Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
    • 16:50

      Träning P2013


      18:15
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:15

      Träning P2009-1


      18:30
    • 18:00

      Träning U15


      20:30
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning F2013


      19:30
    • 18:30

      Segeltorps IF (hemma) Dam


      20:30
    • 19:40

      Träning P17


      21:15
    • 20:00

      Träning U17


      22:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:45

      Träning P2008


      18:15
    • 17:00

      Träning P2011


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:15

      Träning F2012


      18:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:30
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
  • 5Lör
    • 09:30

      IF Brommapojkarna 7 (borta) P2008


      11:10
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P2013


      11:00
    • 10:00

      Sollentuna FK Vax. 1 (borta) F2009


      12:00
    • 10:15

      FC Järfälla 2 (hemma) P2009-1


      11:30
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 9 (borta) P2010-Vit


      12:15
    • 10:30

      Spånga IS FK 8 (borta) P2011


      11:45
    • 11:00

      Älvsjö AIK FF (borta) U19


      13:00
    • 11:00

      Kista SC KFUM Röd (borta) P2013


      12:00
    • 11:00

      Ängby IF Svart 3 (borta) F2012


      12:00
    • 11:30

      Spånga IS FK 4 (hemma) P2009-3


      13:30
    • 12:00

      AIK FF 11 (borta) P2012


      14:00
    • 12:00

      Vallentuna BK 2 (borta) U17


      14:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 6 (hemma) P2008


      13:45
    • 12:45

      IFK Viksjö 1 (hemma) F2010


      13:15
    • 13:00

      Västanfors IF FK (hemma) Dam


      15:00
    • 14:00

      AIK FF 2 (hemma) F2008


      16:00
    • 14:00

      Ursvik IK Blå 2 (hemma) P2010- Lila


      15:15
    • 15:00

      Spånga IS FK 2 (borta) P2012


      16:00
    • 15:15

      Sollentuna FK Syd 1 (borta) P2007-Orange


      17:15
    • 15:15

      Sollentuna FK Syd 2 (hemma) P2010-Vit


      17:15
    • 16:00

      Bro IK Blå (hemma) P2007-RödVit


      18:00
    • 16:30

      Vasalund IF Röd (hemma) P2010- Lila


      17:45
  • 6Sön
    • 09:00

      FC Järfälla 1 (borta) P2009-1


      10:15
    • 09:00

      IFK Viksjö Gul 1 (borta) P2013


      11:00
    • 10:00

      FC Järfälla Vit (borta) P2012


      11:00
    • 10:00

      Ekerö IK 3:Vit (hemma) P2012


      11:00
    • 10:00

      IFK Sollentuna 1 (hemma) F2012


      11:00
    • 10:00

      Järfälla FF 2 (borta) P2010- Lila


      11:15
    • 11:00

      Spånga IS FK 12 (hemma) P2012


      13:00
    • 11:00

      IFK Viksjö Gulvit4 (borta) P2012


      12:00
    • 11:00

      Djurgårdens IF FF 20 (hemma) P2012


      13:00
    • 11:00

      Kallhälls FF Blå (borta) F2008


      13:00
    • 12:00

      Vasalund IF 22 (hemma) P2012


      13:00
    • 12:00

      FC Järfälla 1 (hemma) P2013


      14:00
    • 12:00

      Som United Fotbollsförening (hemma) P2008


      13:45
    • 12:00

      FC Järfälla 1 (hemma) P2012


      13:00
    • 12:15

      Hässelby SK FF Svartvit (borta) P2010- Lila


      13:30
    • 12:15

      Hässelby SK FF Orange3 (borta) P2011


      14:15
    • 12:30

      Sollentuna FK Hel. 3 (borta) P2009-1


      13:45
    • 13:00

      Örebro SK FK (borta) U16


      15:00
    • 13:00

      Täby FK 42 (hemma) F2013


      15:00
    • 14:00

      Vallentuna BK 2 (hemma) U15


      16:00
    • 15:00

      Västerås SK FK (borta) U17


      17:00
    • 15:30

      Ekerö IK (borta) P2009-3


      17:30
    • 15:30

      Karlbergs BK Röd 1 (borta) P2007-Orange


      17:30
    • 15:30

      Match P2014-Blå


      16:15
    • 16:00

      Ekerö IK Gul (borta) F2010


      17:30
    • 16:30

      IF Wasa (hemma) Herr


      20:00
    • 16:45

      Spånga IS FK 3 (hemma) P2011


      18:45
    • 16:45

      Spånga IS FK (hemma) P2012


      18:00
    • 17:00

      Ekerö IK (borta) U15


      19:00
    • 17:30

      Spånga IS FK 4 (borta) P2007-RödVit


      19:30
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 20 (hemma) P2011


      20:00
    • 20:00

      FC Järfälla (hemma) Veteran


      22:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:30
  • 7Mån
    v.23
    • 16:50

