Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tomtens IF

Följ

Tomtens IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2022

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.22
    • 17:30

      Träning U2


      19:00
    • 17:30

      Träning U3


      19:00
    • 17:30

      Träning U4


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 19:00

      Fröjereds IF (borta) A-laget


      21:00
  • 4Lör
    • 11:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene Lila (borta) U2


      13:00
  • 5Sön
    • 11:00

      Annelunds IF Vit (borta) U4


      13:00
    • 17:00

      Träning A-laget


      19:00
  • 6Mån
    v.23
    • 17:00

      FC Skövde (hemma) A-laget


      19:00
    • 17:30

      Träning U2


      19:00
    • 17:30

      Träning U3


      19:00
    • 17:30

      Träning U4


      19:00
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning U2


      19:00
    • 17:30

      Träning U3


      19:00
    • 18:15

      Vara SK Gulsvart (hemma) U4


      20:15
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 15:00

      Vartofta SK (borta) A-laget


      17:00
  • 13Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning U2


      19:00
    • 17:30

      Träning U3


      19:00
    • 17:30

      Träning U4


      19:00
    • 19:00

      Träning A-laget


      21:00
  • 14Tis
    • 19:00

      Falköpings FK U (hemma) A-laget


      21:00
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning U3


      19:00
    • 17:30

      Träning U4


      19:00
    • 18:30

      Sils IF (hemma) U2


      20:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 15:00

      Stenstorps IF (hemma) A-laget


      17:00
  • 19Sön
    • 16:00

      Skara FC (borta) U2


      18:00
  • 20Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning U2


      19:00
    • 17:30

      Träning U3


      19:00
    • 18:15

      IFK Falköping FF Blå (hemma) U4


      20:15
    • 19:00

      Borgunda IK (borta) A-laget


      21:00
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning U2


      19:00
    • 17:30

      Träning U3


      19:00
    • 17:30

      Träning U4


      19:00
    • 19:00

      Vretens BK (borta) A-laget


      21:00
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 17:00

      Träning A-laget


      19:00
    • 17:00

      Lidköpings FK (hemma) U2


      19:00
  • 27Mån
    v.26
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning U3


      19:00
    • 19:00

      Axvalls IF (hemma) A-laget


      21:00
  • 30Tor