Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.32
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
      Bromstens IP
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 14:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) U15


      16:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 12 (borta) P09


      18:00
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.33
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 14:00

      Bele Barkarby FF 4 (borta) U15


      16:00
    • 18:00

      Framsteg United FF Röd (borta) P09


      20:00
  • 22Mån
    v.34
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P10


      18:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      Djurgårdens IF FF 11 (borta) P09


      11:00
    • 10:00

      Ängby IF Svart 1 (hemma) P13


      12:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 5 (borta) F13


      12:00
    • 10:15

      Spånga IS FK 7 (hemma) P12-2


      12:15
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 8 (hemma) P11


      12:15
    • 11:00

      Ängby IF Gul1 (hemma) P14-1


      12:00
    • 11:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) F13


      13:00
    • 11:30

      Bro IK Blå (hemma) P11


      13:30
    • 11:30

      Ekerö IK 3:Blå (hemma) P10


      13:30
    • 11:30

      IFK Viksjö Vit 1 (borta) P10


      13:30
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 2 (hemma) F14


      14:00
    • 12:00

      Ursvik IK Vit (borta) P13


      14:00
    • 14:00

      Essinge IK (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Apollon Solna FK Svart (borta) P14-1


      11:00
    • 11:00

      Rissne IF 1 (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Hässelby SK FF Svart (borta) F 10/11


      13:00
    • 13:45

      Värtans IK Blå (borta) P12


      15:45
    • 16:00

      Kallhälls FF Blå (hemma) U15


      18:00
    • 16:00

      Hässelby SK FF Svart (borta) F06


      18:00
  • 29Mån
    v.35
  • 30Tis
  • 31Ons