Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.53
    • 00:00

      Hallen stängd! Dam


      19:00
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
  • 2Lör
    • 18:00

      Hallen stängd! Dam


      00:00
  • 3Sön
    • Heldag

      Hallen stängd! Dam

  • 4Mån
    v.1
    • Heldag

      Hallen stängd! Dam

    • Heldag

      Intresseanmälan Storvreta cup F-10

    • 08:00

      Storvreta cup P-09B


      00:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
  • 5Tis
    • Heldag

      Hallen stängd! Dam

    • Heldag

      Intresseanmälan Storvreta cup F-10

    • Heldag

      Storvreta cup P-09B

    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 6Ons
    • 00:00

      Hallen stängd! Dam


      19:00
    • Heldag

      Intresseanmälan Storvreta cup F-10

    • 00:00

      Storvreta cup P-09B


      20:00
    • 16:15

      Träning F-10


      17:30
  • 7Tor
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
  • 9Lör
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.2
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 13Ons
    • 16:15

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
    • 19:00

      Digital fys-träning F-05


      20:15
  • 14Tor
    • 17:30

      Fysträning med rörelse, styrka och kondition F-08


      18:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
      Åkersberga sporthall A
      Samlingstid: 18:30
      Anteckning: Samling 30 minuter innan för gemensam uppvärmning.
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
  • 16Lör
    • 11:15

      IK Frej Täby IBK (borta) F-10


      13:15
    • 11:15

      Väsby AIK (C) (hemma) P-09B


      13:15
    • 12:00

      Älvsjö AIK IBF (A) (borta) F-09


      14:00
    • 12:15

      Åkersberga IBF (A) (borta) F-09


      14:15
    • 13:15

      Ekerö IK (hemma) F-08


      15:15
    • 15:15

      Huddinge IBS (hemma) F-08


      17:15
  • 17Sön
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz1


      10:00
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz2


      11:00
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz3


      12:00
    • 12:00

      Täby FC (A) (borta) F-08


      14:00
    • 12:00

      Enebybergs IF (B) (hemma) P-10A


      14:00
    • 14:00

      Danderyds SK IBF (A) (hemma) P-10A


      16:00
    • 15:00

      Täby FC (D) (hemma) P-10A


      17:00
    • 17:00

      Hässelby SK IBK (A) (borta) P-05


      19:00
    • 18:00

      Sköndals IK (hemma) Dam


      19:30
    • 19:15

      Danderyds SK IBF (borta) P-05


      21:15
  • 18Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
    • 19:00

      Digital fys-träning F-05


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:30

      Fysträning med rörelse, styrka och kondition F-08


      18:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
  • 23Lör
    • 09:00

      Knatteligan Hässelby F12-13


      18:00
    • 12:00

      Rotebro IS IBK (B) (borta) P-10A


      14:00
    • 13:00

      Ekerö IK (A) (borta) P-10A


      15:00
    • 13:00

      Ingarö IF/Sickla IF (borta) F-08


      15:00
    • 13:00

      Täby FC (D) (borta) P-09B


      15:00
    • 15:00

      Hammarby IBF (borta) Dam


      16:30
    • 17:00

      Åkersberga IBF (B) (hemma) F-07


      19:00
  • 24Sön
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz1


      10:00
    • 09:15

      Enebybergs IF (hemma) F-10


      11:15
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz2


      11:00
    • 10:15

      Ängby IF ( C) (hemma) F-08


      12:15
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz3


      12:00
    • 11:30

      Väsby AIK (B) (borta) P-09B


      13:30
    • 12:15

      Åkersberga IBF (B) (borta) F-09


      14:15
    • 14:00

      Täby FC (A) (borta) P-05


      16:00
    • 14:00

      Sköndals IK (borta) F-07


      16:00
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:30
    • 16:15

      Enebybergs IF (borta) P-10A


      18:15
    • 17:15

      Enebybergs IF (borta) F-09


      19:15
  • 25Mån
    v.4
    • 16:00

      Träning P-12Orange


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12Svart


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:40

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
  • 26Tis
    • 15:40

      Träning P-11A


      17:00
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 16:40

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:10

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 15:50

      Träning P-08A


      17:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Fysträning med rörelse, styrka och kondition F-08


      18:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning P-11A


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 16:50

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08B


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09B


      19:30
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning P-12Svart


      10:00
    • 09:15

      Rotebro IS IBK (B) (hemma) P-09B


      11:15
    • 10:15

      Älvsjö AIK IBF (hemma) F-08


      12:15
    • 11:15

      Ängby IF (A) (hemma) F-08


      13:15
    • 12:15

      Värmdö IF (B) (hemma) F-07


      14:15
    • 12:30

      Träning P-12Orange


      14:00
    • 18:30

      Värmdö IF (hemma) Dam


      20:00
  • 31Sön
    • 09:00

      Täby FC (C) (borta) F-09


      11:00
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz1


      10:00
    • 09:15

      Rotebro IS IBK (A) (hemma) P-10A


      11:15
    • 10:00

      Nacka Wallenstam IBK (C) (borta) P-11B


      12:00
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz2


      11:00
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz3


      12:00
    • 13:00

      Silverdals IF (B) (hemma) P-10A


      15:00
    • 13:30

      Vaxholms IBF (borta) F-10


      15:30
    • 14:00

      Täby FC (A) (hemma) P-09B


      16:00
    • 15:00

      Töjnan IBK (B) (hemma) P-10A


      17:00
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:30
    • 15:45

      Rotebro IS IBK (hemma) P-05


      17:45