Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Asmundtorps IF

Följ

Asmundtorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 13:00

      Husie IF Dam (hemma) Damer


      15:00
    • 15:00

      Stattena IF Akademi (borta) Herrar


      17:00
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
    • 18:00

      Träning Dart


      22:00
      Asmundorps IF Dartklubbstuga
    • 18:00

      Träning PF-1012


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.33
    • 18:00

      Träning PF-1012


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning Dart


      22:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 11Tis
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning PF-1315


      18:30
    • 19:30

      Kullabygdens DFF (hemma) Damer


      21:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 15:00

      Billeberga GIF (borta) Herrar


      17:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Maglasäte IF gul (hemma) PF-1012


      12:00
    • 10:00

      Seriematch F10 (Borta) PF-1012


      11:00
    • 10:00

      Hittarps IK vit (borta) F-10


      12:00
    • 17:00

      Fortuna FF (borta) Damer


      19:00
  • 17Mån
    v.34
    • 18:00

      Träning Dart


      22:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning PF-1012


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 18Tis
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:30

      Fortuna FF svart (borta) PF-1012


      20:30
  • 22Lör
    • 10:00

      Seriematch F10 (Hemma) PF-1012


      11:00
    • 10:00

      Västra Karups IF (hemma) F-10


      12:00
    • 13:00

      GIF Nike (hemma) Damer


      15:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.35
    • 18:00

      Träning Dart


      22:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning PF-1012


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00
  • 25Tis
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 26Ons
    • 18:00

      Träning PF-1012


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Alegria FK (hemma) Herrar


      20:30
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning PF-1315


      18:30
    • 19:00

      Billesholms IK (borta) Damer


      21:00
  • 28Fre
    • 18:30

      Seriematch F10 (Borta) PF-1012


      19:30
    • 18:30

      Röstånga IS (borta) F-10


      20:30
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 10:00

      Borstahusens BK (hemma) PF-1012


      12:00
    • 13:00

      BK Fram (borta) Herrar


      15:00
    • 15:00

      Helsingborgs FF (borta) Damer


      17:00
  • 31Mån
    v.36
    • 18:00

      Träning Dart


      22:00
    • 18:00

      Träning PF-1012


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar


      20:00