Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Westermalms IF HK

Följ

Westermalms IF HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.52
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.1
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:30

      Träning P14


      12:00
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.2
  • 11Tis
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      18:15
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 18:00

      Träning F11


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      20:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Rimbo HK Roslagen (borta) F11


      12:00
      Sparbankshallen Rimbo
      Serie: F11 Nivå 3 Öst
      Samlingstid: 07:30
      Anteckning: Två matcher dels mot Rimbo 1000 och därefter mot Huddinge 1100.

      Kom ombytta, glöm ej matchställ och egen vattenflaska

      Återkommer kring övriga Covidanpassade regler när förbundet har meddelat vad som gäller men
      Vaccinpass kan vara bra att ha.

      Samling vid S:t Erikshallen kl 0830
      Samling i Sparbankshallen Rimbo 0930
      Resultat och referat
    • 10:30

      Träning P13


      12:15
    • 10:30

      Träning P14


      12:00
    • 11:00

      Årsta AIK HF Gul (hemma) F11


      13:00
    • 13:00

      Bålsta IF (borta) P11


      15:00
    • 14:00

      Spånga HK (hemma) P11


      16:00
  • 16Sön
    • 13:10

      Skuru IK 2 (hemma) P13


      15:10
  • 17Mån
    v.3
  • 18Tis
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      18:15
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 18:00

      Träning F11


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      20:00
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning P11


      10:30
    • 09:00

      Träning F11


      10:30
    • 10:30

      Träning P13


      12:15
    • 10:30

      Träning P14


      12:00
    • 13:00

      Bålsta IF (borta) Damer


      15:00
    • 17:15

      Sannadals HK (borta) Herrar


      19:15
  • 23Sön
    • 12:00

      HK Silwing-Troja 2 (borta) P13


      14:00
  • 24Mån
    v.4
  • 25Tis
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P13


      20:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot westermalm/djurgårdshov p08 P14


      19:30
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      18:15
    • 18:15

      Träning P11


      19:30
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Träning F11


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      20:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:30

      Träning P14


      12:00
    • 11:00

      Rimbo HK Roslagen (borta) P11


      13:00
    • 13:45

      Vallentuna HK (borta) P14


      15:45
  • 30Sön
    • 11:05

      Huddinge HK 3 (hemma) P13


      13:00
    • 12:20

      Ösmo GIF HK (hemma) Herrar


      14:20
    • 13:50

      Täby HBK (hemma) Damer


      15:50
    • 15:20

      Lidingö SK Blå (hemma) F11


      18:00
    • 17:10

      Huddinge HK 3 (hemma) F11


      19:10
  • 31Mån
    v.5