Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Asmundtorps IF

Följ

Asmundtorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 10:00

      Seriematch F10 (Hemma) PF-1012


      11:00
    • 10:00

      Eslövs BK röd (hemma) PF-1012


      12:00
    • 10:00

      Vejby IF (hemma) F-10


      12:00
    • 11:00

      Röstånga IS 1 (borta) PF-1012


      13:00
    • 12:00

      Kvidinge IF (hemma) Damer


      14:00
    • 15:00

      FC Helsingkrona (hemma) Herrar


      17:00
    • 17:00

      P. P. Damer


      23:59
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
    • 19:30

      Ängelholms FF (hemma) Damer


      21:30
  • 9Ons
    • 18:00

      Träning PF-1012


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 20:10

      Teknologkårens IF LTH (borta) Herrar


      22:10
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 09:30

      Seriematch F10 (Borta) PF-1012


      10:30
    • 09:30

      Träning PF-1617


      10:30
    • 09:30

      Munka Ljungby IF (borta) F-10


      11:30
    • 10:00

      Billeberga GIF (hemma) PF-1012


      12:00
    • 10:00

      Svalövs BK (borta) PF-1012


      12:00
    • 16:15

      Strövelstorps GoIF/IF Salamis (borta) Damer


      18:15
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
    • 19:00

      Träning Damer


      21:00
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:00

      Seriematch F10 (Hemma) PF-1012


      11:00
    • 10:00

      Häljarps IF röd (hemma) PF-1012


      12:00
    • 10:00

      Skäldervikens IF (hemma) F-10


      12:00
    • 13:00

      Kiosk på dam match PF-1315


      15:30
    • 13:00

      Röstånga IS (hemma) Damer


      15:00
  • 20Sön
    • 09:30

      Träning PF-1617


      10:30
    • 11:00

      Landskrona BoIS vit (borta) PF-1012


      13:00
    • 13:00

      Häljarps IF (hemma) Herrar


      15:00
  • 21Mån
    v.39
    • 18:00

      Träning PF-1012


      19:30
    • 18:00

      Träning Dart


      22:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 22Tis
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 23Ons
    • 18:00

      Träning PF-1012


      19:30
    • 18:00

      Seriematch F10 (Borta) PF-1012


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Glumslövs FF vit (borta) F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning PF-1315


      18:30
    • 18:00

      Flights 1 (hemma) Dart


      19:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 15:00

      Råå IF (borta) Damer


      17:00
  • 27Sön
    • 09:30

      Träning PF-1617


      10:30
    • 10:00

      IK Wormo vit (hemma) PF-1012


      12:00
    • 10:00

      Match PF8 *2 PF-1012


      12:00
    • 11:00

      Teckomatorps SK (borta) PF-1012


      13:00
    • 13:00

      Lunds FF (hemma) Herrar


      15:00
  • 28Mån
    v.40
    • 18:00

      Träning PF-1012


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning Dart


      22:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 19:00

      Gantofta IF (hemma) Herrar


      21:00
  • 29Tis
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 30Ons