö Blå (borta) P-09


      13:00
    • 12:15

      Gideälvdal (hemma) F-12


      13:15
    • 13:30

      Kb65 (hemma) F-12


      14:30
    • 14:45

      Arnäs IF 1 (hemma) F-12


      15:45
    • 16:00

      Arnäs IF 2 (hemma) F-12


      17:00
    • 16:30

      Arnäs IF F-09 Lag 1 (borta) F-09


      18:30
  • 9Sön
    • 00:00

      BK Örnen F08 blå (hemma) F-08


      02:00
    • 10:00

      Domsjö IF F06 (hemma) F-06


      12:00
    • 10:15

      Arnäs IF lag 2 (borta) P-11


      11:15
    • 10:30

      Sidensjö (borta) P-10


      12:00
    • 11:45

      Arnäs IF lag 1 (borta) P-11


      12:45
    • 13:00

      Remsle UIF FF (hemma) F-05


      15:00
    • 13:00

      Arnäs IF F-09 Lag 2 (hemma) F-09


      15:00
    • 15:30

      KB 65 (hemma) F-10


      17:00
    • 16:00

      Nätra GIF (hemma) F-11


      18:00
    • 18:00

      Arnäs IF (hemma) P-06


      20:00
    • 18:30

      Själevad (hemma) P-09


      19:30
  • 10Mån
    v.33
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:15

      Träning F-05


      20:30
  • 11Tis
    • 16:35

      Träning F-08


      18:15
    • 16:45

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:50

      Träning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
  • 12Ons
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Långsele/Forsmo (hemma) F-05


      21:00
  • 13Tor
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Bik Sportklubb 2 (borta) F-07


      20:00
    • 18:50

      Träning F-08


      20:30
    • 19:15

      Träning F-07


      20:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:15

      Träning F-05


      20:30
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:30

      Hägglunds IoFK F07/08 (hemma) F-08


      20:30
  • 15Lör
    • 10:00

      Anundsjö (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Domsjö IF lag 2 (hemma) P-11


      11:00
    • 11:00

      Domsjö IF lag 1 (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Moelven (borta) F-10


      12:00
    • 11:00

      Kb65 (borta) F-12


      12:00
    • 13:00

      Själevads IK F 09 (hemma) F-09


      15:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Moelvens FC (borta) F-11


      12:00
    • 13:00

      Anundsjö (borta) P-09


      14:00
    • 14:00

      Domsjö IF 1 (borta) F-12


      15:00
    • 15:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF F08-09 (borta) F-08


      17:00
    • 15:30

      Domsjö IF 2 (borta) F-12


      16:30
    • 16:00

      Moelven (hemma) P-10


      17:30
    • 16:00

      Domsjö Svart (borta) P-08


      18:00
    • 18:30

      KB65 (hemma) P-09


      19:30
  • 17Mån
    v.34
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:15

      Träning F-05


      20:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
  • 18Tis
    • 16:35

      Träning F-08


      18:15
    • 16:45

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:50

      Träning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Arnäs 1 (borta) P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
  • 19Ons
    • 16:45

      Träning F-11


      18:00
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 20Tor
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Hägglunds 1 (borta) P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:50

      Träning F-08


      20:30
    • 19:15

      Träning F-07


      20:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:15

      Träning F-05


      20:30
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:30

      Själevads IK F 08 (hemma) F-08


      20:30
    • 18:30

      Domsjö Blå (hemma) P-08


      20:00
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 00:00

      Arnäs 2 (borta) P-09


      01:00
    • 00:00

      Arnäs 1 (borta) P-09


      01:00
    • 11:00

      Hägglunds IoFK 1 (borta) F-12


      12:00
    • 14:00

      Kb65 (hemma) F-12


      15:00
    • 14:00

      Själevad (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Sidensjö IK F 09 (borta) F-09


      17:00
    • 15:00

      Arnäs IF 2 (hemma) F-12


      16:00
    • 15:00

      Domsjö IF lag 2 (borta) P-11


      16:00
    • 15:30

      Själevad 1 (hemma) F-10


      17:00
    • 16:00

      Domsjö Blå (hemma) F-11


      18:00
    • 17:00

      Modo FF F08/09 (borta) F-08


      19:00
    • 18:30

      Ramviks IF F06 (7 mot 7) (hemma) F-07


      20:00
    • 18:30

      Kramfors-Alliansen F06 (hemma) F-06


      20:30
  • 24Mån
    v.35
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:15

      Träning F-05


      20:30
  • 25Tis
    • 16:35

      Träning F-08


      18:15
    • 16:45

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:50

      Träning P-10


      19:10
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 19:15

      Träning P-08


      20:30
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning F-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 27Tor
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:50

      Träning F-08


      20:30
    • 19:15

      Träning F-07


      20:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:15

      Träning F-05


      20:30
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:30

      Domsjö IF F08 (hemma) F-08


      20:30
  • 29Lör
    • 11:00

      Själevads IK lag 1 (hemma) P-11


      12:00
    • 13:00

      Arnäs 2 (hemma) P-10


      14:30
  • 30Sön
    • 00:00

      IFK Nyland (borta) F-06


      02:00
    • 10:15

      Hägglunds IoFK 2 (hemma) F-12


      11:15
    • 12:00

      Själevad 2 (borta) F-10


      13:30
    • 13:00

      Arnäs 1 (hemma) P-10


      14:30
    • 14:00

      Domsjö IF 1 (borta) F-12


      15:00
    • 14:00

      Domsjö IF F09 (borta) F-09


      16:00
    • 15:30

      Domsjö IF 2 (borta) F-12


      16:30
    • 15:30

      Domsjö Blå (hemma) P-09


      16:30
    • 16:00

      Arnäs IF (borta) F-08


      18:00
    • 18:00

      Hägglunds 2 (borta) F-11


      19:00
    • 18:30

      Hägglunds IoFK (hemma) P-09


      19:30
    • 18:30

      Hägglunds IoFK F0708 (borta) F-07


      20:00
    • 18:30

      Hägglunds (hemma) P-08


      20:00
  • 31Mån
    v.36
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:15

      Träning F-05


      20:30