Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Februari 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.5
    • 16:00

      Träning P-12Orange


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12Svart


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:55

      Träning P-06


      18:55
    • 18:30

      Träning HJ


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
  • 2Tis
    • 15:40

      Träning P-11A


      17:00
    • 16:15

      Träning P-10A


      17:25
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:10

      Träning F-06


      19:40
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 3Ons
    • 16:15

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:25

      Träning P-06


      18:40
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning HJ


      19:30
    • 18:45

      Träning P-05


      20:15
  • 4Tor
    • 16:00

      Träning P-13Orange


      17:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Fysträning med rörelse, styrka och kondition F-08


      18:30
    • 17:40

      Träning F-06


      19:10
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 5Fre
    • 08:00

      DjSM Regionslutspel Dam


      00:00
    • 16:30

      Träning P-11A


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10A


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08B


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09B


      19:30
  • 6Lör
    • Heldag

      DjSM Regionslutspel Dam

    • 08:00

      Väsby AIK (borta) F-10


      10:00
    • 09:00

      Träning P-12Svart


      10:00
    • 09:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 10:00

      Träning F12-13


      11:00
    • 11:00

      Träning F-09


      12:00
    • 11:15

      Träning P-14svart


      12:15
    • 12:00

      Träning P-09A


      13:30
    • 12:30

      Träning P-12Orange


      14:00
    • 13:00

      Nacka Wallenstam IBK (A) (borta) F-09


      15:00
    • 13:30

      Träning F-06


      15:00
    • 15:00

      Träning P-05


      16:30
    • 17:10

      Träning P-06


      18:40
  • 7Sön
    • 00:00

      DjSM Regionslutspel Dam


      19:00
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz1


      10:00
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz2


      11:00
    • 10:00

      Töjnan IBK (B) (borta) P-09B


      12:00
    • 10:15

      Bele Barkarby IF IBF (borta) F-08


      12:15
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz3


      12:00
    • 11:30

      AIK IBF (borta) P-05


      13:30
    • 12:00

      Träning Dam


      14:00
    • 12:00

      Träning DJ20/21


      14:00
    • 13:30

      Hässelby SK IBK (D) (hemma) P-09B


      15:30
    • 14:00

      Töjnan IBK (borta) F-09


      16:00
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:30
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
  • 8Mån
    v.6
    • 16:00

      Träning P-12Orange


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12Svart


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:55

      Träning P-06


      18:55
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
  • 9Tis
    • 15:40

      Träning P-11A


      17:00
    • 16:15

      Träning P-10A


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:30

      Träning DJ20/21


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:00
  • 10Ons
    • 16:15

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:25

      Träning P-06


      18:40
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-05


      20:15
    • 18:45

      Träning F-05


      20:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:45
  • 11Tor
    • 15:50

      Träning P-08A


      17:30
    • 16:00

      Träning P-13Orange


      17:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Fysträning med rörelse, styrka och kondition F-08


