Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ånge IK

Följ

Ånge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Ånge IK
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 19:30

      Kovlands IshF (hemma) A-lag div 2


      21:30
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 11:00

      Träningsmatch Timrå U11 U12


      12:30
    • 13:30

      KB65 HK (borta) J18


      15:45
    • 17:15

      Träning U10


      18:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:30

      Sollefteå HK (borta) A-lag div 2


      21:30
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag div 2


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Div 3


      22:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 12:15

      Njurunda SK (borta) U13


      14:00
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 17:45

      Träning U12


      18:30
    • 19:30

      Brunflo IK (hemma) A-lag div 2


      21:30
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 13:30

      Tegs SK Hockey Ungdom (hemma) J18


      15:45
    • 17:15

      Träning U10


      18:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:30

      KB65 HK (borta) A-lag div 2


      21:30
    • 19:30

      Brunflo IK (hemma) U16


      21:45
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag div 2


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Div 3


      22:00
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      IF Sundsvall Hockey (hemma) U12


      11:00
    • 12:15

      Östersunds IK (borta) U13


      14:00
    • 14:30

      Njurunda SK (borta) U16


      16:45
  • 24Sön
    • 13:45

      Brunflo IK (hemma) U13


      15:45
    • 16:00

      Sollefteå HK (borta) J18


      18:15
    • 17:15

      Träning U10


      18:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:30

      AIK-Hockey Härnösand (hemma) A-lag div 2


      21:30
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag div 2


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Div 3


      22:00
  • 29Fre
    • 19:15

      Timrå IK (hemma) U16


      21:15
    • 19:30

      Kovlands IshF (borta) A-lag div 2


      21:30
    • 19:30

      Svenstaviks HK (hemma) Div 3


      20:30
  • 30Lör
    • 10:00

      Timrå IK (hemma) U13


      12:00
  • 31Sön
    • 13:45

      Tegs SK Hockey Ungdom (borta) J18


      16:00
    • 17:15

      Träning U10


      18:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:30