Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning P15-2


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 15 (borta) P10


      11:00
    • 09:30

      Kallhälls FF Blå (borta) P13


      10:30
    • 10:00

      IFK Viksjö Blå 1 (hemma) F13


      11:00
    • 10:15

      Kista SC KFUM Röd/Gul (borta) P09


      12:15
    • 10:15

      Ekerö IK 2:Blå (hemma) P11


      11:30
    • 11:00

      Spånga IS FK 6 (hemma) P13


      12:00
    • 11:30

      Spånga IS FK 3 (hemma) F09/10


      13:30
    • 11:30

      Kista SC KFUM Röd (borta) P08


      13:30
    • 11:30

      Spånga IS FK 2 (hemma) P10


      13:30
    • 12:30

      Match imorgon? P12-2


      14:00
    • 13:00

      Sundbybergs IK Röd (hemma) P12


      15:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 4 (borta) F13


      15:00
    • 14:00

      Marieberg SK (hemma) Seniorlag Damer


      15:00
  • 6Sön
    • 10:15

      IFK Viksjö 3 (borta) P09


      12:15
    • 10:15

      Täby FK 3 (borta) F11


      12:15
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 28 (borta) P11


      12:45
    • 15:00

      Apollon Solna FK Svart (borta) P12


      17:00
    • 16:00

      IFK Lidingö FK 13 blå (hemma) P07


      18:00
    • 18:50

      Träning F06


      20:20
  • 7Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning BIK Målvakter


      20:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P15-2


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning P14-2


      17:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
  • 12Lör
    • 09:00

      Ursvik IK Gul (hemma) F11


      11:00
      Bromstens IP 22
      Serie: F2011-16
      Anteckning: Samling på plats 30 min innan matchstart.
      Resultat och referat
    • 09:00

      Hjälp med spelare till match med F11 imorgon kl 9.00 F09/10


      10:00
    • 10:00

      Som United Fotbollsförening Blå (borta) P13


      11:00
    • 10:15

      Ängby IF Röd 2 (hemma) P09


      12:15
    • 10:15

      FK Bromma Grön (hemma) P11


      11:30
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 8 vit (hemma) F13


      12:00
    • 11:30

      Sollentuna FK Tegel. 2 (hemma) P09


      13:30
    • 11:30

      Kallhälls FF Blå (hemma) P10


      13:30
    • 12:00

      Kungsängens IF 2 (hemma) P13


      13:00
    • 13:00

      Karlbergs BK Grön 1 (hemma) P12


      15:00
    • 13:30

      Träning P15-2


      14:30
    • 13:30

      Träning P15-1


      14:30
    • 13:30

      Träning F15


      14:30
    • 14:00

      Rinkeby United FC (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 16:00

      Skå IK & Bygdegård (hemma) F06


      18:00
    • 16:30

      Hässelby SK FF Röd (borta) P11


      17:45
    • 16:30

      Bele Barkarby FF 2 (borta) P10


      18:30
  • 13Sön
    • 11:00

      Ekerö IK 2:Gul (hemma) P08


      13:00
    • 12:00

      IFK Bergshamra (borta) F13


      13:00
    • 12:30

      Ängby IF Grön 1 (borta) F09/10


      14:30
    • 13:00

      IFK Viksjö Blå 2 (borta) P12


      15:00
    • 13:00

      Ingarö IF (hemma) Seniorlag Damer


      15:00
    • 15:30

      Kallhälls FF Vit (borta) P07


      17:30
    • 18:50

      Träning F06


      20:20
  • 14Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Fotografering P10


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 17:30

      Träning P13


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Ny tid för Fotografering F15


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
    • 19:00

      Lag fotografering F09/10


      19:30
    • 19:30

      Fotografering P12


      20:00
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:45

      Föräldramöte F13


      18:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Damer


      20:30
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Sommaravslutning och lagfoto P11


      10:45
    • 09:30

      Fotografering F13 F13


      10:30
    • 10:00

      Lagfotografering P09


      10:45
    • 10:00

      Föräldramöte P11


      10:30
    • 11:30

      Bele Barkarby FF 4 (borta) P08


      13:30
    • 12:30

      Bollstanäs SK Blå (hemma) F06


      14:30
    • 14:30

      Fotografering P07


      15:00
    • 17:00

      Hässelby SK FF 3 (borta) P07


      19:00
    • 18:00

      Norsborg FC (hemma) Seniorlag Damer


      20:00
  • 21Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning F09/10


      19:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 18:50

      Träning F06


      20:20
  • 28Mån
    v.26
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P12-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
  • 30Ons
    • 18:30

      Träning F06


      20:00