Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

April 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.13
    • 17:30

      Träning F2006/2007


      18:30
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:45

      Träning Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning U19


      21:00
    • 19:15

      Träning U16


      21:15
    • 19:45

      Träning U17


      21:45
  • 2Fre
    • 10:30

      Träning P2012


      12:30
    • 17:00

      Träning F2012


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.14
    • 11:30

      Träning U19


      13:00
    • 11:30

      Träning Herr


      13:30
    • 13:00

      Träning P2012


      15:00
    • 13:00

      Träning U17


      14:30
    • 15:00

      Träning P2012


      16:30
    • 16:30

      Träning P2007-Orange


      18:10
    • 17:00

      Träning F2013


      18:00
    • 17:45

      Träning U15


      19:15
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning U17


      20:30
    • 19:15

      Träning U16


      21:15
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P2014-Grön


      18:00
    • 17:30

      Träning F2010


      18:30
    • 18:00

      Träning F2012


      19:00
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Träning U19


      21:15
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:15

      Träning U16


      21:15
    • 19:45

      Träning U17


      21:45
  • 7Ons
    • 10:00

      Träning F2006/2007


      11:00
    • 17:00

      Träning P2013


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:45

      Barnkonventionen U16


      20:00
    • 17:45

      Barnkonventionen U17


      20:00
    • 17:45

      Barnkonventionen U19


      20:00
    • 17:45

      Barnkonventionen Herr


      20:00
    • 17:45

      Barnkonventionen Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F2010


      19:30
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:40

      Träning P17


      21:00
    • 19:45

      Träning P2007-RödVit


      21:15
  • 8Tor
    • 17:30

      Träning F2006/2007


      18:30
    • 18:15

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      19:45
      Strömvallen - 11 manna
      Samlingstid: 18:20
    • 19:00

      Träning U19


      21:00
    • 19:00

      Träning F2008


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr


      21:00
    • 19:15

      Träning U16


      21:15
    • 19:45

      Träning U17


      21:45
  • 9Fre
    • 13:00

      Träning U17


      14:30
    • 17:00

      Träning F2012


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:30

      Träning U16


      20:00
  • 10Lör
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.15
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning P2007-Orange


      18:10
    • 17:30

      Träning F2006/2007


      18:30
    • 17:30

      Träning P2009-3


      18:30
    • 18:00

      Träning P2011


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam


      19:30
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      19:45
    • 19:00

      Träning U19


      21:00
    • 19:00

      Träning F2008


      20:30
    • 19:00

      Ledarmöte P2011


      20:00
    • 19:15

      Träning U16


      21:15
    • 19:20

      Träning Herr


      21:15
    • 19:45

      Träning U17


      21:45
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning F2012


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
  • 17Lör
    • 09:30

      Hemmaläger Dam


      00:00
    • 10:15

      Täby FK 32 (borta) F2008


      12:15
    • 11:00

      Motståndare (hemma) F2008


      12:30
    • 11:00

      Träning P2011


      13:00
    • 11:00

      Internmatch Orange mot P11 P2012


      13:00
    • 12:00

      Hammarby IF FF 11 grön (borta) P2007-Orange


      14:00
    • 14:00

      Vallentuna BK (hemma) Herr


      16:00
    • 16:00

      Mälarhöjdens IK (hemma) Dam


      19:00
    • 16:15

      Sollentuna FK Mitt 1 (hemma) P2007-RödVit


      18:15
  • 18Sön
    • 00:00

      Hemmaläger Dam


      17:00
    • 09:00

      Träning F2012


      10:00
    • 10:30

      Spånga IS FK 2 (borta) P2007-Orange


      12:30
    • 12:00

      Sollentuna FK Syd 4 (borta) P2007-RödVit


      14:00
    • 12:00

      Hässelby SK FF 1 (borta) U15


      14:00
    • 12:00

      Träning P2011


      13:30
    • 14:00

      IFK Lidingö FK 5 vit (hemma) F2008


      16:00
    • 14:00

      Internmatch Orange och Svart P2012


      16:00
    • 16:00

      Bro IK (hemma) U15


      18:00
    • 18:00

      Västerås SK FK (hemma) Dam


      20:00
    • 18:00

      Spelarinventering 2021 Veteran


      18:05
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:30
  • 19Mån
    v.16
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:50

