Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås SK Bandyklubb CCM Cup

Följ

CCM Cup

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Västerås SK Bandyklubb
Bandy
CCM Cup

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 08:00

      Sirius (hemma)


      08:50
    • 08:50

      VSK P14 (hemma)


      09:40
    • 10:00

      Tillberga P15 (hemma)


      10:50
      Serie: P15 Grupp A
      Resultat och referat
    • 10:50

      Edsbyn (hemma)


      11:40
    • 12:00

      Vänersborg (hemma)


      12:50
    • 12:50

      LAIK (hemma)


      13:40
    • 14:00

      VSK P15 (hemma)


      14:50
    • 14:50

      Stabaek P14 (hemma)


      15:40
    • 16:00

      VSK P15 (hemma)


      16:50
    • 21:20

      Vänersborg (hemma)


      22:10
    • 22:10

      GT76 (hemma)


      23:00
    • 23:00

      Stabaek P15 (hemma)


      23:50
  • 2Lör
    • 08:00

      Stabaek P14 (hemma)


      08:50
    • 08:50

      Ullevål (hemma)


      09:40
    • 10:00

      Hauger (hemma)


      10:50
    • 10:50

      Kalix (hemma)


      11:40
    • 12:00

      Tillberga P14 (hemma)


      12:50
    • 12:50

      UNIK (hemma)


      13:40
    • 14:00

      Tillberga P15 (hemma)


      14:50
    • 14:50

      Ready (hemma)


      15:40
    • 16:00

      Sirius (hemma)


      16:50
    • 16:50

      VSK P14 (hemma)


      17:40
    • 18:00

      GT76 (hemma)


      18:50
    • 18:50

      Ready (hemma)


      19:40
    • 20:00

      VSK P14 (hemma)


      20:50
    • 20:50

      Stabaek P14 (hemma)


      21:40
    • 22:00

      Stabaek (hemma)


      22:50
    • 22:50

      LAIK (hemma)


      23:40
  • 3Sön
    • 08:00

      Ullevål (hemma)


      08:50
    • 08:50

      UNIK (hemma)


      09:40
    • 10:00

      Ready (hemma)


      10:40
    • 10:50

      VSK P15 (hemma)


      11:40
    • 12:00

      Stabaek 14 (hemma)


      12:50
    • 13:10

      Kalix (hemma)


      14:00
    • 14:20

      Vänersborg (hemma)


      15:30
    • 15:50

      LAIK (hemma)


      17:00
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 20:00

      Ledarträning


      21:00
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 20:00

      Ledarträning


      21:00
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör