Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Åkersberga IBF
Välj lag

April 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.13
    • 18:00

      Träning DJ20/21


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 20:45

      Träning HJ


      22:00
  • 2Fre
    • 10:00

      Träning Dam


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09B


      19:00
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 09:30

      Träning F12-13


      11:00
    • 18:00

      Hallen stängd! Dam


      00:00
  • 4Sön
    • 00:00

      Hallen stängd! Dam


      19:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
  • 5Mån
    v.14
    • 13:00

      IK Sirius IBK Dam


      15:00
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:00
    • 19:40

      Träning F-06


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
  • 6Tis
    • 15:40

      Träning P-11A


      17:00
    • 16:15

      Träning P-10A


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Extra träning F-05


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 19:30

      Träning DJ20/21


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 7Ons
    • 11:00

      Träning F12-13


      12:30
    • 16:15

      Träning F-10


      17:25
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:25

      Träning P-06


      19:00
    • 17:25

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:45
    • 19:00

      Träning F-05


      20:15
    • 19:45

      Träning B-lag Damer


      21:30
  • 8Tor
    • 16:00

      Träning P-13Orange


      17:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:15
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 20:45

      Träning HJ


      22:00
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08B


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09B


      19:30
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 09:30

      Träning F12-13


      11:00
    • 11:15

      Träning P-14svart


      12:15
    • 12:00

      Träning P-09A


      13:30
    • 12:30

      Träning P-12


      14:00
    • 13:25

      Träning P-06


      15:00
    • 15:00

      Träning P-05


      16:30
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.15
    • 16:00

      Träning P-12


      17:15
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:55

      Träning P-06


      18:55
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:15
    • 19:40

      Träning F-06


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
  • 13Tis
    • 15:40

      Träning P-11A


      17:00
    • 16:15

      Träning P-10A


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 16:40

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:30

      Träning DJ20/21


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Extra träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 14Ons
    • 16:15

      Träning F-10


      17:25
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:25

      Träning P-06


      19:00
    • 17:25

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Möte om ert domaruppdrag F-05


      19:00
    • 18:30

      F05 Klubbrummet


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:45
    • 19:00

      Träning F-05


      20:15
    • 19:45

      Träning B-lag Damer


      21:30
  • 15Tor
    • 16:00

      Träning P-13Orange


      17:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:15
    • 18:00

      Träning DJ20/21


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 20:45

      Träning HJ


      22:00
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10A


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08B


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09B


      19:30
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 09:30

      Träning F12-13


      11:00
    • 11:00

      Träning F-09


      12:00
    • 12:00

      Träning P-09A


      13:30
    • 12:30

      Träning P-12


      14:00
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 15:00

      Match P-06


      16:15
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.16
    • 16:00

      Träning P-12


      17:15
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:55

      Träning P-06


      18:55
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:45

      Träning Klubbrummet


      20:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
  • 20Tis
    • 15:40

      Träning P-11A


      17:00
    • 16:15

      Träning P-10A


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 16:40

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:30

      Träning DJ20/21


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Extra träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 21Ons
    • 16:15

      Träning F-10


      17:25
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:25

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
    • 19:45

      Träning B-lag Damer


      21:30
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:00

      Träning DJ20/21


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 20:45

      Träning HJ


      22:00
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10A


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08B


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09B


      19:30
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning P-11B


      11:00
    • 09:30

      Träning F12-13


      11:00
    • 11:00

      Träning F-09


      12:00
    • 11:15

      Träning P-14svart


      12:15
    • 12:00

      Träning P-09A


      13:30
    • 12:30

      Träning P-12


      14:00
    • 13:00

      Avslutning F-11


      15:00
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 14:30

      Match P-06


      16:30
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.17
    • 16:00

      Träning P-12


      17:15
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:55

      Träning P-06


      18:55
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
  • 27Tis
    • 15:40

      Träning P-11A


      17:00
    • 16:15

      Träning P-10A


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 16:40

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09B


      18:30
    • 18:30

      Träning DJ20/21


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Extra träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 28Ons
    • 16:15

      Träning F-10


      17:25
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:25

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
    • 19:45

      Träning B-lag Damer


      21:30
  • 29Tor
    • 18:00

      Träning DJ20/21


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 20:45

      Träning HJ


      22:00
  • 30Fre
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10A


      18:30