Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      22:00
    • 19:45

      Träning HJ


      22:00
  • 2Tor
    • 16:00

      Träning F12-Svart


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11B


      18:00
    • 17:45

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning DJ20/21


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      22:00
  • 3Fre
    • 18:00

      Träning P-09B


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08B


      20:15
  • 4Lör
    • 09:00

      Ackers Pojkar Blå Uppstartshelg P-11A


      12:00
    • 09:00

      Träning P-11B


      12:00
    • 09:40

      Helsingborg (hemma) P-06


      10:40
    • 10:00

      AIK IBF (B) (borta) HJ


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch F-07


      13:30
    • 13:00

      Vendelsö (borta) P-06


      14:00
    • 13:30

      Jakobsberg (hemma) Herr


      16:00
    • 14:00

      DjDM Dam


      16:00
    • 14:00

      Dj DM Hammarby IF DJ20/21


      16:00
    • 16:20

      Hässelby (hemma) P-06


      17:20
  • 5Sön
    • 08:50

      Nykvarn (borta) P-06


      09:50
    • 10:00

      DjDM Dam


      12:00
    • 10:00

      DjDm Tyresö DJ20/21


      12:00
    • 10:00

      Knattedag Herr


      11:30
    • 12:00

      Träningsmatch P-09B


      13:30
    • 13:30

      Träningsmatch P-09B


      15:00
    • 14:00

      FBC Katrineholm (hemma) Dam


      16:00
    • 14:00

      Tyresö Trollbäcken IBK (A) (borta) HJ


      16:00
    • 16:00

      DjDM Dam


      18:00
    • 16:00

      DJ DM mot Järfälla IBK DJ20/21


      18:00
    • 16:00

      Täby FC (hemma) F-06


      17:30
    • 16:00

      Bäst i stan DJ, match mot Järfälla F-05


      18:00
    • 18:00

      Järfälla IBK (hemma) HJ


      20:00
  • 6Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning P-11B


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 19:30

      Träning HJ


      21:00
    • 19:45

      Träning Herr


      22:15
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
  • 7Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:20

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 19:30

      Träning DJ20/21


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:15
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      22:00
    • 19:45

      Träning HJ


      22:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P-11B


      18:00
    • 17:45

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      22:00
  • 10Fre
    • 17:00

      Fatpipe invitation Linköping - intresseanmälan F-07


      00:00
    • 17:00

      Hagunda cup F-06


      00:00
    • 18:00

      Träning P-09B


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08B


      20:15
  • 11Lör
    • Heldag

      Fatpipe invitation Linköping - intresseanmälan F-07

    • Heldag

      Hagunda cup F-06

    • Heldag

      Töjnan Tiger Cup F-09

    • 08:00

      Töjnan cup 11-12 sep P-09B


      00:00
    • 09:00

      Träning F14-Svart


      10:00
    • 11:00

      Hässelby SK IBK (A) (Div 2) (borta) Herr


      13:00
    • 14:00

      Träning Dam


      16:00
    • 16:00

      Vaxholms IBF (A) (Div 3) (hemma) Herr


      18:00
  • 12Sön
    • 00:00

      Fatpipe invitation Linköping - intresseanmälan F-07


      21:00
    • 00:00

      Hagunda cup F-06


      19:00
    • Heldag

      Töjnan Tiger Cup F-09

    • 00:00

      Töjnan cup 11-12 sep P-09B


      19:00
    • 14:00

      Kumla IBK (hemma) Dam


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch Täby HJ


      16:00
    • 14:30

      Extraträning P-11A


      17:00
    • 15:00

      Älvsjö AIK IBF (A) (Div 1) (hemma) Herr


      17:00
  • 13Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning P-11B


      18:00
    • 19:00

      Träning DJ20/21


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
    • 19:30

      Träning HJ


      21:00
    • 19:45

      Träning Herr


      22:15
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
  • 14Tis
    • 16:20

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 19:30

      Lagkväll Nordic Floorball P-08B


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:15
  • 15Ons
    • 18:40

      Fotografering Herr


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Föräldramöte P-09B


      21:00
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      22:00
    • 19:45

      Träning HJ


      22:00
    • 20:50

      Fotografering Dam


      19:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-11B


      18:00
    • 17:45

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      22:00
  • 17Fre
    • 18:00

      Träning P-09B


      19:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning F14-Svart


      10:00
    • 12:00

      Hammarby IF IBF (borta) Dam


      14:00
  • 19Sön
    • 13:00

      Värmdö IF (borta) F-06


      15:00
    • 14:45

      Träning P-11A


      17:00
    • 19:40

      Träning Herr


      21:00
  • 20Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning P-11B


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
    • 19:30

      Träning HJ


      21:00
    • 19:45

      Träning Herr


      22:15
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-11A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:15
  • 22Ons
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      22:00
    • 19:45

      Träning HJ


      22:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-11B


      18:00
    • 17:45

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      22:00
  • 24Fre
    • 18:00

      Träning P-09B


      19:00
    • 18:00

      AIK IBF (borta) HJ


      20:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning F14-Svart


      10:00
    • 10:00

      Sköndals IK (borta) F-06


      12:00
    • 12:30

      Salems IF (A) (hemma) HJ


      14:30
    • 15:00

      Tyresö Trollbäcken IBK (hemma) Dam


      17:00
    • 20:00

      Vendelsö IK (borta) HJ


      22:00
  • 26Sön
    • 09:00

      Älvsjö AIK IBF (hemma) F-06


      11:00
    • 12:00

      Bele Barkarby IF IBF (hemma) F-06


      14:00
    • 13:00

      Högalids IF (A) (hemma) Herr


      15:00
    • 14:45

      Träning P-11A


      17:00
    • 15:00

      Vaxholms IBF (A) (hemma) HJ


      17:00
    • 18:00

      Väsby AIK (hemma) HJ


      20:00
  • 27Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-11B


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
    • 19:30

      Träning HJ


      21:00
    • 19:45

      Träning Herr


      22:15
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-11A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:15
  • 29Ons
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
      Åkersberga Sporhall (B-hallen)
      Samlingstid: 19:00
    • 19:30

      Träning Herr


      22:00
    • 19:45

      Träning HJ


      22:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P-11B


      18:00
    • 17:45

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      22:00