Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 17:00

      Åkersberga IBF P07 Klubbrummet


      19:00
    • 17:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning DJ20/21


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning F-06


      21:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
    • 20:30

      Träning Herr


      22:00
  • 2Fre
    • 07:00

      Hallen stängd! Dam


      00:00
    • 15:50

      Träning P-08A


      17:00
    • 16:10

      Träning P-11A


      17:30
    • 16:15

      Träning F-09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11B


      17:30
    • 16:50

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:20

      Bowling P-09B


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10A


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08B


      20:00
    • 19:00

      AIK IBF (borta) HJ


      21:00
    • 20:15

      Hässelby SK IBK (A) (borta) DJ20/21


      22:15
  • 3Lör
    • 00:00

      Hallen stängd! Dam


      19:00
    • 09:00

      Väsby AIK (borta) P-11A


      11:00
    • 09:00

      Träning P-12B


      10:00
    • 10:00

      Träning F12-13


      11:00
    • 10:00

      Träning F-06


      15:00
    • 11:00

      F12/13 Klubbrummet


      12:00
    • 11:00

      Hässelby SK IBK (A) (borta) P-11B


      13:00
    • 12:00

      F06 Åkersberga IBF


      13:30
    • 12:30

      Träning P-12A


      14:00
    • 13:15

      Huddinge IBS (A) (borta) F-05


      15:15
    • 13:30

      Norrtulls SK (borta) F-09


      14:30
    • 13:30

      Bortamatch Norrtulls SK - Åkersberga IBF F09/F10 F-10


      14:30
    • 13:30

      Huddinge IBS (borta) P-06


      14:45
    • 14:15

      Huddinge IBS (borta) Dam


      16:15
    • 15:15

      Hässelby SK IBK (D) (hemma) P-09A


      16:15
    • 16:15

      Täby FC (B) (hemma) P-08B


      17:15
  • 4Sön
    • 09:00

      Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK (borta) F-09


      10:00
    • 09:30

      Rotebro IS IBK (borta) F-10


      10:30
    • 09:30

      Sigtuna IF IBK (hemma) P-08B


      10:30
    • 10:30

      Huddinge IBS (hemma) F-08


      11:30
    • 11:00

      Träning Funkis


      12:00
    • 11:30

      Nacka Wallenstam IBK (hemma) F-08


      12:30
    • 12:30

      Täby FC (B) (hemma) F-07


      13:45
    • 12:45

      Vallentuna IBK (B) (borta) P-11A


      14:45
    • 12:45

      Match Vallentuna IBK- Åkersberga IBF P-11B


      14:45
    • 12:45

      Sekretariat/ Matchvärd F-05


      15:15
    • 13:00

      Täby FC (A) (hemma) F-08


      14:00
    • 13:45

      Bele Barkarby IF IBF (hemma) F-05


      15:45
    • 14:00

      Runby IBK (borta) Herr


      16:00
    • 14:00

      Matchledare Åkersberga IBF-Täby FC (A) P-05


      15:00
    • 14:00

      Täby FC (A) (hemma) F-11


      15:00
    • 15:00

      Danderyds SK IBF (hemma) P-06


      16:15
    • 15:00

      Matchledare Åkersberga IFF (A) - Silverdals IF (A) P-05


      16:00
    • 15:15

      F06 Match F-05


      17:15
    • 15:15

      Ängby IF (B) (borta) F-06


      17:15
    • 15:45

      Vallentuna IBK (borta) P-08A


      17:45
    • 16:30

      Salems IF (A) (hemma) HJ


      18:30
    • 16:45

      Sköndals IK (borta) DJ20/21


      18:45
    • 16:45

      Sköndals IK (borta) Dam


      18:30
    • 18:00

      Nacka Wallenstam IBK (C) (hemma) HJ


      20:00
    • 18:30

      Träning Motion


      19:30
  • 5Mån
    v.41
    • 16:00

      Träning P-12A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 16:45

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Knattemöte Åkersberga IBF


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
    • 21:00

      Träning Herr


      22:30
    • 21:00

      Träning Veteran Herrar


      22:00
  • 6Tis
    • 15:40

      Träning P-11A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 16:15

      Träning P-10A


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 16:40

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:10

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:30

      Träning DJ20/21


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 7Ons
    • 16:15

      Träning F-08


      17:45
    • 16:15

      Träning F-10


      17:30
    • 17:15

      Träning P-06


      19:15
    • 17:30

      Träning F-07


      18:45
    • 18:00

      Träning P-12B


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:15
    • 18:45

      Träning P-05


      20:00
    • 19:40

      Bele Barkarby IF IBF (B) (borta) P-05


      21:40
    • 19:40

      Bele Barkarby IF IBF (B) (borta) HJ


      21:40
    • 19:45

      Träning B-lag Damer


      21:30
  • 8Tor
    • 15:50

      Träning P-08A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 17:20

      Fysträning med rörelse, styrka och kondition F-08


      18:30
    • 18:00

      Träning DJ20/21


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F-06


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
    • 20:30

      Träning Herr


      22:00
  • 9Fre
    • 16:10

      Träning P-11A


      17:30
    • 16:15

      Träning F-09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11B


      17:30
    • 16:50

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10A


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08B


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09B


      19:30
    • 20:00

      Täby FC (hemma) HJ


      22:00
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning P-12B


      10:00
    • 09:15

      IK Frej Täby IBK (hemma) F-10


      10:15
    • 09:15

      Matchledare F-05


      10:15
    • 10:00

      Träning F12-13


      11:00
    • 10:00

      Ackers F12/13 Klubbrummet


      11:00
    • 10:05

      Föräldramöte F12-13


      10:35
    • 10:15

      Ekerö IK (borta) F-07


      11:30
    • 10:15

      Matchledare F-05


      11:15
    • 10:15

      Hemmamatch Åkersberga IBF F09/F10 - Älvsjö AIK IBF F-10


      11:15
    • 10:15

      Älvsjö AIK IBF (A) (hemma) F-09


      11:15
    • 10:30

      Rotebro IS IBK (A) (borta) P-09B


      12:30
    • 11:00

      Vallentuna IBK (C) (borta) P-10A


      12:00
    • 11:00

      Sekretariat och matchvärd F-05


      13:30
    • 11:15

      Matchledare Åkersberga IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) P-05


