Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Bromstens IK
Välj lag

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P12-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P15-2


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 11:00

      Träning P10


      12:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 2 (borta) P07


      16:00
    • 15:00

      Futsal F09/10


      16:00
    • 17:00

      Hässelby SK FF Svart (borta) P11


      19:00
  • 7Sön
    • 11:00

      Träning P07


      12:30
  • 8Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P12-2


      19:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P16-Vit


      18:30
    • 17:30

      Träning P16-Svart


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning P15-1


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning P12-2


      19:30
    • 19:00

      Örby IS (hemma) P07


      21:00
    • 20:00

      Älvsjö AIK FF 1 (borta) F06


      22:00
  • 13Lör
    • 08:00

      Träning P14-1


      09:00
    • 08:00

      Träning P14-2


      09:00
    • 15:00

      Futsal F09/10


      16:00
    • 18:00

      Norrtulls SK 2 (hemma) P10


      20:00
  • 14Sön
    • 12:30

      Träning P11


      13:30
  • 15Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P12-2


      19:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P15-2


      19:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P15-1


      19:00
    • 18:30

      Träning P12-2


      19:30
  • 20Lör
    • 08:00

      Träning P14-1


      09:00
    • 08:00

      Träning P14-2


      09:00
    • 08:00

      Träning P13


      09:00
    • 09:00

      Träning F13


      10:00
    • 15:00

      Träning P07


      16:30
  • 21Sön
    • 09:00

      Värtans IK (borta) P11


      11:00
    • 20:00

      Träning F06


      21:00
  • 22Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P16-Svart


      18:00
    • 17:00

      Träning P16-Vit


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P12-2


      19:00
    • 18:30

      Träning P08


      20:00
    • 18:30

      Träning P07


      20:00
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P15-2


      19:00
      Bromstensskolan Gy-sal
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Futsal F09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P15-1


      19:00
    • 18:30

      Träning P12-2


      19:30
    • 21:30

      Saltsjöbadens IF (borta) P07


      23:30
  • 27Lör
    • 08:00

      Träning P14-1


      09:00
    • 08:00

      Träning P14-2


      09:00
    • 08:00

      Träning P13


      09:00
    • 08:30

      Adventscupen F09/10


      13:30
    • 09:00

      Årsta FF 1 (borta) P10


      11:00
    • 09:00

      Träning F13


      10:00
    • 15:00

      Hammarby IF FF 1 (hemma) F06


      17:00
  • 28Sön
    • 16:00

      IFK Aspudden-Tellus 2 (borta) P11


      18:00
    • 18:55

      Träning F06


      20:30
  • 29Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P16-Svart


      18:00
    • 17:00

      Träning P16-Vit


      18:00
    • 18:00

      Träning P12-2


      19:00
    • 18:00

      Föräldrarmöte P09 P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:30