Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tomtens IF

Följ

Tomtens IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 11:00

      Träning A-laget


      12:30
    • 11:00

      Träning U1


      13:00
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
    • 18:00

      Träning U2


      19:30
    • 18:30

      Träning U1


      20:00
    • 18:30

      Träning A-laget


      20:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 18:00

      Träning U2


      19:30
    • 18:30

      Träning A-laget


      20:00
  • 6Tor
    • 18:00

      Träning U2


      19:30
    • 18:30

      Träning U1


      20:00
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 11:00

      Ulvåkers IF (borta) U2


      13:00
    • 17:00

      Skövde AIK C (hemma) U1


      19:00
      Klostervallen A
      Serie: Herrar, Utveckling B Skövde
      Mer information
  • 10Mån
    v.33
    • 18:00

      Träning U2


      19:30
    • 18:30

      Träning A-laget


      20:00
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:45

      Träning U5


      19:00
    • 18:00

      Träning U2


      19:30
    • 18:30

      Träning A-laget


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 18:30

      IFK Mariestad (hemma) U2


      20:30
    • 19:00

      Herrljunga SK FK (hemma) A-laget


      21:00
  • 15Lör
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.34
    • 18:00

      Träning U2


      19:30
    • 18:30

      Träning A-laget


      20:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:45

      Träning U5


      19:00
    • 18:00

      Träning U2


      19:30
    • 18:45

      Grolanda/Floby (hemma) A-laget


      20:45
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:30

      IFK Hjo (borta) U2


      19:30
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 17:00

      Vreten A/Värsås U 2 (borta) U1


      19:00
    • 17:00

      Träning U5


      18:30
    • 17:00

      Säven/Hol (borta) A-laget


      19:00
  • 24Mån
    v.35
    • 18:00

      Träning U2


      19:30
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:45

      Träning U5


      19:00
    • 18:00

      Träning U2


      19:30
  • 27Tor
    • 18:30

      Träning A-laget


      20:00
    • 18:30

      Norra Fågelås IF (borta) U1


      20:30
  • 28Fre
    • 17:00

      Falköpings FK (hemma) U5


      18:00
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 16:00

      Tvärred-Vegby FC (hemma) A-laget


      18:00
  • 31Mån
    v.36
    • 18:00

      Träning U2


      19:30
    • 18:15

      Kinnarp-Slutarps IF (hemma) U1


      20:15