Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:15
    • 17:15

      Träning F2012


      18:30
    • 18:00

      Träning P2011


      19:00
  • 2Lör
    • 05:00

      Extra kallelse kolla text! P2012


      19:00
    • 07:00

      AFC Invitational cup P2007-Orange


      00:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 28 (borta) P2012


      11:00
    • 10:00

      Bro IK Blå (borta) P2011


      12:00
    • 10:00

      Ekerö IK 2 (hemma) F2008


      12:00
    • 10:00

      Ursvik IK Blå (borta) F2012


      11:00
    • 10:15

      Kungsängens IF 1 (borta) P2009-1


      11:30
    • 10:15

      IFK Viksjö F09 Blå (hemma) F2009


      12:15
    • 11:00

      Sundbybergs IK Gul (borta) P2013


      12:00
    • 11:30

      IFK Viksjö 1 (hemma) P2009-1


      12:45
    • 11:30

      Bollstanäs SK Rosa (borta) P2009-3


      13:30
    • 11:30

      Kista SC KFUM Röd/Gul (borta) P2009-3


      13:30
    • 12:00

      Kista SC KFUM Vit (hemma) P2008


      14:00
    • 12:45

      IFK Lidingö FK 8 vit (hemma) P2009-1


      14:00
    • 12:45

      Bollstanäs SK Grön (borta) F2010


      14:45
    • 13:00

      Enköpings SK UK (borta) Dam


      15:00
    • 13:00

      Vasalund IF Svart 1 (borta) P2013


      15:00
    • 13:00

      Vasalund (borta) P2012


      14:00
    • 13:45

      Cafétjänst P2010-Vit


      15:45
    • 14:00

      Vallentuna BK (borta) Herr


      16:00
    • 14:00

      Vasalund IF 1 (borta) P2012


      15:00
    • 14:00

      Täby FK 23 (hemma) U15


      16:00
    • 14:00

      IFK Viksjö Vit 2 (hemma) P2010-Vit


      16:00
    • 14:30

      Kungsängens IF 1 (borta) P2008


      16:15
    • 15:00

      Träningsmatch Orange mot Tullinge TP 7-manna P2012


      16:30
    • 15:15

      Sundbybergs IK Gul (hemma) P2010- Lila


      16:30
    • 15:30

      Kallhälls FF Blå (borta) P2007-RödVit


      17:30
    • 15:45

      Cafétjänst P2010-Vit


      17:45
    • 16:15

      Hässelby SK FF Röd (borta) P2010- Lila


      17:30
    • 16:30

      Spånga IS FK 2 (hemma) P2010-Vit


      18:30
    • 18:30

      Degerfors IF (hemma) U16


      20:30
  • 3Sön
    • 00:00

      AFC Invitational cup P2007-Orange


      21:00
    • 10:00

      Ursvik IK P12_Sv1 (hemma) P2012


      11:00
    • 10:00

      FK Bromma Vit (borta) P2012


      11:00
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 29 (borta) P2010- Lila


      11:30
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 8 (hemma) P2012


      12:00
    • 11:00

      IFK Viksjö 1 (borta) F2012


      12:00
    • 11:15

      Sollentuna FK Syd 4 (borta) F2010


      13:15
    • 11:30

      IFK Viksjö 2 (borta) P2008


      13:30
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 25 (hemma) P2012


      14:00
    • 12:00

      Bromstens IK 2 (hemma) P2013


      14:00
    • 12:30

      Kafétjänst P2008


      16:00
    • 13:00

      IFK Viksjö Gul 2 (borta) P2013


      14:00
    • 14:00

      Hammarby IF FF (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Kallhälls FF Vit (hemma) P2007-RödVit