      12:15
    • 11:15

      Nacka Wallenstam IBK (D) (hemma) P-11B


      13:15
    • 11:30

      Ekerö IK (B) (borta) P-06


      12:45
    • 12:01

      Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK (hemma) F-05


      14:01
    • 12:30

      Sundbybergs IK (hemma) F-06


      14:30
    • 12:30

      Träning P-12A


      14:00
    • 13:00

      Väsby AIK (borta) Herr


      15:00
    • 14:00

      Vallentuna IBK P10 (borta) P-08B


      15:00
    • 14:30

      Sargvakt F-06


      17:00
    • 15:00

      Tyresö Trollbäcken IBK (hemma) Dam


      17:00
    • 15:00

      Täby FC (B) (borta) P-10A


      16:00
    • 15:00

      Vallentuna IBK (A) (hemma) P-11A


      17:00
    • 15:00

      Matchledare Åkersberga IBF ( B) - Vallentuna IBK (A) P-05


      16:00
    • 15:45

      Töjnan IBK (borta) P-08B


      16:45
    • 16:00

      Bele Barkarby IF IBF (borta) P-06


      17:15
    • 17:15

      Hammarby IBF (hemma) Dam


      19:15
    • 17:15

      Hammarby IF IBF (A) (hemma) DJ20/21


      19:15
    • 20:30

      Nattvandring P-09B


      23:59
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz1


      10:00
    • 09:30

      Matchledare F-05


      10:30
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz2


      11:00
    • 10:30

      Ekerö IK (B) (hemma) P-10A


      11:30
    • 10:30

      Matchledare F-05


      11:30
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz3


      12:00
    • 11:00

      Träning Funkis


      12:00
    • 11:30

      Enebybergs IF (hemma) F-09


      12:30
    • 12:00

      Täby FC (hemma) P-12B


      14:00
    • 12:00

      Täby FC (C) (borta) P-11A


      14:00
    • 12:00

      Matchledare F-05


      14:00
    • 12:30

      Sigtuna IF IBK (borta) P-07


      14:30
    • 13:00

      Ängby IF ( C) (borta) F-08


      14:00
    • 13:30

      AIK IBF (A) (hemma) P-08A


      15:30
    • 13:45

      AIK IBF (borta) P-05


      15:45
    • 13:45

      AIK IBF (borta) HJ


      15:45
    • 14:00

      Duvbo IK (C) (borta) P-09A


      15:00
    • 14:30

      Match Åkersberga IBF-Ängby IF P-11B


      16:30
    • 14:30

      Danderyds SK IBF (hemma) P-05


      16:30
    • 14:30

      Extra pass Matchledare F-05


      15:30
    • 15:45

      Täby FC (D) (hemma) P-07


      17:45
    • 16:00

      Älvsjö AIK IBF (borta) F-06


      18:00
    • 16:00

      F06 match Medel Mellersta F-05


      18:00
    • 16:15

      Väsby AIK (borta) F-07


      17:30
    • 18:00

      Huddinge IBS (A) (borta) HJ


      20:00
    • 18:30

      Träning Motion


      19:30
    • 19:30

      IK Sirius IBK (hemma) DJ20/21


      21:30
  • 12Mån
    v.42
    • 16:00

      Träning P-12A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:00
    • 16:45

