Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppsala PBK
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Uppsala PBK.
Uppsala PBK
Följ oss för uppdateringar
... en komplettering till anmälan till KM den 16 november!
*) Det kommer att finnas tillgång till pyttipanna med ägg och rödbetor, inkl. måltidsdryck för 80 SEK när vi spelar KM-et. Ni som vill boka er för det kompletterar det med en "etta" på lappen under rubriken mat. Vissa kanske redan har det ifyllt redan.
*) Likaledes, de som har bil, och kan eventuellt ta med spelare som saknar detsamma, gör likadant under rubriken bil, med en "etta".
De som vet med sig att de inte kommer att komma ihåg detta, eller inte kommer ner till hallen i närtid, kan sms:a 073 595 40 63, och meddela mig rätt siffror, så för jag in det i dokumentet! Glöm inte tala om vem du är, i så fall!
Det finns även några lediga platser kvar för tävling!
Klicka här för att komma till kompletteringen! ...
//redaktör J O Öberg
| Riksserien omg #1 | 8 sep, 10:00 |
| Riksserien omg #2 | 22 sep, 10:00 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera