Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås IK Ungdom Team-10

Följ

Team-10

Följ oss för uppdateringar
Följ
Västerås IK Ungdom
Ishockey
Team-10

November 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.44
    • 10:00

      Sala HK (borta)


      12:00
    • 10:30

      IFK Arboga IK (borta)


      12:30
    • 11:00

      Kumla HC Black Bulls 2 (borta)


      13:00
    • 13:20

      Kumla HC Black Bulls 1 (hemma)


      15:20
  • 2Mån
    v.45
    • 18:30

      Träning


      19:50
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 3Tis
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 11:10

      Träning


      15:20
  • 9Mån
    v.46
    • 18:30

      Träning


      19:50
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 10Tis
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 13Fre
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 13:20

      Träning


      15:20
  • 16Mån
    v.47
    • 18:30

      Träning


      19:50
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 17Tis
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 18Ons
    • 18:40

      Träning


      19:50
  • 19Tor
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 20Fre
    • 17:40

      Träning


      19:00
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 13:20

      Montreal Candadiens (hemma)


      14:20
    • 13:20

      New York Rangers (hemma)


      14:20
    • 13:20

      Träning


      16:00
    • 13:50

      Edmonton Oilers (hemma)


      14:50
    • 13:50

      Boston Bruins (hemma)


      14:50
    • 14:20

      Chicago Blackhawks (hemma)


      15:20
    • 14:20

      Detroit Redwings (hemma)


      15:20
    • 14:50

      Montreal Candadiens (hemma)


      15:50
    • 14:50

      Edmonton Oilers (hemma)


      15:50
    • 15:30

      Edmonton Oilers (hemma)


      16:30
    • 15:30

      New York Rangers (hemma)


      16:30
    • 16:00

      Boston Bruins (hemma)


      17:00
    • 16:00

      Toronto Maple Leafs (hemma)


      17:00
  • 23Mån
    v.48
    • 18:30

      Träning


      19:50
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 24Tis
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 25Ons
    • 18:40

      Bandyträning


      19:50
  • 26Tor
    • 17:20

      Träning


      18:35
    • 17:40

      Träning


      19:50
  • 27Fre
    • 17:00

      Bandyträning


      18:30
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 11:10

      Montreal Candadiens (hemma)


      12:10
    • 11:10

      Chicago Blackhawks (hemma)


      12:10
    • 11:10

      Träning


      15:20
      Kvarbackahallen
      Anteckning: 4-4 Tournament. Kommer du?
      Samling 40min innan matchstart i respektive lag.
      Spelschema finns under dokument och i kalendern.
      Medtag mat/mellis
      Målvakterna tar med sig utrustning för att stå ev spela ute!, Grabbarna pratar ihop sig om någon annan vill stå.
    • 11:50

      Edmonton Oilers (hemma)


      12:50
    • 11:50

      Chicago Blackhawks (hemma)


      12:50
    • 12:50

      Chicago Blackhawks (hemma)


      13:50
    • 12:50

      Edmonton Oilers (hemma)


      13:50
    • 13:30

      Boston Bruins (hemma)


      14:30
    • 13:30

      Edmonton Oilers (hemma)


      14:30
    • 14:30

      Toronto Maple Leafs (hemma)


      15:30
  • 30Mån
    v.49
    • 18:30

      Träning


      19:50
    • 19:00

      Träning


      20:00