Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 10:00

      Bele Barkarby FF P12 (hemma) F2011


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch P2012


      11:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Brottby SK (borta) P2006


      12:00
    • 15:00

      Träningsmatch F2010


      19:00
      Strömvallen 1
      Samlingstid: 15:00
      Anteckning: Träningsmatch mot Bele F11

      I juni spelade vi mot Bele F11 och vann med uddamålet men vi fick kämpa rejält. Nu gör vi en repris på den matchen och passar på att träningsspela mot F11 innan höstsäsongen med Sanktanmatcher drar igång

      Vi samlas kl 15:00 på Strömvallen och tränar 1h för att bli vän med bollen efter sommaruppehållet, innan vi spelar match kl 1630.

      Väl mött på Strömvallen, stora planen

      Matchtröja : Orange
    • 16:00

      Husby FF (borta) Herr


      18:00
    • 16:00

      IK Frej Täby FK (borta) Herrjuniorer


      18:00
    • 16:30

      Bele Barkarby FF F10 (hemma) F2011


      18:00
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 3Mån
    v.32
    • 11:00

      Träning U15


      12:00
    • 11:00

      Träning P2006-Svart


      13:00
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 17:15

      Träning grupp Orange P2008


      18:30
    • 17:30

      Ledarmöte Herr


      18:00
    • 18:00

      Ledarmöte Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning F2011


      19:00
    • 18:15

      Träning P2007-RödVit


      19:45
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:40

      Träning U16:2


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      22:00
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer


      22:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 11:00

      Träning P2006-Svart


      13:00
    • 16:45

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:40

      Träning F2010


      19:00
    • 17:45

      Träning grupp Orange P2008


      19:30
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning F2008


      20:15
    • 19:40

      Träning U16:2


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • Heldag

      Övernattningscup Katrineholm Cup P2007-RödVit

    • 11:00

      Träning U15


      12:30
    • 15:45

      Träning F2012


      17:00
    • 17:00

      Träning F2011


      18:15
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:45

      Träning P2006


      19:30
    • 20:00

      Som United Fotbollsförening (borta) Herr


      22:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Övernattningscup Katrineholm Cup P2007-RödVit

    • 08:00

      CUP Djursholm F2009


      16:00
    • 09:30

      Träningsmatch P2008


      11:30
    • 09:45

      Upptaktsläger A Dam


      00:00
    • 10:00

      FC Järfälla 2 (borta) P2006


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Vasalund Solna P2012


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot FC Järfälla P2012


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Hanviken P2012


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Vasalund Solna P2012


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot IF Brommapojkarna 4 F2012


      12:00
    • 11:00

      Viggbyholms IK FF F11 (hemma) F2011


      12:00
    • 11:00

      Viggbyholms IK FF F11 (hemma) F2011


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Tullinge BK P2012


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Hanviken P2012


      13:00
    • 13:30

      Träningsmatch mot BP 12-4 P2012


      14:30
    • 13:30

      Träningsmatch mot Tullinge TP P2012


      14:30
    • 14:00

      Djurgårdens IF Ungdomsfotboll (hemma) U15


      16:00
    • 14:30

      Träningsmatch mot BP 12-4 P2012


      15:30
    • 14:30

      Träningsmatch mot Tullinge TP P2012


      15:30
    • 16:00

      IFK Bergshamra F11 (hemma) F2011


      17:15
  • 9Sön
    • 00:00

      Övernattningscup Katrineholm Cup P2007-RödVit


      18:00
    • 00:00

      Upptaktsläger A Dam


      16:00
    • 08:00

      Täby FK F08 (borta) F2008


      09:00
    • 09:00

      Boys & Girls Cup 2020 F2008


      19:00
    • 09:30

      Bagarmossen Kärrtorp BK Svart (hemma) F2008


      10:30
    • 09:30

      Vallentuna DAM FF Svart (borta) F2008


      10:30
    • 10:00

      Skå IK F11 (hemma) F2011


      11:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK F11-8 (hemma) F2011


      12:30
    • 11:00

      IFK Lidingö FK F:Blå (borta) F2008


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch P2008


      13:00
    • 11:45

      Ekerö IK (borta) F2008


      12:45
    • 12:45

      IFK Stocksund F08 Orange (hemma) F2008


      13:45
    • 13:00

      IFK Lidingö FK (borta) P2006-Svart


      15:00
    • 14:00

      Rågsveds IF (hemma) Dam


      16:00
    • 14:00

      Sollentuna FK 3 (borta) F2006


      16:00
    • 14:00

      Älvsjö AIK FF (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 16:15

      INSTÄLLD!! // Träningsmatch Bele - FC Sampierdarenese Veteran


      18:15
    • 20:00

      Träningsmatch mot Järfälla Veteran


      21:30
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 11:00

      Träning P2007-Orange


      12:30
    • 14:30

      Träning P2006-Svart


      16:00
    • 16:45

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning F2007


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:40

      Träning F2010


      19:00
    • 17:40

      Träning F2010


      19:00
    • 17:45

      Träning grupp Orange P2008


      19:30
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Stadshagen/ Vasalund F08 (hemma) F2008


      20:15
    • 19:40

      Träning U16:2


      21:00
    • 20:00

      IK Frej Täby FF 1 (hemma) Dam


      22:00
    • 20:15

      IFK Lidingö FK (borta) U15


      22:15
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • Heldag

      Skärgårdscupen Stocksund P2007-Orange

    • 08:30

      Saltsjöbadens IF 2 (borta) F2011


      09:30
    • 09:00

      Ingarö skärgårdscup F2011


      15:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 21 (borta) P2008


      11:00
    • 09:10

      Spånga IS FK 2 (borta) F2011


      10:10
    • 09:15

      Viksjö P09 (hemma) P2009-2


      10:30
    • 10:15

      Vallentuna BK DF 5 (hemma) F2008


      12:15
    • 11:00

      Kallhälls FF (borta) P2009-1


      12:30
    • 11:10

      Hammarby IF FF (hemma) F2011


      12:10
    • 11:10

      Gustavsbergs IF Fotboll (borta) F2011


      12:10
    • 11:30

      Sollentuna FK 12 (borta) P2007-RödVit


      13:30
    • 12:00

      Ursvik IK 1 (hemma) U15:2


      14:00
    • 12:30

      Enskede IK Svart (hemma) F2011


      13:30
    • 12:45

      Örby IS (hemma) F2011


      13:45
    • 13:00

      Kallhälls FF P11 (hemma) P2011-Svart


      14:00
    • 13:50

      BP Ungdom 3 (borta) F2011


      14:50
    • 14:00

      Ängby IF 3 (hemma) P2006


      16:00
    • 14:00

      Ekerö IK Blå (borta) F2008


      16:00
    • 14:00

      Solna FC (hemma) Herr


      16:00
    • 14:30

      Kallhälls FF P11 (hemma) P2011-Svart


      15:30
    • 14:45

      Skå IK gul (hemma) F2011


      15:45
    • 16:00

      Hammarby IF FF 10 grön (hemma) P2006-Svart


      18:00
    • 18:00

      Specialkost & Allergier P2007-RödVit


      19:00
  • 16Sön
    • Heldag

      Skärgårdscupen P2007-Orange

    • 09:00

      Hässelbycupen P2010-Vit


      16:00
    • 09:30

      Träningsmatch 5-manna P2012


      11:00
    • 10:00

      Sundbybergs IK Röd (hemma) P2006


      12:00
    • 11:00

      Hammarby IF P11-9 (borta) P2011-Svart


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot IF Brommapojkarna 5 F2012


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot IF Brommapojkarna 8 F2012