      16:00
    • 14:15

      Stuvsta IF 4 (hemma) P2010- Lila


      15:15
    • 15:30

      IF Brommapojkarna 4 (hemma) P2010- Lila


      16:45
    • 16:00

      Karlbergs BK 1 (hemma) U15


      18:00
    • 16:00

      Café P2010- Lila


      19:30
    • 16:45

      Bollstanäs SK Gul (hemma) P2011


      18:45
    • 16:45

      Bollstanäs SK (hemma) P2012


      17:45
    • 18:00

      Athletic FC Järfälla Vit (hemma) P2011


      20:00
    • 20:00

      Bollstanäs SK (hemma) Veteran


      22:00
  • 4Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning F2015


      18:00
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Träning F2013


      18:30
    • 17:45

      Träning U19


      20:00
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning F2008


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning P2009-3


      20:30
    • 19:15

      Träning Dam


      21:15
    • 19:40

      Träning P17


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 17:15

      Föräldrarmöte - OBS, obligatoriskt P2013


      18:15
    • 18:00

      Träning flagginbärning P2007-Orange


      20:00
    • 18:15

      Träning F2013


      19:30
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 19:00

      Sundbybergs IK Grön (hemma) U17


      21:00
    • 19:40

      Träning P17


      21:15
    • 20:00

      IFK Stocksund (borta) Dam


      22:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Bollstanäs SK Blå (hemma) P2008


      18:45
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:15

      Träning F2012


      18:30
    • 18:00

      Träning P2011


      19:00
    • 20:00

      Banjul FC (hemma) Herr


      22:00
  • 9Lör
    • 09:00

      9manna cup Bagarmossen F2009


      12:00
    • 09:30

      Bromstens IK P09 (hemma) P2009-3


      11:00
    • 09:30

      Bele Barkarby Orange (hemma) P2009-3


      11:00
    • 09:30

      Bromstens IK (hemma) P2009-1


      11:00
    • 09:30

      Bele Barkarby FF (borta) P2009-1


      11:00
    • 11:00

      Ekerö IK 1 (borta) F2008


      13:00
    • 11:00

      DIF-cupen F2013


      15:00
    • 11:30

      Sollentuna FK Mitt 4 (borta) P2008


      13:00
    • 11:30

      Stocksunds IF Gul (borta) P17


      13:30
    • 12:00

      Vasalund IF Svart (hemma) P2007-RödVit


      14:00
    • 12:30

      Bollstanäs SK Blå (borta) U15


      14:30
    • 13:00

      Östervåla IF (borta) Dam


      15:00
    • 13:00

      Träningsmatch F2010


      15:00
    • 13:00

      Viksjö TjejCup F2010


      19:00
    • 14:00

      Åkersberga BK Svart (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 17 (hemma) P2008


      15:30
    • 14:40

      Tullinge TP (hemma) P2012


      15:40
    • 16:00

      Flagginbärning Friends P2007-Orange


      20:30
    • 16:30

      Vallentuna BK (borta) U19


      18:30
    • 16:40

      Djurgårdens IF 11 (hemma) P2012


      17:40
    • 17:45

      VM-Kval Sverige Kosovo P2010-Vit


      20:00
    • 18:00

      IFK Stocksund (hemma) P2012


      19:00
  • 10Sön
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 19 (borta) P2010-Vit


      12:00
    • 10:30

      Enebybergs IF 2 (borta) F2008


      12:30
    • 10:30

      Bromstens IK P09 (hemma) P2009-3


      12:00
    • 10:30

      Bromstens IK (hemma) P2009-1


      12:00
    • 11:00

      Lagaktivitet P2006-Futsal


      13:00
    • 13:00

      Vasalund IF (hemma) U16


      15:00
    • 13:20

      Hammarby IF FF (hemma) P2012


      14:20
    • 14:40

      Hanvikens SK (hemma) P2012


      15:40
    • 15:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK (borta) U17


