Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Bromstens IK
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-Vit


      18:30
    • 17:30

      Träning P16-Svart


      18:30
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning P12-2


      19:30
    • 20:00

      Karlbergs BK Grön 1 (borta) P11


      21:30
  • 2Lör
    • 10:00

      Kista SC KFUM Röd (hemma) P13


      11:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 9 vit (hemma) F13


      11:00
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 12 (hemma) P09


      12:15
    • 10:15

      Spånga IS FK 10 (hemma) P11


      11:45
    • 11:00

      Ängby IF Svart 1 (hemma) P12


      13:00
    • 11:30

      Sollentuna FK Hel. 1 (hemma) P09


      13:30
    • 11:30

      IFK Viksjö Blå 1 (hemma) P10


      13:30
    • 12:00

      Ängby IF Vit 1 (borta) P12


      14:00
    • 12:00

      Vasalund IF 1 (borta) F13


      13:00
    • 16:00

      Danderyds SK FF (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 3Sön
    • 10:30

      Vasalund IF (borta) F06


      12:30
    • 11:00

      Hässelby SK FF 2 (hemma) P08


      13:00
    • 12:00

      Bele Barkarby FF 3 (borta) P13


      13:00
    • 12:30

      IFK Lidingö FK 8 (hemma) P07


      14:30
    • 12:30

      Skå IK & Bygdegård Grön (borta) F11


      14:30
    • 14:00

      Spånga IS FK 4 (borta) F09/10


      16:00
    • 17:00

      IFK Viksjö Blå 2 (borta) P10


      19:00
  • 4Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:00

      Träning P15-2


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 20:00

      Olympiacos FC (hemma) Seniorlag Herrar


      22:00
    • 20:00

      Bollstanäs SK Blå (borta) F06


      22:00
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning P14-2


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning P15-1


      19:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Damer


      20:30
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-Vit


      18:30
    • 17:30

      Träning P16-Svart


      18:30
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning P12-2


      19:30
  • 9Lör
    • 08:30

      Tränarutbildning C2 BIKLedare


      17:30
    • 09:00

      Träning F09/10


      10:00
    • 09:30

      Träningsmatch P09


      10:30
    • 13:00

      Åkersberga FC (borta) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 17:30

      Landskamp o bowling F06


      21:00
  • 10Sön
    • 10:30

      Träningsmatch P09


      11:30
    • 13:00

      Täby FK 62 (borta) P07


      15:00
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
  • 11Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F14


      19:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning F15


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning P12-2


      19:00
    • 19:00

      Träning BIK Målvakter


      20:00
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:00

      Träning P15-2


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:00
      Bromsten ip
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning P14-2


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning P15-1


      19:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-Vit


      18:30
    • 17:30

      Träning P16-Svart


      18:30
    • 18:00

      Träningsmatch P12-2


      19:30
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
  • 16Lör
    • 10:00

      Träningsmatch mot Ursviks IK P11


      11:30
  • 17Sön
    • 09:00

      Guld Cupen P09


      16:00
    • 10:00

      IFK Viksjö pojkcup P12


      14:00
    • 11:00

      Som United Fotbollsförening (hemma) P08


      13:00
    • 12:30

      IFK Viksjö 3 (hemma) P07


      14:30
    • 18:10

      Spånga IS FK (hemma) P10


      19:20
    • 19:20

      Spånga IS FK (hemma) P10


      20:30
  • 18Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot Spånga IS P11


      19:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning P12-2


      19:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:00

      Träning P15-2


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:00

      Träning P14-2


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch F13


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning P15-1


      19:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning F16


      18:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-Vit


      18:30
    • 17:30

      Träning P16-Svart


      18:30
    • 18:30

      Träning P12-2


      19:30
    • 20:00

      Spånga IS FK 4 (borta) P08


      22:00
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning F09/10


      10:00
    • 10:30

      Spånga IS FK 4 (borta) P07


      12:30
    • 13:10

      Vasalund Creator Cup P12


      16:30
  • 24Sön
    • 09:15

      Bromstens IK 2 (hemma) P10


      10:30
    • 10:30

      Spånga IS FK (hemma) P10


      11:45
    • 12:30

      IF Brommapojkarna 6 (hemma) F06


      14:30
  • 25Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning F09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning P12-2


      19:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:00

      Träning P15-2


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning P14-1


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning P14-2


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:00

      Träning P15-1


      19:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 13:00

      Sickla IF Röd (hemma) P07


      15:00
  • 31Sön
    • 16:30

      Cup P14-1


      18:30
    • 18:50

      Träning F06


      20:20