Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valinge IF

Följ

Valinge IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Valinge IF
Välj lag/grupp

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
      Valinge IP
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Dam träning Valinge IF


      20:00
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Boule med Valinge IF Valinge IF


      20:00
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
  • 11Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Frillesås FF Grön (hemma) P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07/08


      19:30
  • 12Fre
    • 16:00

      Träningsläger P-09


      23:00
    • 16:00

      Fotbollsläger P-07/08


      00:00
    • 16:00

      Träningsläger P-10


      22:00
    • 16:00

      Träning P-12


      00:00
    • 16:00

      Läger P-11


      22:00
    • 16:00

      Träning F-12


      23:59
    • 16:00

      Träningsläger F-10


      21:00
  • 13Lör
    • 00:00

      Fotbollsläger P-07/08


      15:00
    • 00:00

      Träning P-12


      15:00
    • 07:00

      Träning F-12


      15:00
    • 07:30

      Träning P-10


      15:00
    • 07:30

      Träningsläger Valinge P-09


      15:00
    • 08:00

      Träning P-11


      15:00
    • 08:00

      Träningsläger P-13


      15:00
    • 08:30

      Träningsläger F-10


      15:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Kungsbacka IF (borta) P-11


      02:00
    • 11:00

      IF Böljan Falkenberg (borta) F-12


      13:00
    • 17:30

      Onsala BK Vit (hemma) P-10


      19:30
    • 19:00

      Lerkils IF (hemma) P-09


      22:00
  • 15Mån
    v.33
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Boule med Valinge IF Valinge IF


      20:00
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Trönninge BK (hemma) F-12


      20:00
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Varbergs BoIS FC (hemma) P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Derome-Åskloster FF (hemma) P-07/08


      20:30
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 10:00

      Tofta GIF (hemma) P-11


      12:00
    • 10:30

      Halmstads BK (borta) P-09


      12:30
    • 13:30

      Poolspel P-13


      15:00
    • 17:00

      Kungsbacka IF Vit (hemma) F-10


      19:00
  • 22Mån
    v.34
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Boule med Valinge IF Valinge IF


      20:00
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      SRG Himledalen (borta) F-12


      20:00
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07/08


      19:30
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 11:00

      Kungsbacka IF Blå (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      Varbergs BoIS FC Grön (hemma) P-10


      13:00
  • 28Sön
    • 11:30

      Åsa IF Gul (borta) P-12


      13:30
    • 14:00

      Kvibille BK (borta) P-07/08


      16:00
    • 17:30

      HGH FC (hemma) P-09


      19:30
    • 18:00

      Trönninge BK (borta) P-11


      20:00
  • 29Mån
    v.35
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Boule med Valinge IF Valinge IF


      20:00
  • 31Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Skrea IF svart (borta) P-09


      21:00