      Träning F-06


      18:00
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
    • 21:00

      Träning Herr


      22:30
    • 21:00

      Träning Veteran Herrar


      22:00
  • 13Tis
    • 15:45

      Träning P-11A


      17:30
    • 16:00

      Träning P-09B


      17:00
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 16:45

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:10

      Träning P-09A


      18:30
    • 18:30

      Träning DJ20/21


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 14Ons
    • 16:15

      Träning F-10


      17:30
    • 17:30

      Träning F-07


      18:45
    • 19:00

      Väsby AIK (borta) HJ


      21:00
    • 19:00

      Väsby AIK (borta) P-05


      21:00
    • 20:00

      Ackers Herr Åkersberga IBF


      21:00
  • 15Tor
    • 15:50

      Träning P-08A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 17:20

      Fysträning med rörelse, styrka och kondition F-08


      18:30
    • 18:00

      Träning DJ20/21


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F-06


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
    • 20:30

      Träning Herr


      22:00
  • 16Fre
    • 16:10

      Träning P-11A


      17:30
    • 16:15

      Träning F-09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11B


      17:30
    • 16:50

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 17:30

      Pizzakväll P-11B


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10A


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08B


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09B


      19:30
    • 20:00

      Rotebro IS IBK (B) (hemma) HJ


      22:00
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning P-12B


      10:00
    • 09:15

      Jakobsbergs IBF (B) (hemma) P-09A


      10:15
    • 10:00

      Träning F12-13


      11:00
    • 10:15

      Rosersberg Arlanda IBK (hemma) P-08B


      11:15
    • 11:15

      Sköndals IK (hemma) F-07


      12:30
    • 11:30

      Sekretariat + Matchvärd F-05


      14:00
    • 12:00

      Täby FC (H) (borta) P-11A


      14:00
    • 12:15

      Ekerö IK (borta) P-11B


      14:15
    • 12:30

      Töjnan IBK (A) (borta) P-10A


      13:30
    • 12:30

      Träning P-12A


      14:00
    • 12:30

      Högdalens AIS (hemma) F-05


      14:30
    • 13:00

      Ekerö IK (borta) F-08


      14:00
    • 13:00

      Bele Barkarby IF IBF (borta) Dam


      15:00
    • 13:45

      Bro IK (hemma) P-07


      15:45
    • 14:45

      Täby FC (B) (borta) F-06


      16:45
    • 15:00

      Täby FC (B ) (hemma) P-06


      16:15
    • 15:00

      Internmatch & Pizza F-11


      17:00
    • 16:15

      Vallentuna IBK (C) (hemma) P-09B


      18:15
    • 17:30

      Täby FC (A) (hemma) P-05


      18:30
    • 19:00

      IK Frej Täby IBK (borta) HJ


      21:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz1


      10:00
    • 09:15

      Danderyds SK IBF (B) (hemma) P-10A


      10:15
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz2


      11:00
    • 10:15

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) P-08B


      11:15
    • 10:15

      Värmdö IF (B) (borta) P-08A


      12:15
    • 11:00

      Täby FC (B) (borta) P-09A


      12:00
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz3


      12:00
    • 11:00

      Träning Funkis


      12:00
    • 11:00

      Bele Barkarby IF IBF (borta) P-11A


      13:00
    • 11:15

      Åkersberga IBF (A) (hemma) F-07


      12:30
    • 11:15

      Åkersberga IBF (A) (hemma) F-06


      13:15
    • 11:15

      F06 match Medel Mellersta F-05


      13:15
    • 12:00

      Extrapass Matchledare P12 F-05


      14:00
    • 12:00

      Täby FC Ella (hemma) P-12B


      14:00
    • 12:15

      Sollentuna IBF (hemma) P-11A


      14:15
    • 12:15

      Match mot sollentuna P-11B


      14:00
    • 12:15

      Matchledare F-05


      13:15
    • 13:15

      Töjnan IBK (A) (hemma) P-09B


      15:15
    • 14:15

      Sargvakt Ackers Herr P-06


      15:45
    • 14:15

      Ekerö IK (hemma) Herr


      16:15
    • 14:30

      Danderyds SK IBF (hemma) P-06


      15:45
    • 15:00

      Silverdals IF (B) (borta) P-07


      17:00
    • 16:00

      Täby FC (C) (borta) F-08


      17:00
    • 16:30

      HJ1 match mot Bele HJ


      18:30
    • 16:45

      Värmdö IF (A) (borta) DJ20/21


      18:45
    • 16:45

      Värmdö IF (borta) Dam


      19:30
    • 18:00

      Täby FC (C) (hemma) HJ


      20:00
    • 18:30

      Träning Motion


      19:30
    • 19:30

      Älvsjö AIK IBF (hemma) DJ20/21


      21:30
  • 19Mån
    v.43
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 16:45