      12:00
    • 11:00

      Bro IK Blå (borta) P2007-RödVit


      13:00
    • 11:45

      Kallhälls FF 1 (hemma) F2006


      13:45
    • 12:30

      Sickla IF 1 (borta) U15


      14:30
    • 13:00

      Boo FF 3 (borta) U16:2


      15:00
    • 13:00

      IFK Viksjö Gul (hemma) F2011


      14:00
    • 14:00

      IK Sirius FK (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:00

      FC Järfälla 4 (hemma) P2006


      16:00
    • 14:30

      IFK Stocksund (borta) P2006-Svart


      16:00
    • 14:30

      Ekerö IK (borta) F2007


      16:30
    • 15:30

      Träningsmatch Orange Medel P2008


      17:00
    • 16:00

      AIK FF 1 (hemma) U16


      18:00
    • 17:00

      FC Djursholm (hemma) Dam


      19:00
    • 17:00

      Träningsmatch 7-manna P2012


      19:00
    • 20:00

      FC Järfälla (borta) Veteran


      21:30
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 16:45

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning F2007


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:40

      Träning F2010


      19:00
    • 17:45

      Träning grupp Orange P2008


      19:30
    • 18:15

      Träning P2009-3


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning F2008


      20:15
    • 19:40

      Träning U16:2


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      22:00
    • 20:00

      IK Frej Täby FF 1 (hemma) U15


      22:00
    • 20:00

      Täby FK 1 (hemma) Dam


      22:00
    • 20:00

      IFK Stocksund 1 (borta) Herrjuniorer


      22:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 17:00

      Träning F2011


      18:15
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:00
    • 17:45

      Träning P2006


      19:30
    • 18:00

      Träning P2008


      19:00
    • 18:30

      Djurgårdens IF FF 1 (hemma) F2008


      20:30
    • 18:30

      Mälarhöjdens IK Fotboll 2 (borta) P2007-Orange


      20:30
    • 19:00

      Vallentuna BK 1 (borta) U16


      21:00
    • 20:00

      FK Bosna 08 (borta) Herr


      22:00
  • 22Lör
    • Heldag

      Järfälla Ligan P2012

    • 09:00

      Sollentuna FK 2 (hemma) P2010- Lila


      11:00
    • 10:00

      Vällingby AIK 1 (borta) P2011-Svart


      12:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 1 (borta) F2011


      12:00
    • 10:00

      IFK Viksjö 3 (hemma) P2007-RödVit


      12:00
    • 10:15

      Spånga IS FK 1 (hemma) F2008


      12:15
    • 10:30

      IF Brommapojkarna 13 (borta) P2007-Orange


      12:30
    • 11:15

      Bro IK (borta) F2008


      13:15
    • 12:00

      Täby FK 32 (hemma) F2007


      14:00
    • 12:00

      Järfälla FF 1 (borta) U15


      14:00
    • 12:00

      Ekerö IK 3:Gul (borta) P2012


      13:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 7 (borta) P2011-Svart


      14:00
    • 12:30

      Hässelby SK FF 3 (borta) P2008


      14:00
    • 12:45

      Bollstanäs SK 12 röd (hemma) P2008


      14:45
    • 12:45

      Ängby IF Vit 2 (borta) P2009-2


      14:00
    • 12:45

      Ängby IF Vit 2 (borta) P2009-1


      14:45
    • 13:00

      AIK FF P11 Blå (borta) P2011-Svart


      14:00
    • 14:00

      AIK FF 3 (borta) U15:2


      16:00
    • 14:00

      Vasastans BK 3 (hemma) P2008


      16:00
    • 14:15

      IF Brommapojkarna 2 (borta) F2009


      16:15
    • 15:00

      Stockholms IF Midia (borta) P2010- Lila


      17:00
    • 15:15

      Bollstanäs SK 2 gul (borta) P2009-3


      17:15
    • 15:15

      Karlbergs BK 3 (hemma) P2008


      17:15
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 9 (hemma) P2006


      18:00
    • 16:30

      Assyriska FF Babylon 1 (hemma) P2010- Lila


      18:30
    • 17:30

      P18 IK (borta) Dam


      19:30
  • 23Sön
    • 09:00

      FC Järfälla Blå (borta) P2008


      10:30
    • 09:00

      Träningsmatch P2012


      10:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 21 (borta) P2012


      10:00
    • 09:00

      Bromstens IK Vit (hemma) P2012


      10:00
    • 09:30

      IF Brommapojkarna 3 (borta) F2006


      11:30
    • 10:00

      FK Bromma 1 (hemma) F2011


      12:00
    • 10:00

      IFK Bergshamra Blå (hemma) F2011


      12:00
    • 10:15

      Sollentuna FK 13 (borta) P2010-Vit


      12:15
    • 10:15

      Bromstens IK (borta) F2010


      12:15
    • 12:00

      FC Järfälla Vit (hemma) P2007-RödVit


      14:00
    • 12:00

      Ursvik IK Svart3 (hemma) P2012


      13:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 20 (hemma) P2011-Svart


      14:00
    • 12:15

      IFK Stocksund (borta) U16


      14:15
    • 13:00

      Viggbyholms IK FF (borta) P2006


      15:00
    • 13:00

      Ängby IF 1 (borta) P2006


      15:00
    • 13:00

      Ängby IF Gul 1 (hemma) F2012


      15:00
    • 14:00

      IFK Viksjö Blå-1 (borta) P2012


      15:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 7 (borta) P2010- Lila


      16:00
    • 14:15

      Täby FK 21 (hemma) P2008


      15:30
    • 15:00

      IFK Stocksund (borta) Herrjuniorer


      17:00
    • 15:30

      Kallhälls FF Vit (hemma) P2009-2


      17:30
    • 16:00

      Ängby IF 1 (hemma) U16:2


      18:00
    • 16:45

      AIK FF 2 (hemma) P2009-1


      18:45
    • 16:45

      IFK Lidingö FK 15 vit (borta) P2009-3


      18:45
    • 17:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P2006-Svart


      19:00
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 16 (hemma) P2010- Lila


      20:00
    • 19:15

      AIK FF 5 (hemma) P2010-Vit


      21:15
    • 20:00

      Bollstanäs SK (hemma) Veteran


      21:30
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning F2007


      18:00
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:30
    • 17:40

      Träning F2010


      19:00
    • 17:45

      Träning grupp Orange P2008


      19:30
    • 18:15

      Träning P2009-3


      19:45
    • 18:30

      Träning F2009


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning F2008


      20:15
    • 19:40

      Träning U16:2


      21:00
    • 20:00

      IFK Stocksund (hemma) U16


      22:00
    • 20:00

      Träning U16


      22:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 17:00

      Träning F2011


      18:15
    • 17:00

      Träning P2012


      18:30
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:00
    • 17:45

      Träning P2006


      19:30
    • 18:00

      Träning P2008


      19:00
    • 18:30

      Spånga IS FK 1 (borta) F2007


      20:30
    • 18:30

      IF Brommapojkarna 2 (hemma) P2007-Orange


      20:30
  • 29Lör
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 5 (borta) F2011