      Träning P2007-Orange


      18:40
    • 17:00

      Träning F2015


      18:00
    • 17:05

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Träning F2013


      18:30
    • 17:30

      Träning F2014


      18:30
    • 18:00

      Träning F2008


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:15

      Träning Dam


      21:15
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
    • 20:00

      Träning U17


      22:00
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 16:50

      Träning P2013


      18:15
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:15

      Träning P2009-1


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning F2013


      19:30
    • 18:30

      Träning F2010


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Föräldramöte U16


      21:00
    • 19:00

      Föräldramöte U16


      21:00
    • 19:40

      Träning P17


      21:15
    • 20:00

      Träning U17


      22:00
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:45

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P2011


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
      Strömvallen
      Anteckning: Träning Orange Grupp

      Följ rekommendationer
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:15

      Träning F2012


      18:30
    • 18:30

      Träning U17


      20:30
  • 12Lör
    • 08:45

      Täby FK 32 (borta) P2008


      10:20
    • 09:00

      Bollstanäs SK Gul (borta) P2013


      11:00
    • 09:00

      Bollstanäs (borta) P2012


      10:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 13 (borta) P2012


      11:00
    • 10:00

      Ursvik IK Svart (borta) F2012


      11:00
    • 10:15

      Spånga IS FK 3 (hemma) F2009


      12:15
    • 11:00

      Ekerö IK 1:Gul (borta) P2012


      13:00
    • 11:30

      Sollentuna FK Öst 1 (hemma) P2009-1


      12:45
    • 11:30

      Ekerö IK 1:Gul (borta) P2011


      13:30
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 20 (borta) P2012


      14:00
    • 12:00

      FK Bromma 1 (hemma) F2008


      14:00
    • 12:00

      Kungsängens IF 2 (borta) F2013


      14:00
    • 12:30

      Sollentuna FK Kärrdal (borta) F2010


      14:30
    • 12:45

      Athletic FC Järfälla Mörkblå (hemma) P2009-1


      14:00
    • 13:00

      Kallhälls FF Blå (borta) P17


      15:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 8 (hemma) P2009-1


      15:15
    • 14:00

      Spånga IS FK (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) P2007-Orange


      16:00
    • 15:00

      Karlbergs BK Röd 1 (borta) F2010


      17:00
    • 15:15

      Ekerö IK 3:Gul (hemma) P2010-Vit


      17:15
    • 16:00

      Reymersholms IK 2 (hemma) U15


      18:00
    • 16:15

      Sollentuna FK Hel. 1 (borta) P2009-3


      18:15
    • 16:15

      Sanktan P2007-Orange


      19:00
    • 16:30

      Bromstens IK 2 (hemma) P2010-Vit


      18:30
    • 17:00

      Sandvikens IF (hemma) U19


      19:00
    • 17:00

      IF Brommapojkarna 9 (borta) P2013


      18:00
    • 17:00

      Djurgårdens IF FF 9 (borta) P2007-RödVit


      19:00
  • 13Sön
    • 10:00

      FK Bromma Svart (hemma) P2012


      12:00
    • 10:00

      Ekerö IK 1 (hemma) F2008


      12:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 4 (hemma) F2012


      11:00
    • 10:15

      IFK Viksjö 2 (borta) P2009-3


      12:15
    • 11:00

      IFK Viksjö Gulvit1 (hemma) P2012


      13:00
    • 11:00

      Hässelby SK FF Röd (hemma) P2012


      12:00
    • 11:30

      Spånga IS FK 12 (borta) P2010- Lila


      12:45
    • 12:00

      Ursvik IK P12_Sv2 (hemma) P2012


      13:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 18 (hemma) P2013


      14:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 4 (borta) U15


      14:00
    • 12:00

      Sundbybergs IK Blå (hemma) P2008


      13:40
    • 12:30

      AIK FF 9 (borta) P2011


      14:30
    • 13:00

      Films SK (borta) Dam


      15:00
    • 13:00

      IK Frej Täby FF (borta) U17


      15:00
    • 13:00

      Sundbybergs IK Vit (hemma) P2012


      14:00
    • 13:00

      Kallhälls FF Blå (hemma) P2013


      15:00
    • 13:45

      AIK FF 12 (borta) P2010- Lila


      15:00
    • 14:00

      Järfälla FF (borta) U16


      16:00
    • 14:00

      IFK Viksjö 3 (hemma) P2007-RödVit


      16:00
    • 14:15

      Kälvesta IOFF FK (hemma) P2010- Lila


      15:30
    • 16:00

      Ängby IF 2 (hemma) P2007-Orange


      18:00
    • 16:30

      IF Wasa (borta) Veteran


      18:30
    • 16:30

      Norsborgs FF (hemma) Herr


      20:00
    • 16:45

      Kallhälls FF Vit (hemma) P2011


      18:45
    • 16:45

      Kallhälls FF (hemma) P2012


      18:00
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 7 (hemma) P2011


      20:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:30
  • 14Mån
    v.24
    • 11:00

