Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Alets IK

Följ

Alets IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 10:00

      IF Centern (hemma) F-10/11


      12:00
    • 10:00

      Match mot Laholm P-2012


      12:00
    • 10:30

      Träning F-07/08


      12:00
    • 15:45

      Varbergs BoIS FC (borta) P-09


      17:45
    • 16:00

      Kvibille BK (borta) P-2010


      18:00
  • 5Mån
    v.36
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 16:00

      WRY-95 (hemma) P-09


      18:00
  • 12Mån
    v.37
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 11:00

      Varbergs BoIS FC (borta) F-07/08


      13:00
    • 12:00

      Trönninge IF (borta) P-2010


      13:30
    • 14:00

      Galtabäcks BK (borta) Senior Herr


      15:00
    • 14:00

      Onsala BK (borta) P-09


      16:00
  • 19Mån
    v.38
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:30

      Match mot HGH P-2012


      18:00
    • 17:30

      Träning P-2013


      18:30
    • 17:30

      Träning FP-2014


      18:30
    • 18:00

      Träning P-2010


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2011


      19:15
    • 18:00

      Tvååker/Galtabäck (hemma) F-10/11


      20:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • Heldag

      Uthyrt Uthyrning

    • 08:00

      Tiffunny cup F-10/11


      14:00
      Tvååker Övrevi IP
      Samlingsinformation: Alevallen
      Samlingstid: 07:15
      Anteckning: 2- dagars cup på Övrevi.
      Söndagens matcher nedan.
      Samling 12.30 på Alevallen för samåkning.
      14.00 Alet
      15.00 Alet
      16.30 Alet

      Vi behöver hjälp av 1 förälder för att köra.
      Publik och supportrar är varmt välkomna.

      Söndagens matcher lottas efter lördagens resultat för att få jämnt motstånd.
    • 09:00

      Träning P-2013


      10:00
    • 10:00

      Träning P-2012


      11:30
    • 10:00

      Träning FP-2014


      11:00
    • 11:00

      Träning P-2010


      12:30
    • 11:00

      Torup/Rydö FF (hemma) P-2011


      12:30
    • 11:00

      Träning FP-2015


      12:00
    • 11:00

      Träning Fotbollsskolan


      12:00
    • 12:00

      Träning F-2012


      13:00
    • 14:00

      Derome-Åskloster FF (hemma) Senior Herr


      15:00
  • 25Sön
    • 10:30

      Match mot Snöstorp P-2012


      12:30
    • 13:00

      Träning F-10/11


      18:00
    • 16:00

      Träning F-07/08


      17:30
    • 16:00

      Trönninge IF (hemma) P-09


      18:00
  • 26Mån
    v.39
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre