Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ånge IK

Följ

Ånge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Ånge IK
Välj lag

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:15

      Träning A-lag div 2


      20:15
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Kovlands IshF (hemma) J18


      22:00
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag div 2


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Div 3


      22:00
  • 5Fre
    • 11:00

      Cup U13


      19:00
    • 19:30

      Sollefteå HK (hemma) A-lag div 2


      21:30
    • 19:30

      Näldens IF (borta) Div 3


      20:30
  • 6Lör
    • 09:00

      Cup U13


      19:00
  • 7Sön
    • 09:00

      Cup U13


      19:00
    • 15:00

      Kovland IshF (borta) U16


      17:15
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
  • 8Mån
    v.45
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:30

      Kramfors-Alliansen (hemma) A-lag div 2


      21:30
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Östersunds IK (borta) J18


      21:45
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag div 2


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Div 3


      22:00
  • 12Fre
    • 19:30

      Näldens IF (hemma) Div 3


      20:30
  • 13Lör
    • 10:00

      Kovlands Ishf 1 (hemma) U12


      11:00
    • 12:30

      Näldens IF (borta) U13


      13:45
    • 14:00

      Järpens IF (borta) U13


      15:30
  • 14Sön
    • 10:50

      Fotografering U13


      11:15
    • 11:40

      Fotografering J18


      14:30
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
  • 15Mån
    v.46
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:30

      Brunflo IK (borta) A-lag div 2


      21:30
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Brunflo IK (borta) J18


      21:45
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag div 2


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Div 3


      22:00
  • 19Fre
    • 19:30

      Svegs IK (borta) Div 3


      21:00
  • 20Lör
    • 10:00

      IF Sundsvall Hockey Blå (hemma) U13


      12:00
    • 13:30

      Njurunda SK (hemma) U16


      15:45
    • 14:00

      Njurunda SK (borta) U12


      16:00
  • 21Sön
    • 13:30

      Njurunda SK (hemma) J18


      15:45
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
  • 22Mån
    v.47
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:30

      AIK-Hockey Härnösand (hemma) A-lag div 2


      21:30
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag div 2


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Div 3


      22:00
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 10:00

      Timrå IK Röd (hemma) U12


      11:00
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
  • 29Mån
    v.48
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:30

      AIK-Hockey Härnösand (borta) A-lag div 2


      21:30
    • 19:30

      Timrå IK (hemma) U16


      21:45