      Träning U16


      13:00
    • 16:50

      Träning P2007-Orange


      18:40
    • 17:00

      Träning F2015


      18:00
    • 17:05

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Träning F2013


      18:30
    • 17:30

      Träning F2014


      18:30
    • 18:00

      Träning F2008


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
    • 19:00

      Träning P2009-3


      20:30
    • 19:15

      Träning Dam


      21:15
    • 19:40

      Träning P17


      20:45
    • 21:00

      Spanien-Sverige Dam


      23:00
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 16:50

      Träning P2013


      18:15
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:15

      Träning P2009-1


      18:30
    • 17:30

      Sommarfest F2013


      20:00
    • 18:30

      IF Brommapojkarna (borta) U17


      20:30
    • 18:30

      Träning Dam


      21:00
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:40

      Träning P17


      21:15
    • 20:00

      Träning U17


      22:00
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:45

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning F2012


      18:00
    • 17:00

      Träning P2011


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:15

      Träning P2008


      18:30
    • 17:45

      Träning P2012


      19:00
    • 18:30

      Träning U17


      20:00
  • 19Lör
    • 10:00

      Träning P2012


      12:00
    • 11:00

      Djurgårdens IF FF (hemma) U16


      13:00
    • 12:00

      FK Bromma (borta) P2008


      14:00
    • 13:00

      Romfartuna GIF (hemma) Dam


      15:00
    • 14:00

      Täby FK 51 (borta) P2007-Orange


      16:00
    • 14:00

      Erikslunds KF 31 (hemma) P17


      16:00
    • 14:00

      Vallentuna BK (borta) Herr


      16:00
    • 15:00

      FC Järfälla 1 (borta) U17


      17:00
    • 15:30

      Viggbyholms IK FF (borta) U19


      17:30
    • 16:00

      Vällingby AIK 1 (hemma) P2007-RödVit


      18:00
    • 18:15

      Träningsmatch mot P2011 P2012


      19:30
    • 18:15

      Bele Barkarby FF P12 (hemma) P2011


      19:30
  • 20Sön
    • 10:00

      Athletic FC Järfälla (hemma) P2008


      11:45
    • 10:30

      Spånga IS FK 2 (borta) U15


      12:30
    • 11:30

      Ekerö IK 2 (borta) F2008


      13:30
    • 11:30

      Täby FK 62 (borta) P2007-RödVit


      13:30
    • 11:30

      Bromstens IK 2008 (hemma) P2008


      13:15
    • 11:40

      Hammarby IF (borta) F2012


      16:00
    • 12:00

      Östersunds FK (hemma) U17


      14:00
    • 15:00

      Träning P2012


      16:00
    • 15:00

      Sollentuna FK P11 Helenelund (borta) P2011


      16:15
    • 16:00

      IFK Viksjö 4 (hemma) U15


      18:00
    • 16:30

      Djurgårdens IF FF 11 (borta) P2007-Orange


      18:30
    • 18:15

      Ursvik IK P11 (hemma) P2011


      19:30
    • 20:00

      Sollentuna FK Y (hemma) Veteran


      22:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:30
  • 21Mån
    v.25
    • 17:05

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Träning F2013


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Sommarcamp F2009


      00:00
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:15

      Träning Dam


      21:15
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
  • 22Tis
  • 23Ons
    • Heldag

      Sommarcamp F2009

    • 14:00

      GIF Sundsvall (borta) U17


      16:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning F2013


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      19:00
    • 19:00

      IK Frej Täby FF (hemma) Herr


      21:00
    • 20:00

      Enköpings SK UK (hemma) Dam


      22:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning F2012


      18:00
    • 17:00

      Träning P2011


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
  • 26Lör
    • 17:00

      Ej bokad ännu (hemma) P2011


      19:00
  • 27Sön
    • 16:00

      Spånga IS FK (hemma) P2007-Orange


      18:00
    • 17:00

      Täby FK P11:5-6 (hemma) P2011


      18:15
  • 28Mån
    v.26
    • 17:05

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Träning F2013


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning F2013


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      19:00