      18:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F-06


      21:00
    • 20:30

      Träning HJ


      22:00
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10A


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08B


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09B


      19:30
    • 19:45

      FBI Tullinge (hemma) Dam


      21:15
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning P-12Svart


      10:00
    • 09:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 10:00

      Träning F12-13


      11:00
    • 11:00

      Knattelina Tullinge F12-13


      19:00
    • 11:00

      Träning F-09


      12:00
    • 11:15

      Sundbybergs IK (hemma) F-08


      13:15
    • 11:15

      Träning P-14svart


      12:15
    • 12:00

      Träning P-09A


      13:30
    • 12:15

      IK Frej Täby IBK (borta) P-09B


      14:15
    • 12:30

      Träning P-12Orange


      14:00
    • 13:30

      Åkersberga IBF (C) (hemma) P-09B


      15:30
    • 13:30

      Träning F-06


      15:00
    • 13:30

      Träning F-05


      15:00
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:30
    • 15:00

      Träning P-05


      16:30
    • 15:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 15:00

      Träning F-06


      16:00
    • 16:00

      Täby FC (A) (hemma) F-10


      18:00
    • 17:10

      Träning P-06


      18:40
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.7
    • 16:00

      Träning P-12Orange


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12Svart


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:55

      Träning P-06


      18:55
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:00
    • 19:00

      F06 Klubbrummet


      21:00
    • 19:00

      Planering för ledare F-06


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
  • 16Tis
    • 15:40

      Träning P-11A


      17:00
    • 16:15

      Träning P-10A


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 16:40

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      P09B Klubbrummet


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:30

      Träning DJ20/21


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:00
  • 17Ons
    • 16:15

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:25

      Träning P-06


      18:40
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      F06 Klubbrummet


      19:00
    • 18:45

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:45
    • 19:00

      Träning F-05


      20:45
  • 18Tor
    • 15:50

      Träning P-08A


      17:30
    • 16:00

      Träning P-13Orange


      17:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Fysträning med rörelse, styrka och kondition F-08


      18:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F-06


      21:00
    • 20:45

      Träning HJ


      22:00
  • 19Fre
    • 16:30

      Träning P-11A


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10A


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08B


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09B


      19:30
  • 20Lör
    • 09:00

      Träning P-12Svart


      10:00
    • 09:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 09:15

      Värmdö IF (borta) F-09


      11:15
    • 10:00

      Bromma KFUK-KFUM (B) (borta) P-09B


      12:00
    • 10:00

      Träning F12-13


      11:00
    • 10:15

      Värmdö IF (borta) F-08


      12:15
    • 11:00

      Vendelsö IK (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Träning F-09


      12:00
    • 11:15

      Bele Barkaby IF IBF (A) (hemma) P-09B


      13:15
    • 11:15

      Träning P-14svart


      12:15
    • 12:00

      Träning P-09B


      13:30
    • 12:00

      Träning P-09A


      13:30
    • 12:30

      Träning P-12Orange


      14:00
    • 13:00

      Vallentuna IBK (hemma) F-06


      15:00
    • 13:00

      Träningsmatch F-05


      14:45
    • 15:00

      Träning P-05


      16:30
    • 16:45

      Danderyds SK IBF LR MS (hemma) P-06


      18:10
    • 18:00

      Seriespel 2.0 P-07


      19:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz1


      10:00
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz2


      11:00
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz3


      12:00
    • 12:00

      Duvbo IK (borta) F-08


      14:00
    • 12:00

      Träning P-09B


      13:30
    • 13:00

      Täby FC (B) (borta) F-10


      15:00
    • 14:00

      Täby FC (borta) F-09


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot Väsby P-11A


      16:00
    • 14:30

      Bro IK (borta) P-05


      16:30
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Järfälla IBK (A) (borta) P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
  • 22Mån
    v.8
    • 16:00

      Träning P-12Orange


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12Svart


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:55

      Träning P-06


      18:55
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:00
    • 19:40

      Träning F-06


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
  • 23Tis
    • 15:40

      Träning P-11A


      17:00
    • 16:15

      Träning P-10A


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 16:40

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
      Åkersberga Sporthall ( B Hallen )
      Samlingsinformation: Cafeterian
      Samlingstid: 16:50
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:20

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning DJ20/21


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:00
  • 24Ons
    • 16:15

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:25

      Träning P-06


      18:40
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:45
    • 19:00

      Träning F-05


      20:45
  • 25Tor
    • 15:50

      Träning P-08A


      17:30
    • 16:00

      Träning P-13Orange


      17:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Fysträning med rörelse, styrka och kondition F-08


      18:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Ledarträff P09 Klubbrummet


      21:00
    • 20:45

      Träning HJ


      22:00
  • 26Fre
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10A


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08B


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09B


      19:30
    • 20:30

      Nattvandring P-09B


      23:59
  • 27Lör
  • 28Sön