Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 10:00

      Bele Barkarby FF P12 (hemma) F2011


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch P2012


      11:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Brottby SK (borta) P2006


      12:00
    • 15:00

      Träningsmatch F2010


      19:00
    • 16:00

      Husby FF (borta) Herr


      18:00
    • 16:00

      IK Frej Täby FK (borta) Herrjuniorer


      18:00
    • 16:30

      Bele Barkarby FF F10 (hemma) F2011


      18:00
      Strömvallen preliminärt
      Serie: Träningsmatch
      Samlingstid: 15:45
      Resultat och referat
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 3Mån
    v.32
    • 11:00

      Träning U15


      12:00
    • 11:00

      Träning P2006-Svart


      13:00
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 17:15

      Träning grupp Orange P2008


      18:30
    • 17:30

      Ledarmöte Herr


      18:00
    • 18:00

      Ledarmöte Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning F2011


      19:00
    • 18:15

      Träning P2007-RödVit


      19:45
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:40

      Träning U16:2


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      22:00
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer


      22:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 11:00

      Träning P2006-Svart


      13:00
    • 16:45

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:40

      Träning F2010


      19:00
    • 17:45

      Träning grupp Orange P2008


      19:30
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning F2008


      20:15
    • 19:40

      Träning U16:2


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • Heldag

      Övernattningscup Katrineholm Cup P2007-RödVit

    • 11:00

      Träning U15


      12:30
    • 15:45

      Träning F2012


      17:00
    • 17:00

      Träning F2011


      18:15
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:45

      Träning P2006


      19:30
    • 20:00

      Som United Fotbollsförening (borta) Herr


      22:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Övernattningscup Katrineholm Cup P2007-RödVit

    • 08:00

      CUP Djursholm F2009


      16:00
    • 09:30

      Träningsmatch P2008


      11:30
    • 09:45

      Upptaktsläger A Dam


      00:00
    • 10:00

      FC Järfälla 2 (borta) P2006


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Vasalund Solna P2012


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot FC Järfälla P2012


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Hanviken P2012


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Vasalund Solna P2012


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot IF Brommapojkarna 4 F2012


      12:00
    • 11:00

      Viggbyholms IK FF F11 (hemma) F2011


      12:00
    • 11:00

      Viggbyholms IK FF F11 (hemma) F2011


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Tullinge BK P2012


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Hanviken P2012


      13:00
    • 13:30

      Träningsmatch mot BP 12-4 P2012


      14:30
    • 13:30

      Träningsmatch mot Tullinge TP P2012


      14:30
    • 14:00

      Djurgårdens IF Ungdomsfotboll (hemma) U15


      16:00
    • 14:30

      Träningsmatch mot BP 12-4 P2012


      15:30
    • 14:30

      Träningsmatch mot Tullinge TP P2012


      15:30
    • 16:00

      IFK Bergshamra F11 (hemma) F2011


      17:15
  • 9Sön
    • 00:00

      Övernattningscup Katrineholm Cup P2007-RödVit


      18:00
    • 00:00

      Upptaktsläger A Dam


      16:00
    • 08:00

      Täby FK F08 (borta) F2008


      09:00
    • 09:00

      Boys & Girls Cup 2020 F2008


      19:00
    • 09:30

      Bagarmossen Kärrtorp BK Svart (hemma) F2008


      10:30
    • 09:30

      Vallentuna DAM FF Svart (borta) F2008


      10:30
    • 10:00

      Skå IK F11 (hemma) F2011


      11:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK F11-8 (hemma) F2011


      12:30
    • 11:00

      IFK Lidingö FK F:Blå (borta) F2008


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch P2008


      13:00
    • 11:45

      Ekerö IK (borta) F2008


      12:45
    • 12:45

      IFK Stocksund F08 Orange (hemma) F2008


      13:45
    • 13:00

      IFK Lidingö FK (borta) P2006-Svart


      15:00
    • 14:00

      Rågsveds IF (hemma) Dam


      16:00
    • 14:00

      Sollentuna FK 3 (borta) F2006


      16:00
    • 14:00

      Älvsjö AIK FF (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 16:15

      INSTÄLLD!! // Träningsmatch Bele - FC Sampierdarenese Veteran


      18:15
    • 20:00

      Träningsmatch mot Järfälla Veteran


      21:30
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 11:00

      Träning P2007-Orange


      12:30
    • 14:30

      Träning P2006-Svart


      16:00
    • 16:45

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning F2007


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:40

      Träning F2010


      19:00
    • 17:40

      Träning F2010


      19:00
    • 17:45

      Träning grupp Orange P2008


      19:30
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Stadshagen/ Vasalund F08 (hemma) F2008


