Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.52
  • 2Sön
    • 09:00

      Träning P13


      10:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
  • 3Mån
    v.1
    • 09:00

      Träning P14-1


      10:00
    • 09:00

      Träning P14-2


      10:00
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 18:00

      Träning P15-2


      19:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 08:00

      Träning P07


      09:00
    • 08:00

      Träning P08


      09:00
    • 15:00

      Ekerö IK (hemma) P11


      16:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Futsal F09/10


      12:00
    • 16:00

      Åkersberga FC 1 (borta) P07


      18:00
  • 10Mån
    v.2
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 19:00

      Träning P12-2


      20:00
    • 19:10

      Träning P10


      20:30
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning P13


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P15-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 14Fre
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Futsal F09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P15-1


      19:00
    • 20:00

      Stureby SK 1 (borta) F06


      22:00
  • 15Lör
    • 08:00

      Träning P14-1


      09:00
    • 08:00

      Träning P13


      09:00
    • 08:00

      Träning P14-2


      09:00
      Spånga IP (fotbollshallen), Solhemsvägen 46
    • 13:00

      FC Vantör 2 (hemma) P07


      15:00
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 20:00

      Ursvik IK Gul (hemma) F06


      22:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P15-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 21Fre
    • 17:00

      IF Brommapojkarna-14 (borta) P10


      19:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Athletic FC Järfälla Mörkblå (hemma) P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P15-1


      19:00
    • 19:00

      Årsta FF 1 (hemma) P07


      21:00
  • 22Lör
    • 08:00

      Träning P14-1


      09:00
    • 08:00

      Träning P13


      09:00
    • 13:00

      Träning P07


      14:30
    • 14:00

      Futsal F09/10


      15:00
  • 23Sön
    • 15:40

      Reymersholms IK 1 (hemma) F06


      17:40
    • 18:55

      Träning F06


      20:30
  • 24Mån
    v.4
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:00
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P15-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning P15-1


      19:00
  • 29Lör
    • 08:00

      Träning P14-1


      09:00
    • 08:00

      Träning P13


      09:00
    • 11:00

      Stureby SK (borta) P07


      13:00
    • 16:00

      Futsal F09/10


      17:00
  • 30Sön
    • 18:55

      Träning F06


      20:30
  • 31Mån
    v.5
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:00