Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BIK Karlskoga Ungdom Team 07

Följ

Team 07

Följ oss för uppdateringar
Följ
BIK Karlskoga Ungdom
Ishockey
Team 07

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.18
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 4Tis
    • 18:00

      Träning


      19:00
  • 5Ons
    • 18:00

      Träning


      19:30
      Nobelhallen
  • 6Tor
    • 18:00

      Träning


      19:30
  • 7Fre
    • 18:00

      Träning


      19:00
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 16:30

      Föräldramöte


      17:30
    • 17:00

      Träning


      18:30
  • 10Mån
    v.19
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 00:00

      Linden Hockey (hemma)


      02:00
    • 00:00

      Arvika HC/Charlottenbergs HC (borta)


      02:00
    • 00:01

      Lindlövens IF (borta)


      02:01
    • 00:02

      Åker/Strängnäs HC (hemma)


      02:02
    • 00:03

      Kumla HC Black Bulls (borta)


      02:03
    • 00:04

      Färjestad BK Vit (hemma)


      02:04
    • 00:05

      IFK Hallsberg Hockey (hemma)


      02:05
    • 00:05

      Kils AIK (borta)


      02:05
    • 00:06

      Örebro Hockey Ungdom (borta)


      02:06
    • 00:07

      Köping HC (borta)


      02:07
    • 00:07

      Grums IK (hemma)


      02:07
    • 00:08

      Surahammars IF (borta)


      02:08
    • 00:08

      Färjestad BK Grön (hemma)


      02:08
    • 00:09

      IFK Arboga IK (hemma)


      02:09
    • 00:09

      Hammarö HC Röd (borta)


      02:09
    • 00:10

      Arvika HC/Charlottenbergs HC (hemma)


      02:10
    • 00:11

      Färjestad BK Vit (borta)


      02:11
    • 00:12

      Kils AIK (hemma)


      02:12
    • 00:14

      Västerås IK Ungdom (hemma)


      02:14
    • 00:14

      Grums IK (borta)


      02:14
    • 00:15

      Linden Hockey (borta)


      02:15
    • 00:15

      Färjestad BK Grön (borta)


      02:15
    • 00:16

      Lindlövens IF (hemma)


      02:16
    • 00:16

      Hammarö HC Röd (hemma)


      02:16
    • 00:17

      Åker/Strängnäs HC (borta)


      02:17
    • 00:18

      Kumla HC Black Bulls (hemma)


      02:18
    • 00:18

      Färjestad BK Vit (hemma)


      02:18
    • 00:19

      Kils AIK (borta)


      02:19
    • 00:20

      IFK Hallsberg Hockey (borta)


      02:20
    • 00:21

      Örebro Hockey Ungdom (hemma)


      02:21
    • 00:21

      Grums IK (hemma)


      02:21
    • 00:22

      Köping HC (hemma)


      02:22
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.20
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.21
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
  • 31Mån
    v.22