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:00
    • 19:00

      PP-planering HJ


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      F06 Klubbrummet


      20:30
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
    • 21:00

      Träning Herr


      22:30
    • 21:00

      Träning Veteran Herrar


      22:00
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:15

      Träning F-08


      17:45
    • 16:15

      Träning F-10


      17:30
    • 17:15

      Träning P-06


      19:15
    • 17:30

      Träning F-07


      18:45
    • 18:00

      Träning P-12B


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12A


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:15
    • 18:45

      Träning P-05


      20:00
    • 19:45

      Träning B-lag Damer


      21:30
  • 22Tor
    • 15:50

      Träning P-08A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 17:20

      Fysträning med rörelse, styrka och kondition F-08


      18:30
    • 18:00

      Träning DJ20/21


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F-06


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
    • 20:30

      Träning Herr


      22:00
  • 23Fre
    • 16:10

      Träning P-11A


      17:30
    • 16:15

      Träning F-09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11B


      17:30
    • 16:50

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10A


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08B


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09B


      19:30
    • 19:00

      Sigtuna IF IBK (borta) HJ


      21:00
    • 19:45

      Farsta IBK (borta) HJ


      21:45
    • 20:15

      Huddinge IBS (C) (borta) DJ20/21


      22:15
    • 20:30

      Nattvandring P-07


      00:00
  • 24Lör
    • 08:00

      Väsby AIK (borta) P-11A


      10:00
    • 09:00

      Träning P-12B


      10:00
    • 09:00

      Väsby AIK (B) (borta) P-10A


      11:00
    • 09:15

      Töjnan IBK (hemma) F-09


      10:15
    • 10:00

      Träning F12-13


      11:00
    • 10:15

      Bele Barkarby IF IBF (hemma) F-08


      11:15
    • 11:15

      Sköndals IK (hemma) F-06


      13:15
    • 12:00

      Hässelby SK IBK (A) (borta) P-10A


      13:00
    • 12:00

      Ackers F06 Klubbrummet


      13:15
    • 12:30

      Träning P-12A


      14:00
    • 12:30

      Ängby IF (A) (hemma) F-08


      13:30
    • 12:45

      Hässelby SK IBK (A) (borta) P-06


      14:00
    • 13:30

      Vallentuna IBK (hemma) F-06


      15:30
    • 13:30

      FBI Tullinge (borta) F-05


      15:30
    • 14:00

      Telge SIBK (borta) Dam


      16:00
    • 14:15

      FBI Tullinge (B) (borta) F-09


      15:15
    • 14:15

      Vaxholms IBF (borta) P-07


      16:15
    • 14:15

      IBF Offensiv Lidingö (borta) P-09A


      15:15
    • 14:15

      Bortamatch FBI Tullinge - Åkersberga IBF F09/F10 F-10


      15:15
    • 15:45

      IS Bar Central Nytorget (borta) Herr


      17:45
    • 17:00

      Täby FC (A) (borta) HJ


      19:00
    • 18:45

      Täby FC (A) (hemma) P-05


      20:45
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz1


      10:00
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz2


      11:00
    • 10:15

      Älvsjö AIK IBF (D) (hemma) P-10A


      11:15
    • 10:15

      Matchledare Åkersberga IBF (C) - Älvsjö AIK IBF (D) P-05


      11:15
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz3


      12:00
    • 11:00

      Träning Funkis


      12:00
    • 11:15

      Hässelby SK IBK (E) (hemma) P-09B


      13:15
    • 12:00

      Höstlovscamp Åkersberga IBF


      13:00
    • 13:00

      Ängby IF (borta) P-08B


      14:00
    • 13:15

      Rotebro IS IBK (borta) P-05


      15:15
    • 13:45

      Vallentuna IBK P10 (borta) P-09A


      14:45
    • 14:15

      Stäkets Idrottsförening (hemma) P-08A


      16:15
    • 14:45

      Värmdö IF (B) (borta) F-07


      16:00
    • 15:00

      Danderyds SK IBF (B) (borta) P-09B


      17:00
    • 16:15

      Enebybergs IF (borta) F-10


      17:15
    • 16:30

      Silverdals IF (hemma) P-06


      17:45
    • 18:30

      Träning Motion


      19:30
    • 19:15

      Täby FC (hemma) Dam


      21:30
    • 19:15

      Täby FC (A) (hemma) DJ20/21


      21:15
  • 26Mån
    v.44
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12A


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 16:45

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
    • 21:00

      Träning Herr


      22:30
    • 21:00

      Träning Veteran Herrar


      22:00
  • 27Tis
    • 15:40

      Träning P-11A


      17:00
    • 16:15

      Träning P-10A


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:10

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 17:45

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:15

      Träning F-06


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning P-06


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 17:20

      Fysträning med rörelse, styrka och kondition F-08


      18:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning F-06


      21:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:15
    • 20:30

      Träning Herr


      22:00
  • 30Fre
    • 08:00

      Hallen stängd! Dam


      19:00
    • 08:45

      Scorpions cup 2020 F-07


      00:00
    • 10:00

      Scorpions cup 2020 F-05


      00:00
    • 10:00

      Bele Barkarby IF (hemma) F-05


      10:45
    • 15:15

      RA19/Sigtuna (borta) F-05


      16:00
    • 16:00

      Träning P-08B


      17:30
    • 16:10

      Träning P-11A


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11B


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 16:50

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Scorpions cup P-09B


      00:00
    • 19:00

      Nykvarns IF (hemma) F-05


      19:45
    • 20:00

      Tungelsta IF/Västerhaninge IBK (hemma) HJ


      22:00
  • 31Lör
    • 00:00

      Scorpions cup 2020 F-07


      19:00
    • 00:00

      Scorpions cup 2020 F-05


      14:00
    • Heldag

      Scorpions cup P-09B

    • Heldag

      Scorpions Cup AB P-06

    • 08:00

      Scorpions Cup P-05


      00:00
    • 09:00

      Träning P-12B


      10:00
    • 09:30

      Hammarby P06 (hemma) P-06


      19:30
    • 10:00

      Träning F12-13


      11:00
    • 14:30

      Sargvakt F-06


      17:00
    • 14:45

      Saga P07 (borta) P-06


      15:45
    • 15:00

      Älvsjö AIK IBF (hemma) Dam


      17:00
    • 17:45

      Lidingö P06 (borta) P-06


      18:45