Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om AIK Innebandy P-08

Följ

P-08

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 18:30

      Träning


      20:00
  • 4Fre
    • Heldag

      Storvreta Cup

    • Heldag

      Storvreta Cup A-Kort

    • Heldag

      Storvreta Cup D-kort

    • 12:00

      Bälinge IF P08 (hemma)


      12:40
    • 13:00

      Vallentuna IBK P08 Lag 1 (hemma)


      13:40
    • 17:45

      IBK Sala P08 (borta)


      18:25
    • 21:10

      Västerhaninge IBK P08 (borta)


      21:50
  • 5Lör
    • Heldag

      Storvreta Cup

    • Heldag

      Storvreta Cup A-Kort

    • Heldag

      Storvreta Cup D-kort

    • 08:45

      Täby FC P08 Östra Vit (hemma)


      09:25
    • 11:45

      Sundsvall FBC P08 Öst (hemma)


      12:25
    • 16:35

      Storvreta IBK (hemma)


      17:15
    • 17:25

      FBC Uppsala Ungdom P08 (hemma)


      18:00
  • 6Sön
    • Heldag

      Storvreta Cup

    • Heldag

      Storvreta Cup A-Kort

    • Heldag

      Storvreta Cup D-kort

    • 08:00

      Frötuna IBF P08 (hemma)


      08:40
    • 09:30

      Örebro Innebandy ungdom P08/09 Svart (hemma)


      10:10
    • 14:05

      Skogås Trångsund IBK P08 (borta)


      14:45
    • 15:35

      Frötuna IBF P08 (hemma)


      16:15
    • 17:05

      IK Sirius IBK P08 Domarringen (hemma)


      17:45
  • 7Mån
    v.2
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 18:30

      Träning


      19:30
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 14:00

      Råsunda IS (A) (borta)


      16:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Ekerö IK (A) (hemma)


      12:00
    • 10:00

      Sekretariatet AIK vs Ekerö


      11:00
    • 13:00

      Sekretariatet AIK vs Sköndal


      14:00
    • 13:00

      Sköndals IK (hemma)


      15:00
      Tallbackaskolan
      Serie: Pojk Blå Med-Svår D
      Samlingsinfo: Tallbackaskolan
      Samlingstid: 12:20
      Resultat och referat
  • 14Mån
    v.3
    • 18:30

      Träning


      20:00
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 18:30

      Träning


      19:30
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 14:00

      IBF Offensiv Lidingö (B) (borta)


      16:00
  • 20Sön
    • 13:00

      Inmarsch med herrlaget


      15:00
    • 15:30

      Träningsmatch Vallentuna IBK


      16:30
  • 21Mån
    v.4
    • 18:30

      Träning


      20:00
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 18:30

      Träning


      19:30
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.5
    • 18:30

      Träning


      20:00
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 18:30

      Träning


      19:30
  • 31Tor