Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Arnäs IF

Följ

Arnäs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Arnäs IF
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
    • 00:00

      Övernattning Gnistan F-07


      12:00
    • 11:00

      Björna IF (borta) F-10


      12:00
    • 16:15

      BK Örnen (hemma) P-09


      17:45
    • 18:00

      Gideå IK (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Domsjö IF P07 (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning F Junior


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:15
    • 18:15

      BK Örnen (hemma) P-09


      19:45
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
    • 16:45

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:00

      Hägglunds IoFK (hemma) F-08


      19:30
    • 18:15

      Träning F-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Träning P-06


      21:00
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:45
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F Junior


      18:15
    • 17:00

      Träning Damer div 3


      18:15
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Härnösands SK (hemma) F-06


      20:30
    • 19:00

      Frånö SK (borta) Utvecklingslag


      21:00
    • 19:00

      Match: Själevad - KB P-06


      21:00
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Domsjö svart (borta) F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 19:00

      Kramfors/Frånö (borta) Damer div 3


      21:00
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning F-14


      10:00
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Domsjö IF 2 (borta) P-13


      11:00
    • 10:00

      Modo FF (hemma) P-13


      11:30
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:30

      Hemmamatch mot KB 65 F-11


      12:00
    • 11:00

      Sundsvalls DFF (borta) F-06


      12:00
    • 12:00

      Hägglunds 1 (hemma) F-13


      13:30
    • 13:00

      Enebybergs IF (borta) F-06


      14:00
    • 13:30

      Själevad 1 (hemma) F-13


      15:00
    • 17:00

      Kovlands IF (hemma) F-06


      18:00
    • 18:00

      Domsjö IF (hemma) F-06


      19:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Match, BK Örnen 1 - Arnäs 1 P-11


      11:30
    • 10:45

      Match, Själevad 2 - Arnäs 2 P-11


      12:15
    • 11:00

      IFK Timrå (hemma) F-06


      12:00
    • 12:00

      BK Örnen 3 (hemma) P-12


      13:00
    • 13:30

      Moelven (hemma) P-12


      14:30
    • 14:15

      BK Örnen P 07 (hemma) P-07


      16:15
    • 14:30

      Domsjö (borta) P-09


      16:00
    • 14:30

      Domsjö IF (hemma) F-10


      15:30
    • 15:00

      Själevad (hemma) P-12


      16:00
    • 16:00

      Domsjö IF (hemma) P-08


      18:00
    • 16:00

      BK Örnen (hemma) F-10


      17:00
    • 16:45

      BK Örnen 3 (borta) F-12


      18:00
    • 17:00

      KB65 (borta) F-12


      18:30
    • 17:30

      BK Örnen (borta) P-09


      19:00
    • 18:00

      Anundsjö/Skorped (borta) F-09


      19:30
    • 18:00

      Själevad (borta) F-09


      19:30
    • 18:00

      Domsjö IF (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F Junior


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:15
    • 20:00

      BK Örnen (borta) F-06


      21:00
  • 9Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:30

      Träning F Junior


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer div 3


      21:00
  • 10Tis
    • 16:45

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:15

      Träning F-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Köpmanholmen-Bjästa FF (hemma) F-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P-06


      21:00
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:45
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning F Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      BK Örnen 1 (borta) P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Kramfors-Alliansen (borta) F-06


      19:30
    • 18:30

      Bik Sportklubb (hemma) Utvecklingslag


      20:30
    • 19:00

      Match: Bollsta IK - Själevad P-06


      21:00
    • 19:30

      BK Örnen 2 (borta) P-10


      20:45
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 17:30

      Själevad 1 (borta) F-13


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 18:30

      Högakusten (hemma) Damer div 3


      20:30
    • 18:30

      Sidensjö (borta) F-09


      20:00
    • 18:30

      Själevad 2 (borta) F-13


      19:30
    • 18:45

      Bortamatch mot KB65 F-11


      20:15
  • 13Fre
    • 18:30

      Match Arnäs IF - Själevads IK P-06


      20:30
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning F-14


      10:00
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:30

      Köpmanholmen-Bjästa FF (borta) F-07


      12:30
    • 11:00

      Hägglunds IoFK (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Moelven (borta) P-12


      12:00
    • 16:00

      IFK Östersund (borta) F Junior


      18:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Hägglunds IoFK röd (borta) P-07


      01:00
    • 10:00

      Bortamatch mot Själevad F-11


      12:00
    • 10:00

      Modo FF (borta) P-13


      11:30
    • 10:30

      Match, Arnäs 2 - BK Örnen 1 P-11


      12:00
    • 11:00

      Anundsjö IF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Husum IF (borta) F-10


      12:00
    • 12:30

      Match, Arnäs 1 - BK Örnen 2 P-11


      14:00
    • 13:00

      KB65 (hemma) F-12


      14:30
    • 15:00

      Sidensjö IK (hemma) F-12


      16:30
    • 15:00

      Själevad (borta) P-12


      16:00
    • 16:00

      BK Örnen 1 (hemma) P-10


      17:30
    • 16:00

      Domsjö IF (borta) F-10


      17:00
    • 17:30

      KB65 (hemma) P-10


      19:00
    • 18:00

      Själevad (borta) F-09


      19:30
    • 18:00

      Modo (borta) P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:15
  • 16Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:30