      Träning P2007-Orange


      18:45
    • 17:00

      Träning P2013


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:30

      Träning P2011


      18:30
    • 17:30

      Träning P2011


      18:30
    • 17:45

      Ledarskap U17


      20:30
    • 17:45

      Ledarskap U19


      20:30
    • 17:45

      Träning Herr


      20:30
    • 17:45

      Ledarskap Dam


      20:30
    • 18:00

      Ledarskap U16


      20:30
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:40

      Träning P17


      21:00
    • 19:45

      Träning P2007-RödVit


      21:15
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning P2007-Orange


      18:10
    • 17:30

      Träning F2006/2007


      18:30
    • 17:30

      Träning P2009-3


      18:30
    • 18:00

      Träning P2011


      19:00
    • 18:15

      Träning Dam


      19:30
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      19:45
    • 19:00

      Träning F2008


      20:30
    • 19:15

      Träning U16


      21:15
    • 19:45

      Träning U17


      21:45
    • 20:00

      Träning U19


      22:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:00

      IFK Viksjö Grön 2 (borta) P2011


      11:00
    • 09:00

      Sundbybergs IK Grön (borta) F2013


      11:00
    • 09:30

      Kallhälls FF Blå (borta) P2012


      11:30
    • 10:00

      Bro IK Vit (borta) P2011


      12:00
    • 10:00

      Enebybergs IF 2 (hemma) F2008


      12:00
    • 10:15

      IK Frej Täby FF 1 (borta) F2010


      12:15
    • 11:00

      Bro IK Blå (borta) P2012


      13:00
    • 11:00

      Rissne IF (borta) P2012


      13:00
    • 11:15

      Ursvik IK Gul 1 (borta) P2009-1


      13:15
    • 11:30

      Athletic FC Järfälla Vit (hemma) P2009-1


      13:30
    • 11:30

      Sollentuna FK Tegel. 2 (borta) P2010- Lila


      13:30
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 12 (borta) P2010- Lila


      13:30
    • 12:00

      Spånga IS FK 10 (borta) P2012


      14:00
    • 12:00

      Vasalund IF A (hemma) P2007-Orange


      14:00
    • 12:30

      AIK FF 10 (borta) P2011


      14:30
    • 12:45

      Sollentuna FK Tegel. 2 (hemma) P2009-3


      14:45
    • 13:00

      Älta IF (borta) Dam


      15:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 7 (borta) P2009-1


      16:00
    • 14:00

      Hässelby SK FF Röd (hemma) P2009-3


      16:00
    • 14:00

      Apollon Solna FK 1 (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Göta Traneberg IK (hemma) P2007-RödVit


      16:00
    • 15:00

      Ursvik IK P13_Lag4 (borta) P2013


      17:00
    • 15:15

      Spånga IS FK 6 (hemma) F2010


      17:15
    • 16:00

      Edessa Syrianska KIF (borta) Herr


      18:00
    • 16:00

      Bollstanäs SK Blå (hemma) U15


      18:00
    • 16:30

      AIK FF 6 (hemma) P2010- Lila


      18:30
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning F2012


      10:00
    • 09:00

      Täby FK 21 (borta) F2008


      11:00
    • 10:00

      IFK Viksjö Gulvit5 (hemma) P2012


      12:00
    • 10:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) F2012


      12:00
    • 11:00

      Kungsängens IF 3 (hemma) P2013


      13:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 3 (hemma) F2012


      13:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 6 (hemma) P2012


      14:00
    • 12:00

      Kista SC KFUM Vitt (hemma) P2013


      14:00
    • 13:00

      Ursvik IK 4 (hemma) P2012


      15:00
    • 13:00

      Spånga IS FK 8 (hemma) P2013


      15:00
    • 14:00

      Apollon Solna FK 12/13 Sv (borta) P2012


      16:00
    • 14:00

      Hässelby SK FF 1 (hemma) P2007-Orange


      16:00
    • 14:15

      AIK FF 13 (hemma) P2010- Lila


      16:15
    • 16:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) U15


      18:00
    • 16:30

      Vasalund IF Svart (borta) P2007-RödVit


      18:30
    • 18:00

      Stureby SK/FF B (borta) Dam


      20:00
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 21 (hemma) P2011


      20:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:30
  • 26Mån
    v.17
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning P2013


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:15

      Träning P2008


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 19:40

      Träning P17


      21:00
    • 20:00

      Karlbergs BK (hemma) U19


      22:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning F2012


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30