Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ånge IK

Följ

Ånge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Ånge IK
Välj lag

Januari 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.52
  • 2Sön
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
  • 3Mån
    v.1
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag div 2


      19:15
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 19:30

      Brunflo IK (borta) U16


      21:45
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
  • 6Tor
    • 13:00

      Träning J18


      14:15
    • 13:00

      Träning U16


      14:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag div 2


      19:30
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 11:00

      Träningsmatch U12


      13:00
    • 14:00

      Timrå IK (borta) U13


      16:00
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
  • 10Mån
    v.2
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:15

      Träning A-lag div 2


      20:15
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag div 2


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 19:30

      AIK-Hockey Härnösand (hemma) A-lag div 2


      21:30
  • 15Lör
    • 10:00

      Järveds IF/Svedjeholmens IF (hemma) U16


      12:15
      Kastberghallen i Ånge
      Serie: U16 J/H Medelpad Ångermanland
      Resultat och referat
    • 12:30

      Try-Out + Info Hockeygym


      15:45
    • 14:15

      Try-Out J18


      15:45
    • 15:00

      IF Sundsvall Hockey (borta) U12


      16:45
  • 16Sön
    • 12:00

      AIK Härnösand/ Kramfors /Sollefteå HK (borta) U16


      14:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
  • 17Mån
    v.3
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:15

      Träning A-lag div 2


      20:15
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Njurunda SK (hemma) J18


      21:45
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag div 2


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Kovlands Ishf 1 (hemma) U12


      12:00
    • 13:15

      Brunflo IK (hemma) U16


      15:30
  • 23Sön
    • 00:00

      Sollefteå HK (borta) J18


      00:00
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
  • 24Mån
    v.4
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:15

      Träning A-lag div 2


      20:15
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
  • 26Ons
    • 00:00

      Östersunds IK (borta) J18


      00:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag div 2


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
  • 28Fre
    • 19:30

      IFK Strömsund (borta) Div 3


      20:30
  • 29Lör
    • 00:00

      IF Sundsvall Hockey Blå (borta) U13


      00:00
    • 00:00

      KB65 HK (hemma) J18


      00:00
  • 30Sön
    • 13:30

      AIK Härnösand/ Kramfors /Sollefteå HK (hemma) U16


      15:45
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
  • 31Mån
    v.5
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag div 2


      19:15
    • 19:30

      Svegs IK (hemma) Div 3


      20:30
    • 19:30

      Träning J18


      20:30