      Träning F Junior


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer div 3


      21:00
  • 17Tis
    • 16:45

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:00

      Anundsjö IF (hemma) P-08


      20:00
    • 18:15

      Träning F-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Träning P-06


      21:00
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:45
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning F Junior


      19:00
    • 18:00

      Remsle UIF (hemma) F-06


      19:00
    • 18:00

      Bollsta IK (borta) Utvecklingslag


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      BK Örnen P 07 (borta) P-07


      20:00
    • 19:30

      Match: Arnäs - Kramfors P-06


      21:30
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Björna/Anundsjö (borta) Damer div 3


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 18:30

      Hägglunds IoFK (hemma) F-07


      20:00
  • 20Fre
    • 18:00

      Match: Själevad - Sollefteå P-06


      20:00
    • 18:00

      Domsjö (hemma) P-09


      19:30
  • 21Lör
    • Heldag

      Sundsvall övernattning F-07

    • Heldag

      Spölandcup F-12

    • Heldag

      Spölandscupen P-10

    • 09:00

      Träning F-14


      10:00
    • 09:30

      Fotbollscamp nummer 2 i Junsele F-08


      17:00
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Domsjö blå (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      Moelvens FC (hemma) P-13


      11:30
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 11:30

      BK Örnen Örnsköldsvik 1 (hemma) P-13


      13:00
    • 12:00

      Sidensjö (hemma) F-09


      00:00
    • 13:00

      KB 65 (borta) P-09


      14:30
    • 13:30

      Själevad 2 (hemma) F-13


      15:00
    • 14:00

      IF Team Hudik (hemma) F Junior


      16:00
    • 16:00

      Bollsta IK (hemma) Utvecklingslag


      18:00
  • 22Sön
    • 00:00

      Anundsjö IF P07 (borta) P-07


      01:00
    • Heldag

      Fotbollscamp Junsele F-07

    • 10:00

      Hägglunds 2 (hemma) F-13


      11:30
    • 10:30

      Husum IF (hemma) F-10


      11:30
    • 12:00

      Sidensjö IK (hemma) F-06


      13:00
    • 12:00

      Anundsjö (hemma) P-12


      13:00
    • 13:30

      Modo (hemma) P-12


      14:30
    • 14:15

      Hemmamatch mot Modo F-11


      16:00
    • 15:00

      Själevad (hemma) P-12


      16:00
    • 15:30

      Själevad (borta) F-12


      16:30
    • 16:15

      Nätra GIF (hemma) F-12


      17:45
    • 16:30

      Match, BK Örnen 2 - Arnäs 2 P-11


      18:00
    • 16:30

      Hägglunds IoFK (hemma) F-10


      17:30
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:15
    • 18:15

      Husums IF (hemma) F-08


      19:00
  • 23Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:30

      Träning F Junior


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer div 3


      21:00
  • 24Tis
    • 16:45

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:15

      Träning F-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Hägglunds IoFK (borta) F-10


      20:15
    • 19:00

      Hägglunds IoFK (borta) F-10


      20:30
    • 19:30

      Träning P-06


      21:00
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:45
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning F Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 18:15

      Mo/Gottne Mix (borta) P-12


      19:15
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
  • 27Fre
    • 18:00

      Match Själevad - Sollefteå lag 2 P-06


      20:00
  • 28Lör
    • 08:00

      Bussby Cup F-11


      19:00
    • 09:00

      Träning F-14


      10:00
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Domsjö blå (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Själevads IK (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 11:30

      BK Örnen 2 (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Match: Kramfors - Själevad P-06


      14:00
    • 12:00

      Match: Domsjö - Arnäs P-06


      14:00
    • 16:00

      Bik Sportklubb (borta) Utvecklingslag


      18:00
  • 29Sön
    • 00:00

      Sidensjö IK P07 (borta) P-07


      01:00
    • 00:00

      Heffnersklubbans BK (borta) F Junior


      00:00
    • 10:30

      Match, Arnäs 1 - BK Örnen 1 P-11


      12:00
    • 10:30

      Anundsjö IF (hemma) F-12


      11:45
    • 12:00

      Själevads IK (borta) F-06


      13:00
    • 12:30

      Modo FF (hemma) F-13


      14:00
    • 12:30

      Match, Arnäs 2 - Hägglunds P-11


      14:00
    • 13:00

      Bollsta IK (borta) Damer div 3


      15:00
    • 13:00

      BK Örnen (borta) F-09


      14:30
    • 14:00

      Domsjö 1 (borta) F-13


      15:00
    • 16:15

      KB 65 (hemma) P-09


      18:00
    • 16:30

      Domsjö IF (borta) F-08


      18:00
    • 17:00

      Domsjö 1 (hemma) F-12


      18:30
    • 18:00

      Bortamatch mot Domsjö2 F-11


      19:30
    • 18:00

      Moälvens FC (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Moelvens FC (borta) P-13


      19:00
    • 18:00

      Anundsjö (borta) P-12


      19:00
    • 18:00

      Modo (borta) P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:15
    • 18:15

      Själevad (hemma) P-09


      19:45
  • 30Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:30

      Träning F Junior


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer div 3


      21:00
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:00

      BK Örnen (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Mo/Gottne Mix (hemma) P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning F-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:45

      Själevad (borta) P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning P-06


      21:00