      11:00
    • 09:00

      Spånga IS FK 4 (borta) P2007-RödVit


      11:00
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 11 vit (hemma) P2010- Lila


      11:00
    • 09:00

      IFK Sollentuna 1 (borta) P2008


      11:00
    • 10:00

      Järfälla FF 2 (borta) P2010- Lila


      12:00
    • 10:00

      AIK FF 3 (borta) P2010- Lila


      12:00
    • 10:00

      Hässelby SK FF 2 (borta) F2012


      12:00
    • 10:00

      FC Järfälla Svart (hemma) P2007-Orange


      12:00
    • 10:15

      Skå IK & Bygdegård (hemma) F2008


      12:15
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 9 (borta) P2012


      12:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 3 (borta) F2011


      13:00
    • 11:00

      Sundbybergs IK Orange (borta) P2011-Svart


      13:00
    • 11:15

      Vasalunds Stockholm IF Rinkeby1 (borta) P2008


      13:15
    • 11:30

      Vasalunds Stockholm IF Rinkeby2 (hemma) P2008


      13:30
    • 12:00

      Värtans IK vit (hemma) U15:2


      14:00
    • 12:45

      Spånga IS FK 8 (hemma) P2008


      14:45
    • 13:00

      Dalhem IF (hemma) Dam


      15:00
    • 13:00

      Kista SC (borta) Herr


      15:00
    • 13:00

      Sundbybergs IK Röd (borta) P2012


      14:00
    • 14:00

      Apollon Solna FK Röd (borta) U16:2


      16:00
    • 14:00

      Sundbybergs IK Grön (hemma) F2009


      16:00
    • 15:00

      Djurgårdens IF FF 4 (borta) P2006


      17:00
    • 15:15

      FC Järfälla 1 (hemma) P2009-3


      17:15
    • 16:00

      Täby FK FA (hemma) P2006-Svart


      18:00
    • 16:00

      Viggbyholms IK FF 1 (borta) Dam


      18:00
    • 16:00

      Ängby IF 2 (borta) P2006


      18:00
    • 16:45

      Hässelby SK FF Vit (borta) P2010-Vit


      18:45
  • 30Sön
    • 10:00

      FC Järfälla 2 (borta) P2012


      11:00
    • 10:00

      Gröndals IK Blå (hemma) P2007-Orange


      12:00
    • 10:00

      Ängby IF 1 (hemma) F2011


      12:00
    • 10:00

      Sundbybergs IK Gul (borta) P2009-1


      12:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 7 (hemma) P2011-Svart


      13:00
    • 11:00

      Vasalunds IF Frö 3 (hemma) P2011-Svart


      13:00
    • 11:15

      Vallentuna BK DF 1 (borta) F2008


      13:15
    • 11:30

      FC Järfälla 2 (borta) P2009-2


      13:30
    • 11:45

      Rotebro IS FF 1 (hemma) F2006


      13:45
    • 12:00

      AIK FF 3 (hemma) P2012


      13:00
    • 13:00

      FC Järfälla 1 (hemma) P2012


      14:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 20 (hemma) P2012


      14:00
    • 13:00

      Ekerö IK 1:Gul (borta) P2007-RödVit


      15:00
    • 13:15

      Ekerö IK 2:Gul (borta) P2008


      17:30
    • 13:45

      Erikslunds KF 1 (borta) F2008


      15:45
    • 14:00

      GIF Sundsvall (hemma) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:15

      Sollentuna FK 2 (hemma) P2009-3


      16:15
    • 15:30

      IFK Lidingö FK 6 (hemma) P2009-1


      17:30
    • 15:30

      IFK Lidingö FK 6 (hemma) P2009-2


      16:45
    • 16:00

      Täby FK 1 (hemma) U16


      18:00
    • 16:15

      Ursvik IK Vit 1 (borta) P2008


      18:15
    • 16:45

      Hässelby SK FF 1 (hemma) F2010


      18:45
    • 17:00

      FC Järfälla 1 (borta) Herrjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Bollstanäs SK grön (hemma) P2010- Lila


      20:00
    • 18:00

      Ängby IF (hemma) Herr


      20:00
    • 18:15

      Värmdö IF 1 (hemma) U15


      20:15
    • 19:00

      Alianza IF (borta) Veteran


      20:30
    • 19:15

      Ängby IF Grön 3 (hemma) P2010-Vit


      21:15
  • 31Mån
    v.36