Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds SK

Följ

Bankeryds SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Bankeryds SK
Välj lag

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
  • 2Sön
    • 10:00

      Träningsmatcher mot Habo IF P-06


      20:00
    • 10:00

      Träningsmatch 1 av 2 BSK P06 -Habo P-06


      12:00
    • 13:00

      Träningsmatch BSKP18-HagaP16 Juniorlag Herrar


      15:00
    • 18:00

      Träningsmatch 2 av 2 BSK P06 -Habo P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:30
    • 18:45

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Dam


      20:30
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • Heldag

      Sommarläger P-05

    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Husqvarna FF 1 (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14 (2014)


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      IF Hallby FK röd (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Tenhults IF (hemma) P-06


      14:00
    • 14:00

      Mullsjö IF (borta) F-07


      16:00
    • 14:15

      Boll-lisor F10 F-10


      17:00
    • 15:00

      Arentorp Helås FK (hemma) Seniorlag Dam


      17:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Mariebo IK 1 (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Hovslätts IK (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Landsbro IF (hemma) F-09


      11:30
    • 12:00

      Habo IF (borta) F-09


      13:30
    • 13:00

      Hovslätts IK (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Egnahems BK svart (hemma) F-08


      15:00
    • 13:00

      Nässjö FF 1 (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      IF Hallby FK blå (borta) F-08


      16:00
    • 14:00

      Egnahems BK Svart (borta) P-10


      15:00
    • 16:00

      Norrahammars IK Röd (hemma) P-10


      18:00
    • 16:00

      Jönköpings Södra IF 2 (hemma) F-06


      18:00
    • 16:00

      Aneby/Bälaryd (hemma) P-05


      18:00
    • 17:00

      Ölmstads IS (9-m) (borta) Seniorlag Herr


      19:00
    • 17:00

      Tabergs SK gul (borta) P-08


      19:00
    • 19:00

      Husqvarna FF vit (hemma) P-09


      21:00
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:15

      Träning F-05


      17:45
    • 18:30

      Hvetlanda GIF/Vetlanda FF 2 (borta) F-06


      20:30
    • 19:00

      Sommens AIF (hemma) Seniorlag Herr


      21:00
  • 15Lör
    • 09:00

      Träning P-12


      11:00
    • 09:30

      Träning P-13


      10:45
    • 09:30

      Träning P-09


      11:00
    • 09:45

      Träning F-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-14 (2014)


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14 (2014)


      12:00
    • 11:00

      Månsarps IF (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Öis/Vista U (borta) Seniorlag Dam


      14:00
    • 12:00

      Husqvarna FF blå (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Habo IF blå (hemma) F-10


      13:30
    • 14:00

      IF Hallby FK Blå (borta) P-10


      16:00
  • 16Sön
    • 10:00

      IF Haga (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      IF Hallby FK blå (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Bottnaryds IF (hemma) F-07


      12:00
    • 11:00

      Mullsjö IF (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Hvetlanda GIF vit (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      Habo IF (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      Råslätt SK (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      Husqvarna FF blå (hemma) F-08


      15:00
    • 14:00

      Gislaveds IS (borta) F-07


      16:00
    • 15:00

      Vinninga AIF (borta) Seniorlag Dam


      17:00
    • 15:00

      Bottnaryds IF (borta) F-10


      17:00
    • 16:00

      IK Tord Lila (hemma) P-10


      17:00
    • 17:00

      Forserums IF (borta) F-09


      19:00
    • 17:00

      IF Haga (hemma) Seniorlag Herr


      19:00
    • 17:00

      Tabergs SK (borta) F-08


      19:00
    • 18:30

      Hovslätts IK (hemma) F-05


      20:30
  • 17Mån
    v.34
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:30
    • 18:45

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Skillingaryds IS 9-m (hemma) F-05


      21:00
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:15

      Träning F-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      IK Vista (borta) P-08


      20:00
    • 18:45

      Egnahems BK (borta) Seniorlag Herr


      20:45
  • 22Lör
    • 08:45

      Träning P-12


      12:00
    • 09:30

      Träning P-13


      10:45
    • 09:45

      Träning F-12


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatcher mot Hallby 7 mot 7 F-11


      14:00
    • 11:00

      Träning P-14 (2014)


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14 (2014)


      12:00
    • 12:00

      Tabergs SK röd (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      Hovslätts IK (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      Husqvarna FF röd (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      IF Hallby FK vit (hemma) F-10


      13:15
    • 13:00

      Malmbäcks IF (borta) P-06


      15:00
    • 15:00

      Egnahems BK orange (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Bottnaryds IF (hemma) P-10


      17:00
    • 16:00

      Värnamo Södra FF 1 (borta) P-07


      18:00
    • 17:00

      Egnahems BK (borta) P-05


      19:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Tranås FF 1 (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Tenhults IF 7-m (borta) F-07


      12:00
    • 10:00

      Ölmstads IS (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Husqvarna FF vit (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Hovslätts IK (borta) F-10


      12:00
    • 13:00

      IK Vista (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Ormaryds IF 9-m (borta) F-05


      16:00
    • 14:00

      IF Hallby FK (hemma) Seniorlag Herr


      16:00
    • 16:00

      Barnarps IF (hemma) F-06


      18:00
    • 16:00

      Mariebo IK (borta) F-09


      18:00
    • 16:00

      Aneby/Bälaryd (borta) P-10


      17:00
    • 17:00

      Falköpings KIK (hemma) Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:00

      Boll-lisor F-09


      19:00
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Torpa FF (hemma) Seniorlag Herr


      20:30
    • 19:00

      Tranås FF (borta) F-05


      21:00
  • 29Lör
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 09:30

      Träning P-13


      10:45
    • 09:45

      Träning F-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-14 (2014)


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14 (2014)


      12:00
    • 11:00

      Habo IF vit (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Gränna AIS (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Bottnaryds IF (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Tabergs SK/Tenhults IF (hemma) Seniorlag Dam


      14:00
    • 12:00

      Råslätt SK Röd (borta) P-10


      14:00
    • 12:00

      IF Haga (hemma) F-10


      13:20
    • 15:00

      Mullsjö IF (hemma) F-09


      17:00
    • 15:00

      Mariebo IK 1 (hemma) P-07


      17:00
  • 30Sön
    • 09:45

      Habo IF - Bankeryds SK F-05


      12:00
    • 10:00

      Nässjö FF 1 (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      IFK Värnamo röd (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Tenhults IF (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Barnarps IF (hemma) F-09


      12:00
    • 13:00

      Norrahammars GIS blå (hemma) F-08


      14:15
    • 14:00

      Norrahammars GIS (borta) F-10


      16:00
    • 14:30

      Hvetlanda GIF 2 (borta) P-06


      16:30
    • 14:30

      Ekhagens IF (borta) F-06


      16:30
    • 16:00

      IK Tord (hemma) P-08


      18:00
    • 16:00

      IF Eksjö Fotboll vinröd (borta) F-08


      18:00
    • 16:00

      Nässjö FF Blå (hemma) P-10


      17:00
    • 17:00

      Torpa FF (borta) Seniorlag Herr


      19:00
    • 19:00

      IK Tord 1 (hemma) P-06


      21:00
  • 31Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      20:00
    • 18:15

      Träning F-06


      20:00