      20:15
    • 19:40

      Träning U16:2


      21:00
    • 20:00

      IK Frej Täby FF 1 (hemma) Dam


      22:00
    • 20:15

      IFK Lidingö FK (borta) U15


      22:15
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • Heldag

      Skärgårdscupen Stocksund P2007-Orange

    • 08:30

      Saltsjöbadens IF 2 (borta) F2011


      09:30
    • 09:00

      Ingarö skärgårdscup F2011


      15:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 21 (borta) P2008


      11:00
    • 09:10

      Spånga IS FK 2 (borta) F2011


      10:10
    • 09:15

      Viksjö P09 (hemma) P2009-2


      10:30
    • 10:15

      Vallentuna BK DF 5 (hemma) F2008


      12:15
    • 11:00

      Kallhälls FF (borta) P2009-1


      12:30
    • 11:10

      Hammarby IF FF (hemma) F2011


      12:10
    • 11:10

      Gustavsbergs IF Fotboll (borta) F2011


      12:10
    • 11:30

      Sollentuna FK 12 (borta) P2007-RödVit


      13:30
    • 12:00

      Ursvik IK 1 (hemma) U15:2


      14:00
    • 12:30

      Enskede IK Svart (hemma) F2011


      13:30
    • 12:45

      Örby IS (hemma) F2011


      13:45
    • 13:00

      Kallhälls FF P11 (hemma) P2011-Svart


      14:00
    • 13:50

      BP Ungdom 3 (borta) F2011


      14:50
    • 14:00

      Ängby IF 3 (hemma) P2006


      16:00
    • 14:00

      Ekerö IK Blå (borta) F2008


      16:00
    • 14:00

      Solna FC (hemma) Herr


      16:00
    • 14:30

      Kallhälls FF P11 (hemma) P2011-Svart


      15:30
    • 14:45

      Skå IK gul (hemma) F2011


      15:45
    • 16:00

      Hammarby IF FF 10 grön (hemma) P2006-Svart


      18:00
    • 18:00

      Specialkost & Allergier P2007-RödVit


      19:00
  • 16Sön
    • Heldag

      Skärgårdscupen P2007-Orange

    • 09:00

      Hässelbycupen P2010-Vit


      16:00
    • 09:30

      Träningsmatch 5-manna P2012


      11:00
    • 10:00

      Sundbybergs IK Röd (hemma) P2006


      12:00
    • 11:00

      Hammarby IF P11-9 (borta) P2011-Svart


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot IF Brommapojkarna 5 F2012


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot IF Brommapojkarna 8 F2012


