Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppåkra IF

Följ

Uppåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
    • 10:30

      Internmatch P07


      12:00
    • 17:00

      UIF (hemma) P09


      18:30
  • 2Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 11:00

      Träning P09


      12:30
    • 12:00

      Intern match P12


      13:30
    • 17:00

      Träningsmatch F07


      20:00
  • 3Mån
    v.18
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:45
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:45
  • 5Ons
    • 17:20

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
      Uppåkravallen Konstgräs
    • 17:30

      Träning P13


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning Damer, senior


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 7Fre
    • 17:15

      Motståndare (borta) P09


      20:00
    • 18:30

      Träningsmatch Torns IF P08


      20:00
  • 8Lör
    • 10:00

      Klågerups GIF (hemma) F10/11


      11:30
    • 11:00

      Åkarps IF (hemma) F09


      12:30
    • 11:00

      Träningsmatch F08


      12:45
    • 13:00

      Åkarps IF (hemma) U19


      15:00
    • 13:00

      Åkarps IF (hemma) U16


      15:00
    • 14:00

      Motståndare (hemma) P09


      15:15
  • 9Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 09:30

      Träningsmatch hemma mot Dalby P10


      11:15
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch F12/13


      12:00
    • 10:45

      Träningsmatch hemma mot Dalby P10


      12:30
    • 11:00

      Träning P14


      12:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Åkarps IF (hemma) F10/11


      12:30
    • 12:00

      Intern match P12


      13:30
    • 12:30

      UIF - Nike P09


      14:15
    • 13:00

      Träningsmatch mot Eslöv P07


      16:00
    • 13:45

      Motståndare (hemma) P09


      15:30
    • 15:00

      Träningsmatch Staffanstorp F06


      17:00
    • 15:00

      Träningsmatch F07


      19:00
  • 10Mån
    v.19
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:45
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:45
  • 12Ons
    • 17:20

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 13Tor
    • 09:30

      Träningsmatch P12


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch Åkarp IF P12


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch Lund FF P12


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatch Åkarp IF P12


      12:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 08:30

      Äventyrspark P09


      17:00
    • 09:30

      Träningsmatch F08


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch Dösjebro F06


      12:30
    • 11:00

      Träning F09


      12:30
    • 11:00

      Träning F10/11


      12:30
    • 11:00

      Träningsmatch Linero P08


      13:00
  • 16Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Åkarps IF (borta) F10/11


      11:30
    • 11:00

      Träning P14


      12:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Träning P09


      12:30
  • 17Mån
    v.20
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:45
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:45
  • 19Ons
    • 17:20

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning Damer, senior


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:30

      FC Staffanstorp blå (hemma) F12/13


      11:30
    • 09:30

      Södra Sandby IF vit (hemma) P12


      11:30
    • 09:30

      Furulunds IK gul (hemma) P11


      11:30
    • 10:00

      Hyllie IK (borta) F12/13


      12:00
    • 10:00

      Motståndare (hemma) P09


      11:30
    • 11:00

      Dalby GIF (borta) F10/11


      12:30
    • 11:00

      Liria IF (hemma) P12


      13:00
    • 13:00

      Löberöds IF (hemma) U16


      15:00
    • 13:00

      Veberöds AIF (borta) P07


      15:00
    • 14:00

      FC Rosengård (borta) F12/13


      16:00
    • 15:15

      Lunds BOIS P08 (borta) P08


      17:15
  • 23Sön
    • 00:00

      Malmö IKF (borta) F12/13


      02:00
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Kulladals FF blå (borta) P11


      12:00
    • 10:00

      Torns IF svart (borta) P11


      12:00
    • 11:00

      Träning P14


      12:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      IF Limhamn Bunkeflo 1 (hemma) F08


      13:00
    • 11:00

      Svedala IF vit (borta) F10/11


      12:30
    • 11:00

      FC Möjligheten (hemma) F09


      13:00
    • 11:00

      IF Limhamn Bunkeflo 1 (hemma) F09


      13:00
    • 11:30

      Lunds FF svart (borta) P09


      13:30
    • 13:00

      Oxie SK grå (hemma) P09


      15:00
    • 13:00

      Skanör Falsterbo IF (hemma) U19


      15:00
    • 13:00

      Skurups AIF (hemma) F07


      15:00
    • 14:00

      Lilla Torg FF (borta) Damer, senior


      16:00
    • 17:00

      Blentarps BK (borta) F06


      19:00
  • 24Mån
    v.21
    • 17:20

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:45
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:45
  • 26Ons
    • 17:20

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning Damer, senior


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 28Fre
    • 18:00

      GIF Nike blå (hemma) F10/11


      19:30
    • 18:30

      GOF IF (hemma) P09


      20:30
  • 29Lör
    • 09:00

      Malmö City FC gul blå (borta) P12


      11:00
    • 09:30

      Dalby GIF blå (hemma) F12/13


      11:30
    • 10:30

      GIF Nike röd (borta) F12/13


      12:30
    • 11:00

      Hörby FF (borta) F07


      13:00
    • 11:00

      IFK Klagshamn blå (hemma) F12/13


      13:00
    • 11:00

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (borta) P07


      13:00
    • 11:00

      Lunds BK blå (hemma) P08


      13:00
    • 11:00

      Trollenäs IF röd (hemma) P12


      13:00
    • 11:00

      Borgeby FK rosa (hemma) F09


      12:30
    • 13:00

      Åkarps IF (borta) U19


      15:00
    • 14:00

      Lunds BOIS (hemma) Damer, senior


      16:00
    • 14:00

      Arlövs BI (hemma) Herrar, seniorer


      16:00
    • 16:15

      Kvarnby IK (borta) U16


      18:15
  • 30Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Lunds BK (hemma) F10/11


      11:30
    • 10:00

      Svedala IF vit (borta) P12


      12:00
    • 10:00

      Hyllie IK grön/svart (hemma) P11


      12:00
    • 10:00

      Husie IF vit (borta) F09


      12:00
    • 11:00

      Träning P14


      12:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:30

      Bjärreds IF blå (hemma) P07


      13:30
    • 11:30

      Malmö City FC gul blå (hemma) P11


      13:30
    • 13:00

      FC Rosengård (borta) F08


      15:00
    • 15:00

      Lilla Torg FF vit (borta) P09


      17:00
    • 15:30

      IF Limhamn Bunkeflo B2 (borta) P11


      17:30
  • 31Mån
    v.22