Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 18:00

      Träning P-09B


      19:00
    • 19:30

      Bele Barkarby IF (hemma) Dam


      21:00
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning F14-Svart


      10:00
    • 16:15

      Vallentuna IBK / IK Frej (borta) F-06


      18:15
  • 3Sön
    • 13:00

      Väsby AIK (A) (borta) HJ


      15:00
    • 14:00

      Telge SIBK (borta) Dam


      16:00
    • 15:30

      Väsby AIK (B) (hemma) P-11A


      17:30
  • 4Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning P-11B


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 19:30

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning P-11A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:15
  • 6Ons
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 19:45

      Träning HJ


      22:00
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-11B


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 8Fre
    • 18:00

      Träning P-09B


      19:00
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning F14-Svart


      10:00
    • 11:00

      Täby FC (D) (borta) HJ


      13:00
    • 12:45

      Åkersberga IBF (borta) F-06


      14:45
    • 15:00

      Huddinge IBS (hemma) Dam


      17:00
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning P-11B


      18:00
    • 19:30

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P-11A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:15
  • 13Ons
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 19:45

      Träning HJ


      22:00
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-11B


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 15Fre
    • 18:00

      Träning P-09B


      19:00
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 11:15

      Värmdö IF (B) (borta) P-11A


      13:15
    • 12:00

      Djurgårdens IF IBS (A) (borta) HJ


      14:00
    • 12:30

      Täby FC (borta) F-06


      14:30
    • 13:00

      Bele Barkarby IF (borta) Dam


      15:00
  • 18Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P-11B


      18:00
    • 19:30

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P-11A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:15
  • 20Ons
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 19:45

      Träning HJ


      22:00
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning P-11B


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 22Fre
    • 18:00

      Träning P-09B


      19:00
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning F14-Svart


      10:00
    • 10:15

      Tyresö Trollbäcken IBK (A) (borta) HJ


      12:15
    • 12:30

      IBF Offensiv Lidingö (hemma) P-11A


      14:30
    • 12:30

      Älvsjö AIK IBF (borta) F-06


      14:30
    • 15:00

      Älvsjö AIK IBF (hemma) Dam


      17:00
  • 24Sön
    • 12:00

      Rotebro IS IBK (B) (borta) HJ


      14:00
    • 19:45

      Farsta IBK (A) (hemma) HJ


      21:45
  • 25Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P-11B


      18:00
    • 19:30

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:00
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning P-11A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      22:15
  • 27Ons
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 19:45

      Träning HJ


      22:00
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning P-11B


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 29Fre
    • 18:00

      Träning P-09B


      19:00
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning F14-Svart


      10:00
    • 14:30

      Töjnan IBK (B) (hemma) P-11A


      16:30
    • 18:30

      Bele Barkarby IF IBF (A) (hemma) HJ


      20:30
  • 31Sön
    • 18:15

      Bro IK (hemma) HJ


      20:15