      17:00
    • 16:00

      Täby FK 21 (hemma) F2008


      18:00
    • 16:30

      Vasalund IF A (borta) P2007-Orange


      18:30
    • 17:00

      IFK Viksjö 2 (borta) U15


      19:00
    • 20:00

      Träningsmatch Bele - Kallhäll Veteran


      21:30
  • 11Mån
    v.41
    • 16:50

      Träning P2007-Orange


      18:40
    • 17:15

      Träning F2013


      18:30
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 17:30

      Träning F2014


      18:30
    • 18:00

      Träning F2008


      19:30
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:15

      Träning Dam


      21:15
    • 19:40

      Träning P17


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:20
    • 18:15

      Träning F2013


      19:30
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 19:30

      Bagarmossen Kärrtorp BK (hemma) Dam


      21:30
    • 19:40

      Träning P17


      21:15
  • 14Tor
    • 16:50

      Träning P2007-Orange


      18:40
    • 17:00

      Träning P2011


      17:45
    • 17:00

      Träning P2013


      17:45
    • 17:00

      Träning F2013


      17:45
    • 17:00

      Träning P2010- Lila


      18:30
      Strömvallen
      Samlingsinformation: 16.55
      Samlingstid: 16:55
      Anteckning: Träning, kläder efter väder, glöm inte vattenflaskan och benskydd
    • 17:15

