Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om AIK Innebandy HJ

Följ

HJ

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 2Ons
    • 19:00

      Träning


      20:45
  • 3Tor
    • 21:00

      Träning


      22:30
  • 4Fre
    • 19:00

      Vallentuna IBK (borta)


      20:30
    • 20:30

      Göransson Cup Innebandy


      00:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Göransson Cup Innebandy

    • 18:15

      Åkersberga IBF (B) (borta)


      19:45
  • 6Sön
    • 00:00

      Göransson Cup Innebandy


      18:00
    • 13:00

      Älvsjö AIK IBF (A) (borta)


      14:30
  • 7Mån
    v.41
    • 21:00

      Träning


      22:30
  • 8Tis
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 9Ons
    • 19:15

      Vallentuna IBK (hemma)


      21:15
  • 10Tor
    • 20:30

      Träning


      22:00
  • 11Fre
    • 20:15

      Ingarö IF (A) (borta)


      22:15
  • 12Lör
    • 18:30

      Bele Barkarby IF IBF (B) (borta)


      20:30
  • 13Sön
    • 15:15

      Arlanda IBK (hemma)


      17:15
  • 14Mån
    v.42
    • 21:00

      Träning


      22:30
  • 15Tis
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 16Ons
    • 19:15

      Järfälla IBK/Ekerö IK (hemma)


      21:15
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 16:30

      Väsby AIK (A) (hemma)


      18:30
      Ulriksdalshallen
      Serie: Pantamera Herrjuniorer division 2 norra
      Samlingsinfo: Kom i tid!
      Samlingstid: 15:30
      Resultat och referat
    • 18:00

      Högdalens AIS (hemma)


      20:00
  • 21Mån
    v.43
    • 21:00

      Träning


      22:30
  • 22Tis
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 23Ons
    • 20:45

      Träning


      22:30
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 20:15

      Match JAS Rotebro-AIK


      22:00
    • 20:15

      Rotebro IS IBK (borta)


      22:15
  • 26Lör
    • 17:30

      Tungelsta IF (A) (borta)


      19:30
    • 17:30

      Hässelby SK IBK (A) (borta)


      19:30
  • 27Sön
    • 11:30

      Täby FC (B) (hemma)


      13:30
  • 28Mån
    v.44
    • 21:00

      Träning


      22:30
  • 29Tis
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 30Ons
    • 20:45

      Träning


      22:30
  • 31Tor