Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerhaninge IBK

Följ

Innebandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
    • 16:45

      Träning P10-12


      18:15
    • 18:00

      Träning F06-07


      19:15
    • 19:45

      Tyresö Trollbäcken IBK (hemma) HJ


      21:45
  • 3Lör
    • 09:00

      Tumba GOIF (borta) F09-10


      11:00
    • 09:00

      Ingarö IF (A) (hemma) P10-12


      10:00
    • 10:00

      Salems IF (hemma) P08-09


      11:00
    • 10:15

      Älvsjö AIK IBF (borta) P06-07


      11:15
    • 10:15

      Tyresö Trollbäcken IBK (borta) F04-05


      12:15
    • 11:15

      Träning Innebandyskola


      12:15
    • 12:15

      Träning F12-13


      13:15
    • 13:45

      Skogås/Trångsunds IBK (A) (hemma) A-lag Herrar


      15:45
    • 15:15

      Täby FC (A) (hemma) F04-05


      17:15
  • 4Sön
    • 10:00

      Kickoff knatteligan F12-13


      14:00
    • 17:15

      Nyboda IBK (hemma) Oldboys


      19:15
  • 5Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning P06-07


      18:40
    • 17:50

      Träning HJ


      19:40
    • 19:00

      Träning P08-09


      20:30
    • 19:10

      Träning F04-05


      21:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 16:45

      Träning HJ


      18:20
    • 17:00

      Träning P06-07


      18:20
    • 17:50

      Träning F04-05


      19:40
    • 18:50

      JAS-träning TIF/VHIBK HJ


      21:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:45

      Träning P10-12


      18:15
    • 19:45

      Farsta IBK (hemma) HJ


      21:45
  • 10Lör
    • 11:15

      Träning Innebandyskola


      12:15
    • 11:45

      Huddinge IBS (hemma) F09-10


      13:45
    • 12:00

      Tyresö Trollbäcken IBK (A) (borta) P10-12


      13:00
    • 12:15

      Träning F12-13


      13:15
    • 17:00

      Nacka Wallenstam IBK (B) (borta) P08-09


      18:00
  • 11Sön
    • 14:45

      Skogås/Trångsunds IBK (A) (borta) Oldboys


      16:45
  • 12Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P06-07


      18:40
    • 17:50

      Träning HJ


      19:40
    • 19:00

      Träning P08-09


      20:30
    • 19:10

      Träning F04-05


      21:00
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 16:45

      Träning HJ


      18:20
    • 17:00

      Träning P06-07


      18:20
    • 17:50

      Träning F04-05


      19:40
    • 19:10

      JAS-träning TIF/VHIBK HJ


      21:00
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      Tumba GOIF (hemma) P10-12


      11:00
    • 10:00

      Huddinge IBS (B) (hemma) P10-12


      12:00
    • 11:00

      FBI Tullinge (A) (hemma) P08-09


      12:00
    • 11:15

      Träning Innebandyskola


      12:15
    • 12:00

      Täby FC (B) (hemma) F04-05


      14:00
    • 12:15

      Träning F12-13


      13:15
    • 19:00

      FBI Tullinge (B) (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 18Sön
    • 11:30

      Fullersta IBK (B) (borta) B-lag Herrar


      13:30
    • 17:15

      Täby FC (C) (borta) F06-07


      18:45
  • 19Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning P06-07


      18:40
    • 17:50

      Träning HJ


      19:40
      Åbyhallen
      Anteckning: Klara för löpning 17:50
      Halltid 18:20-19:40
    • 19:00

      Träning P08-09


      20:30
    • 19:10

      Träning F04-05


      21:00
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:45

      Träning HJ


      18:20
    • 17:00

      Träning P06-07


      18:20
    • 17:50

      Träning F04-05


      19:40
    • 19:10

      JAS-träning TIF/VHIBK HJ


      21:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:45

      Träning P10-12


      18:15
    • 18:00

      Träning F06-07


      19:20
    • 19:30

      Skogås/Trångsunds IBK (hemma) P06-07


      20:30
    • 20:00

      Täby FC (borta) HJ


      22:00
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 09:00

      Skogås/Trångsunds IBK (borta) F09-10


      11:00
    • 16:00

      Sköndals IK A (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:15

      Hammarby IF IBF (hemma) Oldboys


      18:15
    • 17:30

      Huddinge IBS (hemma) F04-05


      19:30
    • 18:45

      Farsta IBK (B) (hemma) HJ


      20:45
  • 26Mån
    v.44
    • 00:00

      Beställning Laghoodie P10-12


      23:00
    • 17:00

      Träning P06-07


      18:40
    • 17:50

      Träning HJ


      19:40
    • 19:10

      Träning F04-05


      21:00
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 16:45

      Träning HJ


      18:20
    • 17:00

      Träning P06-07


      18:20
    • 17:50

      Träning F04-05


      19:40
    • 19:10

      JAS-träning TIF/VHIBK HJ


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 08:00

      Scorpions Cup F04-05


      00:00
    • 09:45

      Scorpion cup F06-07


      00:00
    • 16:00

      Scorpions Cup P06-07


      00:00
    • 16:45

      Träning P10-12


      18:15
    • 20:00

      Åkersberga IBF (borta) HJ


      22:00
  • 31Lör