      12:00
    • 11:00

      Bro IK Blå (borta) P2007-RödVit


      13:00
    • 11:45

      Kallhälls FF 1 (hemma) F2006


      13:45
    • 12:30

      Sickla IF 1 (borta) U15


      14:30
    • 13:00

      Boo FF 3 (borta) U16:2


      15:00
    • 13:00

      IFK Viksjö Gul (hemma) F2011


      14:00
    • 14:00

      IK Sirius FK (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:00

      FC Järfälla 4 (hemma) P2006


      16:00
    • 14:30

      IFK Stocksund (borta) P2006-Svart


      16:00
    • 14:30

      Ekerö IK (borta) F2007


      16:30
    • 15:30

      Träningsmatch Orange Medel P2008


      17:00
    • 16:00

      AIK FF 1 (hemma) U16


      18:00
    • 17:00

      FC Djursholm (hemma) Dam


      19:00
    • 17:00

      Träningsmatch 7-manna P2012


      19:00
    • 20:00

      FC Järfälla (borta) Veteran


      21:30
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 16:45

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning F2007


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:40

      Träning F2010


      19:00
    • 17:45

      Träning grupp Orange P2008


      19:30
    • 18:15

      Träning P2009-3


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning F2008


      20:15
    • 19:40

      Träning U16:2


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      22:00
    • 20:00

      IK Frej Täby FF 1 (hemma) U15


      22:00
    • 20:00

      Täby FK 1 (hemma) Dam


      22:00
    • 20:00

      IFK Stocksund 1 (borta) Herrjuniorer


      22:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 17:00

      Träning F2011


      18:15
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:00
    • 17:45

      Träning P2006


      19:30
    • 18:00

      Träning P2008


      19:00
    • 18:30

      Djurgårdens IF FF 1 (hemma) F2008


      20:30
    • 18:30

      Mälarhöjdens IK Fotboll 2 (borta) P2007-Orange


      20:30
    • 19:00

      Vallentuna BK 1 (borta) U16


      21:00
    • 20:00

      FK Bosna 08 (borta) Herr


      22:00
  • 22Lör
    • Heldag

      Järfälla Ligan P2012

    • 09:00

      Sollentuna FK 2 (hemma) P2010- Lila


      11:00
    • 10:00

      Vällingby AIK 1 (borta) P2011-Svart


      12:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 1 (borta) F2011


      12:00
    • 10:00

      IFK Viksjö 3 (hemma) P2007-RödVit


      12:00
    • 10:15

      Spånga IS FK 1 (hemma) F2008


      12:15
    • 10:30

      IF Brommapojkarna 13 (borta) P2007-Orange


      12:30
    • 11:15

      Bro IK (borta) F2008


      13:15
    • 12:00

      Täby FK 32 (hemma) F2007


      14:00
    • 12:00

      Järfälla FF 1 (borta) U15


      14:00
    • 12:00

      Ekerö IK 3:Gul (borta) P2012


      13:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 7 (borta) P2011-Svart


      14:00
    • 12:30

      Hässelby SK FF 3 (borta) P2008


      14:00
    • 12:45

      Bollstanäs SK 12 röd (hemma) P2008


      14:45
    • 12:45

      Ängby IF Vit 2 (borta) P2009-2


      14:00
    • 12:45

      Ängby IF Vit 2 (borta) P2009-1


      14:45
    • 13:00

      AIK FF P11 Blå (borta) P2011-Svart


      14:00
    • 14:00

      AIK FF 3 (borta) U15:2


      16:00
    • 14:00

      Vasastans BK 3 (hemma) P2008


      16:00
    • 14:15

      IF Brommapojkarna 2 (borta) F2009


      16:15
    • 15:00

      Stockholms IF Midia (borta) P2010- Lila


      17:00
    • 15:15

      Bollstanäs SK 2 gul (borta) P2009-3


      17:15
    • 15:15

      Karlbergs BK 3 (hemma) P2008


      17:15
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 9 (hemma) P2006


      18:00
    • 16:30

      Assyriska FF Babylon 1 (hemma) P2010- Lila


      18:30
    • 17:30

      P18 IK (borta) Dam


      19:30
  • 23Sön
    • 09:00

      FC Järfälla Blå (borta) P2008


      10:30
    • 09:00

      Träningsmatch P2012


      10:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 21 (borta) P2012


      10:00
    • 09:00

      Bromstens IK Vit (hemma) P2012


      10:00
    • 09:30

      IF Brommapojkarna 3 (borta) F2006


      11:30
    • 10:00

      FK Bromma 1 (hemma) F2011


      12:00
    • 10:00

      IFK Bergshamra Blå (hemma) F2011


      12:00
    • 10:15

      Sollentuna FK 13 (borta) P2010-Vit


      12:15
    • 10:15

      Bromstens IK (borta) F2010


      12:15
    • 12:00

      FC Järfälla Vit (hemma) P2007-RödVit


      14:00
    • 12:00

      Ursvik IK Svart3 (hemma) P2012


      13:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 20 (hemma) P2011-Svart


      14:00
    • 12:15

      IFK Stocksund (borta) U16


      14:15
    • 13:00

      Viggbyholms IK FF (borta) P2006


      15:00
    • 13:00

      Ängby IF 1 (borta) P2006


      15:00
    • 13:00

      Ängby IF Gul 1 (hemma) F2012


      15:00
    • 14:00

      IFK Viksjö Blå-1 (borta) P2012


      15:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 7 (borta) P2010- Lila


      16:00
    • 14:15

      Täby FK 21 (hemma) P2008


      15:30
    • 15:00

      IFK Stocksund (borta) Herrjuniorer


      17:00
    • 15:30

      Kallhälls FF Vit (hemma) P2009-2


      17:30
    • 16:00

      Ängby IF 1 (hemma) U16:2


      18:00
    • 16:45

      AIK FF 2 (hemma) P2009-1


      18:45
    • 16:45

      IFK Lidingö FK 15 vit (borta) P2009-3


      18:45
    • 17:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P2006-Svart


      19:00
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 16 (hemma) P2010- Lila


      20:00
    • 19:15

      AIK FF 5 (hemma) P2010-Vit


      21:15
    • 20:00

      Bollstanäs SK (hemma) Veteran


      21:30
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning F2007


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:40

      Träning F2010


      19:00
    • 17:45

      Träning grupp Orange P2008


      19:30
    • 18:15

      Träning P2009-3


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning F2008


      20:15
    • 19:40

      Träning U16:2


      21:00
    • 20:00

      IFK Stocksund (hemma) U16


      22:00
    • 20:00

      Träning U16


      22:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 17:00

      Träning F2011


      18:15
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:00
    • 17:45

      Träning P2006


      19:30
    • 18:00

      Träning P2008


      19:00
    • 18:30

      Spånga IS FK 1 (borta) F2007


      20:30
    • 18:30

      IF Brommapojkarna 2 (hemma) P2007-Orange


      20:30
  • 29Lör
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 5 (borta) F2011


      11:00
    • 09:00

      Spånga IS FK 4 (borta) P2007-RödVit


      11:00
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 11 vit (hemma) P2010- Lila


      11:00
    • 09:00

      IFK Sollentuna 1 (borta) P2008


      11:00
    • 10:00

      Järfälla FF 2 (borta) P2010- Lila


      12:00
    • 10:00

      AIK FF 3 (borta) P2010- Lila


      12:00
    • 10:00

      Hässelby SK FF 2 (borta) F2012


      12:00
    • 10:00

      FC Järfälla Svart (hemma) P2007-Orange


      12:00
    • 10:15

      Skå IK & Bygdegård (hemma) F2008


      12:15
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 9 (borta) P2012


      12:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 3 (borta) F2011


      13:00
    • 11:00

      Sundbybergs IK Orange (borta) P2011-Svart


      13:00
    • 11:15

      Vasalunds Stockholm IF Rinkeby1 (borta) P2008


      13:15
    • 11:30

      Vasalunds Stockholm IF Rinkeby2 (hemma) P2008


      13:30
    • 12:00

      Värtans IK vit (hemma) U15:2


      14:00
    • 12:45

      Spånga IS FK 8 (hemma) P2008


      14:45
    • 13:00

      Dalhem IF (hemma) Dam


      15:00
    • 13:00

      Kista SC (borta) Herr


      15:00
    • 13:00

      Sundbybergs IK Röd (borta) P2012


      14:00
    • 14:00

      Apollon Solna FK Röd (borta) U16:2


      16:00
    • 14:00

      Sundbybergs IK Grön (hemma) F2009


      16:00
    • 15:00

      Djurgårdens IF FF 4 (borta) P2006


      17:00
    • 15:15

      FC Järfälla 1 (hemma) P2009-3


      17:15
    • 16:00

      Täby FK FA (hemma) P2006-Svart


      18:00
    • 16:00

      Viggbyholms IK FF 1 (borta) Dam


      18:00
    • 16:00

      Ängby IF 2 (borta) P2006


      18:00
    • 16:45

      Hässelby SK FF Vit (borta) P2010-Vit


      18:45
  • 30Sön
    • 10:00

      FC Järfälla 2 (borta) P2012


      11:00
    • 10:00

      Gröndals IK Blå (hemma) P2007-Orange


      12:00
    • 10:00

      Ängby IF 1 (hemma) F2011


      12:00
    • 10:00

      Sundbybergs IK Gul (borta) P2009-1


      12:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 7 (hemma) P2011-Svart


      13:00
    • 11:00

      Vasalunds IF Frö 3 (hemma) P2011-Svart


      13:00
    • 11:15

      Vallentuna BK DF 1 (borta) F2008


      13:15
    • 11:30

      FC Järfälla 2 (borta) P2009-2


      13:30
    • 11:45

      Rotebro IS FF 1 (hemma) F2006


      13:45
    • 12:00

      AIK FF 3 (hemma) P2012


      13:00
    • 13:00

      FC Järfälla 1 (hemma) P2012


      14:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 20 (hemma) P2012


      14:00
    • 13:00

      Ekerö IK 1:Gul (borta) P2007-RödVit


      15:00
    • 13:15

      Ekerö IK 2:Gul (borta) P2008


      17:30
    • 13:45

      Erikslunds KF 1 (borta) F2008


      15:45
    • 14:00

      GIF Sundsvall (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:15

      Sollentuna FK 2 (hemma) P2009-3


      16:15
    • 15:30

      IFK Lidingö FK 6 (hemma) P2009-1


      17:30
    • 15:30

      IFK Lidingö FK 6 (hemma) P2009-2


      16:45
    • 16:00

      Täby FK 1 (hemma) U16


      18:00
    • 16:15

      Ursvik IK Vit 1 (borta) P2008


      18:15
    • 16:45

      Hässelby SK FF 1 (hemma) F2010


      18:45
    • 17:00

      FC Järfälla 1 (borta) Herrjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Bollstanäs SK grön (hemma) P2010- Lila


      20:00
    • 18:00

      Ängby IF (hemma) Herr


      20:00
    • 18:15

      Värmdö IF 1 (hemma) U15


      20:15
    • 19:00

      Alianza IF (borta) Veteran


      20:30
    • 19:15

      Ängby IF Grön 3 (hemma) P2010-Vit


      21:15
  • 31Mån
    v.36