      Träning P2010-Vit


      18:30
    • 17:30

      Träning P2009-1


      19:00
    • 17:30

      Träning P2009-3


      19:00
    • 17:45

      Träning P2008


      18:30
    • 17:45

      Träning F2009


      18:30
    • 18:15

      Träning P2007-RödVit


      19:45
    • 18:30

      Träning F2010


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      19:50
    • 18:30

      Träning U15


      19:45
    • 18:45

      Träning P2008


      20:15
    • 19:00

      Träning F2008


      20:15
    • 19:30

      Träning F2009


      20:30
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
    • 19:50

      Teambuilding Dam


      20:30
    • 20:00

      Träning Herr


      22:00
    • 20:15

      Träning U17


      22:00
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:15
    • 17:15

      Träning F2012


      18:30
    • 18:00

      Träning P2011


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch P2012


      19:30
  • 16Lör
    • Heldag

      Höstpokalen P2013

    • 10:00

      Bollstanäs SK Gul (borta) F2008


      12:00
    • 10:00

      Bollstanäs SK (hemma) F2008


      12:00
    • 10:00

      Ängby IF (borta) P2009-3


      12:00
    • 10:00

      Ängby IF (borta) P2009-1


      11:45
    • 10:15

      Sollentuna FK - Silverdal (borta) F2012


      12:15
    • 11:30

      Träningsmatch mot AIK P2012


      12:45
    • 12:00

      Vaksala SK (hemma) U19


      14:00
    • 12:00

      Sollentuna FK Silver 2 (borta) P2008


      14:00
    • 13:00

      Råsunda IS (hemma) Dam


      15:00
    • 13:00

      Bollflicka F2009


      15:00
    • 14:00

      Hässelby SK FF 1 (hemma) U15


      16:00
    • 16:00

      Spånga IS FK 2 (hemma) P2007-Orange


      18:00
    • 16:00

      Avslutning Herr


      21:00
    • 18:00

      Sollentuna FK Mitt 1 (borta) P2007-RödVit


      20:00
  • 17Sön
    • Heldag

      Höstpokalen P2013

    • Heldag

      Höstpokalen 16-17/10 P2014-Blå

    • 08:00

      Höstpokalen F2012


      18:00
    • 08:00

      Höstpokalen 2021 F2013


      17:00
    • 09:00

      Höstpokalen P2013


      14:00
    • 09:00

      Höstpokalen 2021 P2013


      14:00
    • 09:20

      Höstpokalen cup - Lag grön 1 P2014-Grön


      14:30
    • 09:20

      Höstpokalen cup - Lag grön 2 P2014-Grön


      14:30
    • 10:00

      Funktionär Höstpokalen U17


      19:00
    • 10:00

      Funktionär Höstpokalen U19


      19:00
    • 11:00

      Skyllbergs IK (borta) U16


      13:00
    • 11:50

      Höstpokalen cup - Lag grön 3 P2014-Grön


      16:45
    • 12:00

      Rotebro IS FF 2 (hemma) P2008


      13:40
    • 12:00

      Höstpokalen P2013


      17:00
    • 12:20

      Höstpokalen P2013


      17:00
    • 13:30

      IFK Lidingö FK 5 vit (borta) F2008


      15:30
    • 14:00

      Västerås SK FK (hemma) U17


      16:00
    • 14:30

      Lagaktivitet P2006-Futsal


      16:00
    • 16:00

      Sollentuna FK Syd 4 (hemma) P2007-RödVit


      18:00
    • 16:00

      Sollentuna FK Viby 2 (borta) P2008


      17:40
    • 16:20

      Träning P2006-Futsal


      18:00
  • 18Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning F2015


      18:00
    • 17:15

      Träning F2013


      18:30
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 17:30

      Träning F2014


      18:30
    • 18:00

      Träning Herr


      20:00
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:15

      Träning Dam


      21:15
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
    • 20:00

      Träning U17


      22:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 18:15

      Träning F2013


      19:30
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:40

      Träning P17


      21:15
    • 19:45

      Träning Dam


      21:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Genomgång inför cupen i Linköping P2008


      18:15
    • 17:15

      FC Järfälla Blå (hemma) P2008


      19:15
    • 17:15

      Träning F2012


      18:30
    • 19:15

      IF Brommapojkarna 4 (borta) U15


      21:15
  • 23Lör
    • Heldag

      Höstpokalen P2011

    • 07:30

      Funktionärspass 7:30-10, Höstpokalen P2012


      10:00
    • 07:30

      Höstpokalen Herr


      10:00
    • 08:00

      HÖSTPOKALEN P2012


      19:00
    • 08:30

      Höstpokalen P2012


      15:00
    • 08:30

      Höstpokalen P2012


      15:00
    • 09:00

      HÖSTPOKALEN P2012


      19:00
    • 10:00

      Funktionärspass 10-13, Höstpokalen P2012


      13:00
    • 10:00

      HÖSTPOKALEN P2012


      17:00
    • 10:00

      Höstpokalen Herr


      13:00
    • 10:15

      Spånga IS FK (borta) P2009-3


      12:00
    • 10:15

      Spånga IS FK (borta) P2009-1


      12:00
    • 12:00

      Upsala IF Fotboll (borta) Dam


      14:00
    • 12:00

      Hässelby SK FF 1 (borta) P2007-Orange


      14:00
    • 12:00

      Kungsängens IF 2 (borta) U15


      14:00
    • 12:15

      Spånga IS FK (borta) P2009-3


      14:00
    • 12:15

      Spånga IS FK (borta) P2009-1


      14:00
    • 13:00

      Funktionärspass 13-15, Höstpokalen P2012


      15:00
    • 13:00

      Höstpokalen Herr


      15:00
    • 13:15

      IFK Lidingö FK 8 (borta) P2007-RödVit


      15:15
    • 13:30

      Vallentuna BK DF 3 (borta) F2008


      15:30
    • 13:50

      Cup 9-manna F2009


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch DIF-damlag mot Indiens Landslag F2010


