Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppåkra IF

Följ

Uppåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
  • 4Ons
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
  • 5Tor
    • 08:00

      Eskilscupen F06


      00:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
  • 6Fre
    • Heldag

      Eskilscupen F06

    • 15:00

      Motståndare (hemma) P09


      20:00
    • 18:30

      Svedala IF blå (hemma) F09


      20:30
  • 7Lör
    • Heldag

      Eskilscupen F06

    • 08:00

      Borgeby Cup F12/13


      17:00
    • 09:15

      Motståndare (hemma) P09


      15:00
    • 10:45

      Träning Damer, senior


      12:00
    • 11:30

      Dalby GIF vit (hemma) P11


      13:30
    • 12:30

      Borgeby Cup F09


      17:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Eskilscupen F06


      19:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Veberöds AIF (hemma) U16


      13:00
    • 11:00

      Lunds FF (borta) F07


      13:00
    • 11:00

      Hörby FF (hemma) F09


      13:00
    • 17:00

      Dalby GIF / Genarps IF (borta) Oldboys


      19:00
  • 9Mån
    v.32
    • 10:00

      Sommarfotboll 2021 F09


      14:00
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
  • 10Tis
    • 10:00

      Sommarfotboll 2021 F09


      14:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 18:00

      Träning F09


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
  • 11Ons
    • 10:00

      Sommarfotboll 2021 F09


      14:00
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
  • 12Tor
    • 10:00

      Sommarfotboll 2021 F09


      14:00
    • 17:00

      Motståndare (borta) P09


      20:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 18:00

      Träning F09


      19:30
    • 18:00

      Lunds BOIS (borta) P08


      20:00
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • Heldag

      Inställd! Wormocupen F09

    • 09:30

      Oxie SK vit (borta) P10


      11:30
    • 09:30

      Lunds BK vit (hemma) P12


      11:30
    • 09:30

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (hemma) F12/13


      11:30
    • 10:00

      Linero IF röd (borta) F10/11


      11:30
    • 10:00

      BK Höllviken 2 (borta) F12/13


      12:00
    • 11:00

      Skegrie BK vit (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Sjöbo IF vit (hemma) P12


      13:00
    • 12:00

      Malmö IKF (borta) P11


      14:00
    • 13:00

      FC Staffanstorp (borta) Damer, senior


      15:00
    • 14:00

      Klågerups GIF (borta) Herrar, seniorer


      16:00
  • 15Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Träning F14/15


      11:00
    • 10:00

      IFK Klagshamn blå (borta) F09


      12:00
    • 10:00

      Furulunds IK gul (borta) P11


      12:00
    • 10:00

      Limhamns FF röd (hemma) P11


      12:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Torns IF (hemma) F08


      13:00
    • 11:00

      Ariana FC (borta) P12


      13:00
    • 11:00

      Dalby GIF vit (borta) F12/13


      13:00
    • 11:00

      Träning P14


      12:00
    • 11:00

      Torns IF (hemma) F09


      12:00
    • 11:30

      Harlösa IF (hemma) F10/11


      13:00
    • 12:30

      Träning P08


      14:00
    • 12:30

      Internmatcher P09


      14:00
    • 13:00

      Harlösa IF (hemma) P07


      15:00
    • 17:00

      Lunds SK (hemma) Oldboys


      19:00
  • 16Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Lunds BK blå (hemma) P08


      20:00
    • 18:00

      Malmö City FC svart (hemma) P10


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:30

      ledarmöte F08


      21:00
  • 18Ons
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:35
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
  • 19Tor
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      IF Lödde (borta) F09


      19:30
    • 17:30

      Match med F09, Lödde IF (b) F10/11


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F09


      19:30
    • 18:00

      Borstahusens BK (borta) P11


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 20:00

      Torns IF (borta) Oldboys


      22:00
  • 20Fre
    • 17:00

      Utdelning av lapp om försäljningen av toalettpapper P07


      19:00
    • 19:00

      Västra Ingelstad IS (hemma) Herrar, seniorer


      21:00
    • 19:00

      Bollkalle P09


      21:00
  • 21Lör
    • Heldag

      Träning P14

    • 09:00

      Uppåkra Bilia Cup F14/15


      16:00
    • 09:30

      Lunds BOIS (hemma) F12/13


      10:30
    • 09:30

      IF Limhamn Bunkeflo 1 (hemma) F12/13


      10:30
    • 10:00

      Vellinge IF röd (borta) F09


      12:00
    • 10:00

      GOF IF (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC vit (hemma) P11


      12:00
    • 11:00

      Malmö City FC gul (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Svedala IF vit (borta) P12


