Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Askims IK

Följ

Askims IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 09:00

      Tränarutbildning B Ungdom Modul 1:2 Klubbstuga


      17:00
    • 09:00

      Träningsmatch F-09


      10:30
    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 10:30

      Träningsmatch Häcken F-07


      12:00
    • 12:00

      Näsets SK (hemma) F-06


      13:30
    • 12:00

      Idrottsrabatten P-06


      14:00
    • 12:00

      Träning F-12/P-12


      13:30
    • 13:45

      Träning P-11


      15:00
    • 14:00

      Floda BoIF (hemma) F-05


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch Partille IF P-07


      15:30
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 15:30

      Träningsmatch Partille IF 2 P-07


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-13


      17:30
    • 16:30

      Träning Damer Seniorer


      18:00
    • 16:30

      Träning Juniorlag Damer


      18:00
    • 17:00

      Föräldramöte P-13


      17:30
    • 20:00

      Näsets SK P06 Blå (hemma) P-05


      22:00
  • 2Mån
    v.10
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:30

      Träningsläger Ulricehamn F-05


      00:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Träningsläger Ulricehamn F-05

    • 09:00

      Träning F-07


      10:30
    • 09:00

      Träning P-04


      10:30
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:30
    • 12:15

      Qviding FIF (borta) F-06


      13:45
    • 13:30

      Utbynäs SK (hemma) Herrar Seniorer


      15:00
    • 15:45

      Träning P-07


      17:30
  • 8Sön
    • 00:00

      Träningsläger Ulricehamn F-05


      19:00
    • 09:00

      teambuilding DS Klubbstuga


      13:30
    • 09:00

      Träning F-10


      10:30
    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 10:00

      Finlandia/Pallo AIF (hemma) Damer Seniorer


      16:00
    • 10:00

      Älvsborg FF (borta) P-07


      11:30
    • 10:00

      Torslanda IK (borta) F-07


      12:00
    • 10:00

      Ulricehamns IFK (borta) F-05


      12:00
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 11:30

      Öjersjö IF (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      Qviding FIF (hemma) F-07


      13:30
    • 12:00

      Solängens BK (hemma) F-06


      13:30
    • 12:00

      Träning F-12/P-12


      13:30
    • 12:20

      Sammandrag futsal F-09


      17:00
    • 13:10

      Kungsladugårds BK Röd (borta) P-05


      15:00
    • 13:45

      Träning P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Sävedalens IF (hemma) Juniorlag Herrar


      17:00
    • 16:30

      Träning Juniorlag Damer


      18:00
    • 16:30

      Träning P-13


      17:30
    • 18:00

      Träning Damer 7 mot 7


      19:30
  • 9Mån
    v.11
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Tränarutbildning B-Ungdom Modul 2:1 Klubbstuga


      21:00
    • 18:00

      Klädpaket 350:- (Tryck "Kommer inte", fyll i strl) F-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-12/P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning Juniorlag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning Damer Seniorer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Shorts 139:- (Tryck "Kommer inte", fyll i strl) F-10


      20:00
    • 20:00

      Strumpor 80:- (Tryck "Kommer inte", fyll i strl) F-10


      21:00
    • 21:00

      T-shirt (Svart) 209:- (Tryck "Kommer inte", fyll i strl) F-10


      22:00
    • 22:00

      Ryggsäck 329:- (Tryck "Kommer inte", skriv antal) F-10


      23:00
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Föreningsdomareutbildning Klubbstuga


      20:00
    • 17:15

      Träning F-11


      18:15
    • 18:00

      Föreningsdomareutbildning Askims IK


      21:00
    • 18:00

      Domarutbildning P-07


      21:00
    • 18:00

      Föreningsdomarutbildning F-06


      20:00
    • 18:00

      Domarutbildning F-07


      20:00
    • 18:30

      Serbiska KIF Semberija Göteborg (hemma) Herrar Seniorer


      19:30
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • Heldag

      Träningsläger Helsingborg Juniorlag Damer

    • Heldag

      Träningsläger Juniorlag Damer

    • 09:00

      Träning P-04


      10:30
    • 09:00

      Träning F-07


      10:30
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-05


      12:00
    • 11:30

      Torslanda IK (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:30
    • 12:00

      Planera Kalles Kaviar P-08


      13:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Träningsläger Helsingborg Juniorlag Damer


      18:00
    • Heldag

      Träningsläger Juniorlag Damer

    • 07:00

      Klubbstugan bokad, F10 frukost Klubbstuga


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09


      10:30
    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 09:00

      Träning F-10


      10:30
    • 09:15

      Träningsmatcher F-09


      10:30
    • 10:00

      Kungsladugårds BK (hemma) P-07


      11:30
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 11:30

      Öjersjö IF Vit (hemma) F-07


      13:30
    • 12:00

      Träning F-06


      13:00
    • 12:00

      Träning F-12/P-12


      13:30
    • 13:30

      Träningsmatcher mot Kongahälla P-09


      15:00
    • 13:45

      Träning P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 15:00

      Hovås Billdal IF (borta) F-05


      16:00
    • 15:00

      Träning P-07


      16:30
    • 16:30

      Träning P-13


      17:30
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 18:30

      Träningsmatch mot Väster IF P-04


      20:15
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning F-07


      10:30
    • 10:00

      F08 föräldramöte Klubbstuga


      12:15
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:30
    • 12:00

      Lerkils IF (hemma) Herrar Seniorer


      14:00
    • 12:30

      Träningsmatch Angered P-07


      14:00
    • 14:00

      Azalea (borta) F-05


      15:30
    • 16:30

      Ösets BK (borta) F-07


      18:30
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.13
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:30

      Mossens BK (hemma) F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 28Lör
    • Heldag

      Askims Vårcup Flickor Klubbstuga

    • 09:00

      Träning P-04


      10:30
    • 09:00

      Träning F-07


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch F-08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-06


      12:00
    • 10:30

      Träning F-05


      12:00
    • 11:15

      Qviding FIF (borta) F-07


      13:15
    • 11:30

      Sandarna BK (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      Qviding FIF (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:30
    • 14:00

      IK Zenith (hemma) Juniorlag Damer


      16:00
    • 16:30

      IF Böljan 04/05/06 (hemma) F-06


      17:30
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.14
  • 31Tis