      16:00
    • 15:00

      Hässelby SK FF 5 (hemma) P2008


      16:45
    • 15:00

      Funktionärspass 15-17:30, Höstpokalen P2012


      17:30
    • 15:00

      Höstpokalen Herr


      18:00
    • 16:30

      Hanvikens SK (borta) U19


      18:30
    • 16:30

      Funktionärspass 16:30-17:30, Höstpokalen P2012


      17:30
  • 24Sön
    • 07:30

      Cup-exp bemanning Höstpokalen P2010- Lila


      10:00
    • 07:30

      Cafébemanning Höstpokalen P2010- Lila


      10:00
    • 07:30

      Matchvärd Höstpokalen P2010- Lila


      10:00
    • 08:00

      Höstpokalen Lag 2 F2010


      17:00
    • 09:00

      Höstpokalen Lag 1 F2010


      17:00
    • 09:00

      Matchcamp P2012


      12:00
    • 09:00

      Höstpokalen P2010- Lila


      16:00
    • 10:00

      Cup-exp bemanning Höstpokalen P2010- Lila


      13:00
    • 10:00

      Cafébemanning Höstpokalen P2010- Lila


      13:00
    • 10:00

      Matchvärd Höstpokalen P2010- Lila


      13:00
    • 10:00

      Grill Veddestavallen P2010-Vit


      13:00
    • 10:20

      Höstpokalen P2010-Vit


      16:30
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 5 (borta) F2008


      13:00
    • 13:00

      Cup-Exp bemanning Höstpokalen P2010- Lila


      15:00
    • 13:00

      Cafébemanning Höstpokalen P2010- Lila


      15:00
    • 13:00

      Matchvärd Höstpokalen P2010- Lila


      15:00
    • 13:00

      Grill Veddestavallen P2010-Vit


      15:00
    • 14:00

      IK Frej Täby FF (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Vasalund IF U2 (borta) U15


      16:00
    • 14:00

      Skå IK & Bygdegård 1 (borta) P2007-Orange


      16:00
    • 15:00

      Cup-Exp bemanning Höstpokalen P2010- Lila


      18:00
    • 15:00

      Cafébemanning Höstpokalen P2010- Lila


      18:00
    • 15:00

      Matchvärd Höstpokalen P2010- Lila


      18:00
    • 15:00

      Grill Veddestavallen P2010-Vit


      18:00
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 15 (hemma) P2007-RödVit


      20:00
    • 18:00

      Järfälla FF (borta) U16


      20:00
    • 18:00

      Städtjänst Veddestavallen P2010-Vit


      19:00
    • 20:00

      Djurgårdens IF FF 7 (borta) P17


      22:00
  • 25Mån
    v.43
    • 16:50

      Träning P2007-Orange


      18:40
    • 17:00

      Träning F2015


      18:00
    • 17:15

      Träning F2013


      18:30
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 17:30

      Träning F2014


      18:30
    • 18:00

      Träning F2008


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:15

      Träning P2008


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:30
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:15

      Träning Dam


      21:15
    • 19:40

      Träning P17


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:15
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2008


      18:30
    • 17:00

      Kungsängen - Träningsmatch P2008


      19:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:15

      Träning P2013


      18:30
    • 18:15

      Träning F2013


      19:30
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning P2011


      19:45
    • 18:30

      Träning F2008


      19:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:40

      Träning P17


      21:15
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träningsmatch P2008


      18:30
    • 17:15

      Träning F2012


      18:30
  • 30Lör
    • 10:00

      Träningsmatch Adas United P2012


      12:00
    • 10:00

      Ängby IF (hemma) P2009-3


      12:00
    • 11:30

      Träning P2006-Futsal


      13:00
    • 14:00

      Huddinge IF (hemma) Dam


      16:00
    • 14:00

      Bollflicka F2009


      16:00
    • 16:00

      Avslutningsfest Dam


      23:00
  • 31Sön
    • 07:00

      Exit Cup P2007-RödVit


      16:00
    • 12:00

      Saltsjöbadens IF (hemma) P2006-Futsal


      14:00
    • 13:00

      Karlslunds IF FK (hemma) U16


      15:00
    • 13:00

      IFK Stockholm FK (hemma) P2007-Orange


      15:00
    • 14:00

      Östersunds FK (borta) U17


      16:00
    • 14:00

      Korvgrillning och brännboll P2012


      16:00