Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Askims IK

Följ

Askims IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Askims IK
Välj lag

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
    • 08:30

      Haloween Cup P-09


      14:30
    • 09:00

      Träning F-07


      10:30
    • 09:00

      Träning P-04


      10:30
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 13:30

      Träning F-12/P-12


      15:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Träning F-10


      10:30
    • 09:00

      Halloweencupen F-11


      19:00
    • 11:00

      Halloweencupen 2019 F-12/P-12


      15:00
    • 12:00

      Träning F-09


      13:30
    • 15:00

      Träning P-07


      16:30
    • 16:00

      Träning Juniorlag Damer


      18:00
    • 16:30

      Tränarmöte med P06 P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
  • 4Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Avslutning F04 F-04


      22:00
    • 19:00

      F04 Avslutning Klubbstuga


      23:00
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning P-04


      10:30
      Kobben Övre
      Anteckning: Välkommen till lördagsträning med P04.
      Mvh / Jonas & Dick
    • 09:30

      Match mot Öjersjö P-08


      12:30
    • 09:40

      Träning P-07


      11:00
    • 09:55

      Träning P-08


      10:55
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-05


      12:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:30
    • 13:30

      Träning F-12/P-12


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch IFK Örby F-07


      16:00
  • 10Sön
    • 08:45

      Träningsmatch 7 mot 7 mot Hovås/Billdal F10 F-10


      10:30
    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 10:00

      Träning F-07


      11:00
    • 12:00

      Träning F-09


      13:30
    • 13:45

      Träning P-11


      14:45
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 15:00

      Träning P-07


      16:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning Juniorlag Damer


      18:00
    • 18:00

      Träning Damer Seniorer


      19:00
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träningsmatch mot Väster P-04


      20:00
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning F-07


      10:30
    • 09:00

      Träning P-04


      10:30
    • 09:55

      Träning P-08


      10:55
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-05


      12:00
    • 12:00

      Solängen-Askim P-07


      13:00
    • 12:00

      Träning P-09


      14:00
    • 12:15

      IFK Fjärås (hemma) F-06


      14:00
    • 13:30

      Träning F-12/P-12


      15:00
    • 16:00

      Sandarna-Askim P-07


      17:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Azalea BK P05/06 (hemma) P-05


      11:00
    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 09:00

      Träning F-10


      10:30
    • 10:00

      Lagaktivitet för lagkassan. F-05


      17:00
    • 10:45

      Träning F-07


      11:45
    • 12:00

      Träning F-09


      13:30
    • 13:45

      Träning P-11


      14:45
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 15:00

      Träning P-07


      16:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning Juniorlag Damer


      18:00
    • 18:15

      Träning Damer Seniorer


      20:00
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Styrelsemöte Klubbstuga


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning P-04


      10:30
    • 09:00

      Träning F-07


      10:30
    • 09:55

      Träning P-08


      10:55
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-05


      12:00
    • 13:00

      Qviding-Askim P-07


      14:00
    • 13:30

      Träning F-12/P-12


      15:00
  • 24Sön
    • 08:00

      Futsal sammandrag P-09


      17:00
    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 09:00

      Träning F-10


      10:30
    • 09:00

      Träning F-09


      10:30
    • 09:00

      Futsal sammandrag F-09


      17:00
    • 11:30

      Hönö IS Svart (borta) P-05


      13:30
    • 13:45

      Träning P-11


      14:45
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 15:00

      Föräldramöte P-07


      16:00
    • 15:00

      Träning P-07


      16:30
    • 16:30

      Träning Juniorlag Damer


      18:00
    • 18:15

      Träning Damer Seniorer


      20:00
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning P-04


      10:30
    • 09:00

      Askim-Sandarna P-07


      10:00
    • 09:00

      Träning F-07


      10:30
    • 09:55

      Träning P-08


      10:55
    • 10:00

      Askim-Ahlafors P-07


      11:00
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-05


      12:00
    • 13:30

      Träning F-12/P-12


      15:00