Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Trelleborg Padelklubb

Följ

Trelleborg Padelklubb

Följ oss för uppdateringar
Följ
Trelleborg Padelklubb
Välj grupp

Maj 2023

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning Grupp 1, bana 2 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 2, bana 3 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 3, bana 4 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 4, bana 5 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 5, bana 6 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 6, bana 7 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 7, bana 8 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 8, bana 11 Junior


      18:00
    • 18:00

      Träning Grupp 9, bana 2 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 10, bana 3 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 11, bana 4 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 12, bana 5 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 13, bana 6 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 14, bana 7 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 15, bana 8 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 16, bana 11 Junior


      19:00
    • 19:00

      Träning Grupp 23, bana 8,11 Junior+


      20:00
    • 19:00

      Träning Grupp 20, bana 5-7 Junior+


      20:00
    • 19:00

      Träning Grupp 17, bana 2-4 Junior+


      20:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 16:00

      TPK Academy 3 Junior+


      17:30
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 13:00

      Söndagspel med Boban 13.00 Junior


      14:30
  • 8Mån
    v.19
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning Grupp 1, bana 2 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 2, bana 3 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 3, bana 4 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 4, bana 5 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 5, bana 6 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 6, bana 7 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 7, bana 8 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 8, bana 11 Junior


      18:00
    • 18:00

      Träning Grupp 9, bana 2 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 10, bana 3 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 11, bana 4 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 12, bana 5 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 13, bana 6 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 14, bana 7 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 15, bana 8 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 16, bana 11 Junior


      19:00
    • 19:00

      Träning Grupp 23, bana 8,11 Junior+


      20:00
    • 19:00

      Träning Grupp 20, bana 5-7 Junior+


      20:00
    • 19:00

      Träning Grupp 17, bana 2-4 Junior+


      20:00
  • 10Ons
    • 15:30

      TPK Academy 1 Junior+


      17:00
  • 11Tor
    • 16:00

      TPK Academy 2 Junior+


      17:30
  • 12Fre
    • 16:00

      Matchspel Juniorledare Junior+


      17:30
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 11:00

      Söndagspel med Boban OBS 11.00 utomhus! Junior


      12:30
  • 15Mån
    v.20
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning Grupp 1, bana 2 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 2, bana 3 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 3, bana 4 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 4, bana 5 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 5, bana 6 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 6, bana 7 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 7, bana 8 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 8, bana 11 Junior


      18:00
    • 18:00

      Träning Grupp 9, bana 2 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 10, bana 3 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 11, bana 4 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 12, bana 5 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 13, bana 6 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 14, bana 7 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 15, bana 8 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 16, bana 11 Junior


      19:00
    • 19:00

      Träning Grupp 23, bana 8,11 Junior+


      20:00
    • 19:00

      Träning Grupp 20, bana 5-7 Junior+


      20:00
    • 19:00

      Träning Grupp 17, bana 2-4 Junior+


      20:00
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 16:00

      Matchspel Juniorledare Junior+


      17:30
  • 20Lör
    • 14:00

      HLR Utbildning TPK Junior


      16:00
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.21
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning Grupp 1, bana 2 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 2, bana 3 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 3, bana 4 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 4, bana 5 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 5, bana 6 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 6, bana 7 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 7, bana 8 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 8, bana 11 Junior


      18:00
    • 18:00

      Träning Grupp 9, bana 2 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 10, bana 3 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 11, bana 4 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 12, bana 5 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 13, bana 6 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 14, bana 7 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 15, bana 8 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 16, bana 11 Junior


      19:00
    • 19:00

      Träning Grupp 23, bana 8,11 Junior+


      20:00
    • 19:00

      Träning Grupp 20, bana 5-7 Junior+


      20:00
    • 19:00

      Träning Grupp 17, bana 2-4 Junior+


      20:00
  • 24Ons
    • 15:30

      TPK Academy 1 Junior+


      17:00
  • 25Tor
    • 16:00

      TPK Academy 2 Junior+


      17:30
  • 26Fre
    • 16:00

      Matchspel Juniorledare Junior+


      17:30
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 13:00

      Söndagspel med Boban 13.00 Junior


      14:30
      NW Padel Bana 5-6
      Övrig platsinfo: Lastvägen 8, Trelleborg
      Samlingsinformation: Samling mellan banorna
      Samlingstid: 12:55
      Anteckning: OBS: Extra spel/träning. 2 banor bokade, max 8 deltagare (först anmälda, först till kvarn). Kostnad 75:-/gång som faktureras i efterhand.
  • 29Mån
    v.22
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning Grupp 1, bana 2 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 2, bana 3 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 3, bana 4 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 4, bana 5 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 5, bana 6 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 6, bana 7 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 7, bana 8 Junior


      18:00
    • 17:00

      Träning Grupp 8, bana 11 Junior


      18:00
    • 18:00

      Träning Grupp 9, bana 2 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 10, bana 3 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 11, bana 4 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 12, bana 5 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 13, bana 6 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 14, bana 7 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 15, bana 8 Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning Grupp 16, bana 11 Junior


      19:00
    • 19:00

      Träning Grupp 23, bana 8,11 Junior+


      20:00
    • 19:00

      Träning Grupp 20, bana 5-7 Junior+


      20:00
    • 19:00

      Träning Grupp 17, bana 2-4 Junior+


      20:00
  • 31Ons