Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:00

      Träning P15-2


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P12


      12:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 8 (hemma) F13


      11:00
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 10:15

      IK Frej Täby FF 1 (borta) F09/10


      12:15
    • 10:15

      Som United Fotbollsförening Blå (hemma) P09


      12:15
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 14 (hemma) P11


      11:30
    • 11:00

      Ursvik IK 3 (hemma) P12


      13:00
    • 11:30

      AIK FF 6 (hemma) P09


      13:30
    • 11:30

      Sollentuna FK Tegel. 2 (hemma) P10


      13:30
    • 13:00

      Burgare och bowling med laget P11


      15:30
    • 16:00

      Storskogens SK (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 5Sön
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 22 (borta) P13


      12:00
    • 11:00

      Råsunda IS 1 (borta) F13


      12:00
    • 11:30

      FC Järfälla 4 (borta) P10


      13:30
    • 12:00

      Nockebyhovs IF (borta) F06


      14:00
    • 13:00

      IFK Viksjö 2 (borta) P08


      15:00
    • 14:00

      Ekerö IK 4 (hemma) P07


      16:00
  • 6Mån
    v.36
    • 17:00

      Akademiträning BIK Akademi


      19:00
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:00

      Träning P15-2


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:00

      IFK Viksjö Vit (borta) P11


      10:30
    • 09:00

      Spånga IS FK 14 (borta) P13


      10:00
    • 10:00

      IFK Viksjö Gul 2 (hemma) P13


      11:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) F13


      11:00
    • 10:15

      Vasalund IF 1 (hemma) P11


      11:45
    • 10:15

      Ekerö IK Gul (hemma) F11


      12:15
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 14 (hemma) P12


      13:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 8 vit (borta) P12


      13:00
    • 11:15

      Hässelby SK FF Vit (borta) P09


      13:15
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 7 (hemma) F09/10


      13:30
    • 11:30

      Kungsängens IF 4 (hemma) P10


      13:30
    • 14:00

      Bele Barkarby FF 3 (borta) P07


      16:00
  • 12Sön
    • 11:00

      Skå IK & Bygdegård Grön (borta) F13


      12:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 17 (hemma) P08


      13:00
    • 11:00

      Hässelby SK FF Blå (borta) P10


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatcher 2021 P09


      12:30
    • 12:30

      Ösmo GIF FK (hemma) F06


      14:30
  • 13Mån
    v.37
    • 17:00

      Akademiträning BIK Akademi


      19:00
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:00

      Träning P15-2


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
      Bromsens IP
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 08:30

      Tränarutbildning C1 BIKLedare


      17:30
    • 10:00

      IFK Viksjö Blå 3 (hemma) P13


      11:00
    • 10:00

      Ekerö IK Vit (hemma) F13


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Spånga IS P11


      11:30
    • 10:15

      IFK Lidingö FK 8 vit (hemma) P09


      12:15
    • 10:30

      Sollentuna FK Silver 2 (borta) P08


      12:30
    • 11:00

      Vasalund IF 1 (borta) P12


      13:00
    • 11:00

      Ekerö IK 2:Gul (hemma) P12


      13:00
    • 11:30

      Hässelby SK FF Röd/röd (hemma) P09


      13:30
    • 11:30

      Nockebyhovs IF 2 (borta) P10


      13:30
    • 11:30

      Ursvik IK Blå 1 (hemma) P10


      13:30
    • 14:00

      Spånga IS FK 8 (borta) P13


      15:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK 5 (borta) F13


      15:00
    • 16:00

      Enebybergs IF (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 19Sön
    • Heldag

      Insamling av pengar till lagkassan F09/10

    • 08:45

      Ängby IF 1 (borta) F11


      10:45
    • 10:00

      Sollentuna FK Vaxm. 1 (borta) F09/10


      12:00
    • 12:30

      Göta Traneberg IK (hemma) P07


      14:30
    • 12:30

      Skå IK & Bygdegård Grön (borta) P11


      14:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:00

      Träning P15-2


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:30

      Träning P14-2


      17:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning F16


      18:30
    • 18:30

      Träning P12-2


      19:30
    • 20:00

      Hässelby SK FF (borta) Seniorlag Damer


      22:00
  • 25Lör
    • Heldag

      Damallsvenskan F09/10

    • 10:00

      Vasalund IF Svart A (hemma) P13


      12:00
    • 10:00

      AIK FF 2 (hemma) F13


      11:00
    • 10:15

      Bele Barkarby FF 4 (borta) P09


      12:15
    • 10:15

      Vällingby AIK 1 (hemma) P11


      12:15
    • 10:15

      Hässelby SK FF 1 (hemma) F11


      12:15
    • 11:00

      Spånga IS FK 6 (hemma) P12


      13:00
    • 11:15

      Ursvik IK Gul 1 (borta) P09


      13:15
    • 11:30

      Sollentuna FK Kärrdal (hemma) F09/10


      13:30
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 9 (hemma) P10


      13:30
  • 26Sön
    • 10:30

      Sollentuna FK Syd 4 (borta) P07


      12:30
    • 11:00

      AIK FF 9 (borta) P12


      13:00
    • 11:00

      FC Järfälla Blå (hemma) P08


      13:00
    • 11:15

      AIK FF 11 (borta) P11


      13:15
    • 11:15

      Järfälla FF 3 (borta) P10


      13:15
    • 12:00

      IFK Viksjö Vit 1 (borta) F13


      13:00
    • 14:30

      Reymersholms IK 2 (borta) F06


      16:30
    • 18:00

      FK Bosna 08 (borta) Seniorlag Herrar


      20:00
    • 18:50

      Träning F06


      20:20
  • 27Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:00

      Träning P15-2


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning P15-1


      19:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30