Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
    • 16:00

      Träning P14-1


      17:00
      Bromstens IP
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.32
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 10Tis
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
  • 11Ons
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning P14-2


      17:30
  • 14Lör
    • 14:00

      Bollstanäs SK Blå (borta) F06


      16:00
  • 15Sön
    • 11:00

      Bele Barkarby FF 4 (hemma) P08


      13:00
    • 12:30

      Hässelby SK FF 3 (hemma) P07


      14:30
    • 18:00

      Parsian Väsby IF (borta) Seniorlag Herrar


      20:00
    • 18:50

      Träning F06


      20:20
  • 16Mån
    v.33
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 17Tis
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
  • 18Ons
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 12:30

      Kallhälls FF Vit (hemma) P07


      14:30
    • 15:30

      Skå IK & Bygdegård (borta) F06


      17:30
    • 16:00

      Ekerö IK 2:Gul (borta) P08


      18:00
    • 18:50

      Träning F06


      20:20
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
  • 25Ons
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:00

      Ursvik IK P13_Lag1 (hemma) P13


      12:00
    • 10:00

      Sundbybergs IK Vit (borta) P13


      12:00
    • 10:00

      Apollon Solna FK (hemma) F13


      12:00
    • 10:15

      IFK Lidingö FK 13 blå (borta) P07


      12:15
    • 10:15

      Ursvik IK 3 (hemma) P11


      12:15
    • 10:15

      Täby FK 3 (hemma) F11


      12:15
    • 11:00

      Hässelby SK FF Vit/röd (hemma) P12


      13:00
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 6 vit (hemma) F09/10


      13:30
    • 11:30

      Spånga IS FK 5 (borta) P09


      13:30
    • 11:30

      Ängby IF Grön 2 (hemma) P10


      13:30
    • 13:30

      Sundbybergs IK Gul (borta) P10


      15:30
    • 15:00

      Norrtulls SK 2 (borta) F13


      17:00
    • 16:30

      Hässelby SK FF Orange2 (borta) P11


      18:30
  • 29Sön
    • 11:00

      Kista SC KFUM Röd (hemma) P08


      13:00
    • 13:45

      Sundbybergs IK Blå (borta) P09


      15:45
    • 16:00

      Djurgårdens IF FF 14 (borta) P12


      18:00
    • 18:50

      Träning F06


      20:20
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis
    • 18:00

      Träning P07


      19:30