Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tomtens IF

Följ

Tomtens IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 18:00

      Träning U4


      19:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      20:00
    • 18:30

      Träning U1


      20:00
  • 2Ons
    • 17:45

      Träning U5


      19:00
    • 18:00

      Träning U2


      19:30
  • 3Tor
    • 18:00

      Träning U4


      19:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      20:00
    • 18:30

      Träning U1


      20:00
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 11:00

      IFK Falköping Fotboll (hemma) U2


      13:00
    • 14:00

      Annelunds IF (borta) A-laget


      16:00
  • 6Sön
    • 11:00

      Borgunda IK (borta) U1


      13:00
    • 17:00

      Träning U5


      18:30
  • 7Mån
    v.37
    • 18:00

      Träning U1


      19:30
    • 18:15

      Träning A-laget


      20:00
  • 8Tis
    • 18:00

      Träning U2


      19:30
    • 18:00

      Träning U4


      19:00
  • 9Ons
    • 17:45

      Träning U5


      19:00
    • 18:15

      Träning A-laget


      20:00
  • 10Tor
    • 18:00

      Träning U2


      19:30
    • 18:00

      Träning U1


      19:30
    • 18:00

      Träning U4


      19:00
    • 18:00

      Träning U4


      19:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:30

      Stenstorps IF (hemma) U5


      12:00
    • 14:00

      Gällstads FK (hemma) A-laget


      16:00
  • 13Sön
    • 09:30

      Falköpings FK (hemma) U5


      12:00
    • 11:00

      Fagersanna/Tibro (borta) U2


      13:00
    • 17:00

      Träning U1


      18:30
  • 14Mån
    v.38
    • 18:00

      Träning U2


      19:30
  • 15Tis
    • 17:30

      Axvalls IF (hemma) U1


      19:30
    • 18:00

      Träning U4


      19:00
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
  • 16Ons
    • 17:45

      Träning U5


      19:00
    • 18:00

      Träning U2


      19:30
  • 17Tor
    • 18:00

      Träning U1


      19:30
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 18:00

      IFK Falköping Fotboll (hemma) U4


      19:00
  • 18Fre
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 15:00

      Södra Vings IF (borta) A-laget


      17:00
    • 17:00

      Träning U5


      18:30
  • 21Mån
    v.39
    • 18:00

      Träning U2


      19:30
    • 20:00

      Träning U1


      21:30
  • 22Tis
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 18:00

      Träning U4


      19:00
  • 23Ons
    • 17:45

      Träning U5


      19:00
    • 18:00

      Träning U2


      19:30
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning U1


      18:30
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 18:00

      Träning U4


      19:00
    • 18:00

      Träning U4


      19:00
  • 25Fre
    • 18:30

      IFK Skövde FK (borta) U2


      20:30
  • 26Lör
    • 10:00

      IFK Falköping (hemma) U5


      12:00
  • 27Sön
    • 10:45

      FC Corner (borta) U4


      11:45
    • 17:00

      Valtorps IF (borta) A-laget


      19:00
  • 28Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning U2


      19:00
    • 20:00

      Träning U1


      21:30
  • 29Tis
    • 18:00

      Träning A-laget


      19:30
    • 18:00

      Träning U4


      19:00
  • 30Ons
    • 17:45

      Träning U5


      19:00
    • 19:15

      Finnerödja/Hova (hemma) U2


      21:00
      Odenvi Konstgräs
      Serie: Pojkar Division 4 Norra
      Samlingsinfo: Odenvi
      Samlingstid: 18:15
      Resultat och referat