      13:00
    • 11:00

      Lunds SK (hemma) P12


      13:00
    • 11:30

      Sjöbo IF (hemma) P10


      13:30
    • 12:00

      Furulunds IK (borta) F07


      14:00
    • 14:00

      Motståndare (borta) P09


      16:30
    • 15:00

      Bjärreds IF blå (borta) P08


      17:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 09:00

      Bilia cup P15


      13:30
    • 09:30

      Knattespelen HT21 P13


      12:00
    • 10:00

      Hörby FF (hemma) P11


      12:00
    • 10:15

      Knattespelen HT21 P13


      12:45
    • 10:45

      Södra Sandby IF blå (borta) P12


      12:45
    • 10:45

      Knattespelen HT21 P13


      13:15
    • 11:00

      Lunds BK (hemma) F09


      13:00
    • 11:00

      Träning P14


      12:00
    • 11:30

      IF Lödde (borta) F10/11


      13:00
    • 11:30

      FC Möjligheten 2 (hemma) P11


      13:30
    • 12:00

      Kvarnby IK röd (borta) F12/13


      13:00
    • 13:00

      Kävlinge Harrie FF blå (hemma) P10


      15:00
    • 14:00

      Furulunds IK (hemma) Damer, senior


      16:00
    • 15:00

      Kickoff F07 & F08 F07


      20:00
    • 15:00

      Kickoff F07 & F08 F08


      20:00
    • 16:00

      BK Höllviken (borta) U19


      18:00
  • 23Mån
    v.34
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Hardeberga BK röd (hemma) P10


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:00

      Klågerups GIF (hemma) F10/11


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Kävlinge Harrie FF röd (borta) P07


      21:00
  • 25Ons
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:35
    • 18:30

      Blentarps BK (borta) F06


      20:30
    • 18:30

      MATCH Blentarp - UIF F06


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:30

      KSF Prespa Birlik (hemma) U19


      21:30
  • 26Tor
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Askeröds IF (hemma) F07


      20:00
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 27Fre
    • 18:30

      Hyllie IK (borta) U16


      20:30
    • 18:30

      Vellinge IF blå (hemma) F09


      20:30
  • 28Lör
    • 09:30

      FC Bellevue (hemma) F12/13


      11:00
    • 09:30

      Lilla Torg FF vit (hemma) F12/13


      11:00
    • 10:00

      Löberöds IF (borta) P10


      12:00
    • 10:00

      IF Limhamn Bunkeflo B2 (borta) P11


      12:00
    • 11:00

      Kvarnby IK blå (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Arlövs BI (hemma) P12


      13:00
    • 11:00

      FC Staffanstorp blå (hemma) F12/13


      12:30
    • 12:00

      Maglasäte IF svart (borta) F09


      14:00
    • 12:00

      Lunds FF (borta) F06


      14:00
    • 12:00

      Match med F09, Maglasäte IF (b) F10/11


      13:30
    • 12:30

      Harlösa IF (hemma) P09


      14:30
    • 12:30

      Torna Hällestads IF (hemma) P12


      14:30
    • 12:30

      Södra Sandby IF vit (hemma) P12


      14:30
    • 14:00

      Janstorps AIF (borta) Damer, senior


      16:00
    • 14:00

      Skanör Falsterbo IF (borta) Herrar, seniorer


      16:00
  • 29Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 09:00

      STU 1 F07


      11:45
    • 09:30

      Södra Sandby IF blå (borta) P11


      11:30
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Träning F14/15


      11:00
    • 10:00

      2 matcher (hemma) P14


      13:45
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Dalby GIF (hemma) F08


      13:00
    • 11:00

      Beddingestrands IF (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Åkarps IF 2 (hemma) P10


      13:00
    • 11:00

      2 matcher (hemma) P14


      14:00
    • 11:00

      Dalby GIF (hemma) F09


      13:00
    • 13:30

      IF Lödde (borta) P07


      15:30
    • 13:30

      Malmö City FC gul blå (borta) P11


      15:30
    • 14:00

      Torns IF svart (borta) P08


      16:00
    • 16:00

      Torna Hällestads IF (borta) F10/11


      17:30
  • 30Mån
    v.35
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:30

      Oxie SK (hemma) U19


      21:30
  • 31Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      FC Rosengård - Hoffenheim F07


      21:00
    • 19:00

      FC Rosengård - Hoffenheim F08


      21:00