Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om UNIK BK

Följ

UNIK bandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
    • 00:00

      Träning P-13


      13:00
  • 2Mån
    v.1
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:15

      Träning P-11/12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F09-11


      18:45
    • 18:45

      Träning P19


      20:00
    • 19:00

      Träning P16


      20:15
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:45

      Träning F13-14


      11:45
    • 10:45

      Träning P-13


      11:45
    • 10:45

      Träning P-14


      11:45
    • 11:45

      Träning P-13


      13:00
    • 12:00

      Träning F11-12


      13:00
    • 12:00

      Lokalbokning Klubblokalen


      18:00
    • 12:15

      Poolspel 2012 P-11/12


      19:00
    • 13:00

      Söråkers IF (hemma) F06-08


      14:30
    • 13:15

      Lördagsmys med laget F11-12


      16:15
    • 14:30

      Borlänge/Rättvik (borta) F06-08


      16:00
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.2
    • 16:00

      Träning P-11/12


      17:15
    • 17:00

      Lokalbokning Klubblokalen


      21:00
    • 17:30

      Domarutbildning F06-08


      20:30
    • 17:30

      Föreningsdomarutbildning, nybörjare P16


      20:30
    • 17:30

      Träning F09-11


      18:45
    • 18:45

      Träning P19


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:45
    • 20:30

      Träning P16


      21:45
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.3
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:15

      Träning P-11/12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F09-11


      18:45
    • 18:45

      Träning P19


      20:00
    • 19:00

      Träning P16


      20:15
    • 19:00

      Träning F06-08


      20:15
    • 20:00

      Huddinge/GT76 B (borta) B-lag Herrar


      22:00
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 00:00

      Låneslip 2 Skridskoslipar


      19:00
    • 00:00

      Bokning slip nr 1 Skridskoslipar


      10:30
    • 10:00

      Gustavsbergs IF Bandy (hemma) P19


      18:00
    • 10:00

      Träning P-11/12


      11:30
    • 10:30

      Bokning slip nr 1 Skridskoslipar


      13:15
    • 10:45

      Träning P-14


      11:45
    • 11:45

      UNIK BK-Gustavsbergs IF BK P16


      13:45
    • 11:45

      Träning P-13


      13:00
    • 12:00

      Träning F11-12


      13:00
    • 12:00

      Träning F13-14


      13:00
    • 12:30

      Poolspel 2012 P-11/12


      16:45
    • 13:45

      Intresseanmälan till Matchspel i Utvecklingsligan F06-08


      19:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.4
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:30

      Lokalbokning P2009 (U14) Klubblokalen


      19:30
    • 17:30

      Pizzakväll och Siriusmatch P-09


      21:00
      Klubblokalen
      Samlingsinformation: Klubblokalen
      Samlingstid: 17:30
      Anteckning: Hej

      Vi tar en pizzakväll med laget och pratar ihop oss om hur vi ska spela resten av säsongen. Vilken inställning ska vi ha på matcher och träningar. Vi avslutar med att gå och titta på Sirius match mot Villa kl 19:00.

      Välkomna
      /Andreas
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 00:00

      Bokning slip 1 Skridskoslipar


      19:00
    • 00:00

      Bokning Låneslip 2 Skridskoslipar


      21:00
    • 09:00

      UNIK P14 (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      SIF Norrtelje (borta) P-09


      11:15
    • 10:00

      Norrtälje-unik u14 P-2008


      11:15
    • 11:30

      Sandvikens AIK (hemma) P19


      13:30
    • 12:45

      Poolspel Stockholmscupen P-13


      15:30
    • 13:45

      UNIK BK-Falu BS Blå P16


      15:45
  • 30Mån
    v.5
  • 31Tis