Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valinge IF

Följ

Valinge IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Valinge IF
Välj lag

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Boule Valinge IF


      20:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:00

      Trönninge BK (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag F-12


      11:30
    • 10:00

      Kungsbacka IF Blå (hemma) F-10


      11:30
    • 11:15

      BK Astrio Gul (borta) P-09


      13:15
  • 7Sön
    • 10:30

      Kung Karl Bollklubb /Horred (hemma) P-07/08


      12:30
    • 13:00

      Motståndare (hemma) P-13


      14:00
    • 14:45

      Motståndare (hemma) P-13


      15:45
    • 18:00

      Vinbergs IF (hemma) P-10


      20:00
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Boule Valinge IF


      20:00
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Lilla Träslövs FF Vit (hemma) P-09


      20:00
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:30

      Sammadrag P-11


      11:30
    • 13:00

      Kullavik IF 1 (borta) F-10


      14:30
    • 13:30

      IFK Fjärås Vit (borta) P-10


      15:30
  • 14Sön
    • 00:00

      Vinbergs IF (hemma) P-07/08


      02:00
  • 15Mån
    v.25
  • 16Tis
    • Heldag

      Träning F-12

    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Boule Valinge IF


      20:00
  • 17Ons
    • 18:30

      Åsa IF Svart (hemma) P-10


      20:30
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 18:00

      Åsa IF Svart (hemma) F-10


      19:30
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 13:00

      Trönninge BK (hemma) P-12


      16:00
    • 14:00

      Onsala BK blå (borta) P-07/08


      16:00
    • 15:00

      Motståndare (hemma) P-13


      16:00
  • 22Mån
    v.26
  • 23Tis
    • 17:00

      Plansektionsmöte Valinge IF


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Boule Valinge IF


      20:00
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Trönninge BK Grön (hemma) P-09


      20:00
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 12:00

      IF Böljan Falkenberg P 10 Blå (borta) P-10


      14:00
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.27
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Boule Valinge IF


      20:00
      Valinge IP
    • 19:00

      Valinge-Derome DFF B möter Norvalla Valinge IF


      21:00